بهترین انیمه های سال 2023 + [تاریخ اکران و تریلر]

انیمه‌های 2023 زیادی قرار است منتشر شوند و پیدا کردن جذاب‌ترین‌ها می‌تواند دشوار باشد. با فیگار بمانید تا با بهترین انیمه های 2023 آشنا شوید.

جدیدترین انیمه های 2023

هر سال انیمه‌های جدید در حال افزایش محبوبیت هستند و همین باعث می‌شود تا انیمه‌های بیشتری منتشر شوند. با توجه به اینکه سال 2022 در حال پایان است و انیمه جدید امسال نیز در حال اتمام هستند، بسیاری از استودیوهای انیمه‌های مختلف خبر انتشار یک انیمه جدید یا بازگشت یک انیمه محبوب را داده‌اند.

تاکنون قطعی شده است انیمه‌های جذاب 2023 بسیار زیادی منتشر خواهد شد. بسیاری از طرفداران انیمه این سوال را از خود پرسیده‌اند که امسال انیمه چی ببینیم ، و ما در این مطلب می‌خواهیم به همین سوال پاسخ دهیم.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین انیمیشن های 2023 + [تاریخ اکران، تریلر و دسته‌بندی ژانر]

بهترین انیمه های 2023

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های 2023

از میان تمام این انیمه‌هایی که در این سال منتشر خواهند شد، برخی از آن‌ها دارای محبوبیت بسیار بیشتری هستند و طرفداران انیمه به شدت برای آن‌ها هیجان زده می‌باشند. در این مطلب ما بهترین انیمه ها در سال 2023 از نظر سایت MyAnimeList را جمع آوری کردیم تا آنها را به شما معرفی کنیم.

پس اگر می‌خواهید با بهترین انیمه 2023 آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین انیمه های سال 2023 بپردازیم.

پر فروش ترین انیمه در سال 2022 + [نتفلیکس]

The Rising of the Shield Hero Season 3

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه ژوئن.

10 تا از بهترین شخصیت‌های انیمه‌ای ایسکای

The Rising Of The Shield Hero یک انیمه ایسکای است که در آن ناوفومی ایواتانی بالغ جوان خود را به دنیای فانتزی به سبک اروپایی احضار می‌کند که در شرف محاصره مرگبار توسط لشکر هیولاها و مردگان است. او سپرهای جادویی دارد، در حالی که سه قهرمان دیگر شمشیر، کمان و نیزه را به دست می‌گیرند.

مبارزه با چنین انبوهی از هیولاها کار آسانی نیست، به خصوص زمانی که ناوفومی خود را مطرود می‌بیند که پس از خیانت (بهترین خیانت ها در انیمه) باید از خود دفاع کند. بنابراین، او یک گروه جدید تشکیل می‌دهد و به هر وسیله‌ای که لازم باشد نبرد را به سوی دشمن پیش می‌برد، اما زمان در حال اتمام است.

Rising of the Shield Hero جزئیات تجارب خشن و ناامید‌کننده شخصیت‌های دیگری مانند رافتالیا را شرح می‌دهد که برای یافتن جایگاه خود در جهان تلاش می‌کنند. تجربه‌های انزوا و بی‌اعتمادی او با لحظات آرام‌تر این انیمه همراه است.

Rurouni Kenshin

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

داستان در آغاز دوره میجی (1868-1912) اتفاق می‌افتد. کنشین هیمورا، یک شمشیرزن افسانه‌ای بود که به عنوان قدرتمندترین قاتل در اواخر دوره ادو شناخته می‌شد. او تصمیم می‌گیرد دیگر کسی را نکشد و در سفر در سراسر کشور به دنبال راهی برای زندگی مسالمت آمیز است. بین سال‌های 1996 تا 1998 انیمه سریالی در 94 قسمت بر اساس این داستان توسط Studio Gallop و Studio Deen ساخته شده بود.

Attack On Titan Final Season Part 3

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: 3 مارچ.

بهترین شخصیت‌های انیمه حمله به تایتان

Attack on Titan (10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان) یکی دیگر از سریال‌های بسیار پرطرفدار می‌باشد که دنیا را در برگرفته است. این سریال به بررسی مضامین تیره‌تر و سنگین‌تر می‌پردازد و یک دیستوپیا خشونت‌آمیز را به تصویر می‌کشد که در آن بشریت شهرها را در جنگ با تایتان‌های عظیم الجثه و گوشت‌خوار محصور کرده است. حمله به تایتان، سخت، دلخراش و یک چالش ذهنی می‌باش که بینندگان را به یک ترن هوایی احساسی می‌برد.

از فصل اول به بعد، جهان این انیمه به طور تصاعدی رشد کرده است، و داستان دارای لایه‌ای غنی از توطئه‌های سیاسی تقریباً شبیه بازی تاج و تخت می‌باشد که جنبه رمز و راز ذکر شده را تکمیل می‌کند. ایسایاما این جهان را به شیوه‌ای مبتکرانه ساخت و تأثیرات ژاپنی و ژرمنی را با تأثیرات خارق‌العاده آمیخت، اما به طرز شگفت‌انگیزی در سال 845 پس از میلاد اتفاق می‌افتد، که در تاریخ این جهان بسیار زودتر از آن چیزی است که انتظار می‌رفت.

از نظر بصری بر خلاف هر چیز دیگری، این انیمه با آزمایش مقیاس و اندازه محیطی پویایی تولید می‌کند. حمله به تایتان زیبایی شناسی گرافیکی‌تری دارد، جایی که تایتان‌های انسان نما عجیب و غریب و طبیعت وحشیانه آنها بیش از آنکه جذاب باشد، نگران کننده است. هر چقدر نمایش خشن و وحشیانه باشد، طبیعت کامل و تحسین تقریباً بی‌نقص آن، بسیاری را به عنوان یکی دیگر از کلاسیک‌های مدرن به خود جلب کرده است.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Attack On Titan Final Season Part 3 را مشاهده کنید:

The Vampire Dies In No Time Season 2

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: زمستان 2023

خون‌آشام‌ها دارای نقاط ضعف مختلفی هستند که قدرت باورنکردنی آن‌ها را متعادل می‌کند، اما خون‌آشامی با نام درالوک تقریباً در همه چیز ضعیف است. در این انیمه، به او کاری داده می‌شود که در آن او باید وارد یک قلعه‌ای شود و پسر زنی را از هیولای درونش نجات دهد. فصل دوم این انیمه قرار است در زمستان 2023 منتشر شود.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه The Vampire Dies In No Time Season 2 را مشاهده کنید:

Vinland Saga Season 2

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: 10 ژانویه

بهترین قسمت های انیمه شیطان کش

علیرغم اینکه سال 2019 برای انیمه‌هایی مانند شیطان کش و حمله به تایتان بود، Vinland Saga توانست یکی از بهترین انیمه‌های آن سال باشد. انیمه اصلی ماکوتو یوکیمورا یک حماسه فراگیر وایکینگ است که داستان آن به سفری فلسفی و احساسی برای تورفین تبدیل می‌شود. این انیمه موضوعات رستگاری، عواقب پس از جنگ و انتقام را در طول داستان بررسی می‌کند.

این انیمه به عنوان داستانی تاریخی همواره دارای موضوعات جذابی است که برای روایت داستان‌های شخصیت محور و همه‌جانبه نیازی به فانتزی‌های کلیشه‌ای ندارد. استقبال شدید از اقتباس فصل اول Vinland Saga، فصل 2 Vinland Saga را به یکی از مورد انتظارترین انیمه‌ های سال 2023 تبدیل کرده است.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Vinland Saga Season 2 را مشاهده کنید:

Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه آوریل.

یکی از محبوب ترین انیمه های فانتزی حال حاضر که قرار است در سال 2023 با نام Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage به عنوان فصل دوم منتشر شود. انیمه رتبه بندی پادشاهان، سیستم رتبه بندی سلسله مراتبی را معرفی می‌کند که در آن پادشاهان جهان به ترتیب قدرت و رفاه رتبه بندی می‌شوند.

بوجی، قهرمان داستان و اولین شاهزاده پادشاهی قلمرو Bosse، رویای تبدیل شدن به پادشاه شماره یک در جهان را دارد، اگرچه چالش‌های زیادی در مسیرش قرار دارد. او ناشنوا و کوچکتر از حد معمول به دنیا آمد در حالی که والدینش غول پیکر هستند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage را مشاهده کنید:

One Punch Man 3

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

سایتامای به ظاهر بی‌تأثیر یک سرگرمی نسبتاً منحصربه‌فرد دارد: قهرمان بودن. سایتما برای اینکه رویای کودکی خود را دنبال کند، به مدت سه سال بی وقفه تمرین کرد و در این روند تمام موهای خود را از دست داد. حالا سایتما آنقدر قدرتمند است که می‌تواند هر دشمنی را تنها با یک مشت شکست دهد. با این حال، نداشتن کسی که توانایی برابری با قدرت او را داشته باشد، سایتما را به یک مشکل غیرمنتظره سوق داده است، او دیگر قادر به لذت بردن از هیجان نبرد نیست و کاملاً خسته شده است.

یک روز سایتما توجه سایبورگ 19 ساله جنوس را جلب می‌کند که شاهد قدرت اوست و می‌خواهد که شاگرد سایتما شود. جنوس پیشنهاد می‌کند که این دو به انجمن قهرمان بپیوندند تا به قهرمانان معتبری تبدیل شوند که برای مشارکت‌های مثبتشان در جامعه شناخته می‌شوند.

سایتما که از اینکه کسی نمی‌داند او کیست شوکه شده است، به سرعت موافقت می‌کند. سایتما با ملاقات با متحدان جدید و مقابله با دشمنان جدید، سفر جدیدی را به عنوان عضوی از انجمن قهرمان آغاز می‌کند تا هیجان نبردی را که زمانی احساس می‌کرد را دوباره تجربه کند.

Konosuba Season 3

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

داستان این انیمه پیرامون زندگی فردی درحال احتضار گذر می‌کند که الهه‌ای می‌خواهد او را در دنیایی دیگر زنده کند. منتظر یک الهه و یک مرد پیر که در دنیای معمولی می‌بینید نباشید. شخصیت اصلی مرد هیچ ویژگی اخلاقی که قبلتر از این دیده بودید ندارد، الهه داستان نیز هیچ شباهت به خدایان نداشته و قصد وی انحرافات است. این شخصیت ها در دیالوگ هایی کمدی با هم ارتباطی برقرار می‌کنند که باعث چاره جویی می‌شود. که با توجه به عقبه‌ی ما از این شخصیت ها بسیار جالب می‌شود.

Goblin Slayer 2nd Season

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

گابلین‌ها به دلیل وحشی بودن، حیله گری و تولید مثل سریع خود شناخته می‌شوند، اما شهرت آنها به عنوان هیولا‌های ضعیف باعث می‌شود که تهدید آنها نادیده گرفته شود. با یورش به تمدن‌های روستایی برای ربودن ماده‌های گونه‌های دیگر برای پرورش، این موجودات خبیث آزادند تا به حمله خود ادامه دهند، زیرا ماجراجویان چشم خود را به نفع دشمنان باارزش‌تر با جایزه‌های بزرگ‌تر می‌بندند.

برای بزرگداشت اولین روز خود به عنوان یک ماجراجوی چینی، یک کشیش 15 ساله به یک گروه تازه کار جوان و مشتاق می‌پیوندد تا در مورد قبیله‌ای از گابلین که مسئول ناپدید شدن چندین زن روستایی هستند تحقیق کنند. گروه ناآماده و بی تجربه، به زودی در حین کاوش در یک غار با مرگ اجتناب ناپذیر خود در یک کمین مواجه می‌شوند.

در حالی که هیچ کس دیگری ایستاده باقی نمانده، این دختر وحشت زده سرنوشت خود را می‌پذیرد، تا اینکه به طور غیرمنتظره‌ای به نظر می‌رسد که یک قاتل گابلین با زره آهنین نه تنها او را با تلاش کمی نجات می‌دهد، بلکه کل لانه گابلین‌ها را نابود می‌کند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Goblin Slayer 2nd Season را مشاهده کنید:

Dr. Stone: New World

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه آوریل.

یک نور سبز مرموز که به طور ناگهانی کره زمین را در بر می‌گیرد، تمام انسان‌ها و حیوانات زمین را به سنگ تبدیل می‌کند. با این حال، انسان‌هایی که به سنگ تبدیل شده‌اند هنوز زنده هستند. داستان این انیمه پس از 3700 سال از این آخرالزمان شروع می‌شود. سنکو، تایجو و گروهی دیگر از افراد که از حالت متحجرانه خود بیدار شده‌اند، با یکدیگر همکاری می‌کنند تا راهی برای احیای انسان‌های متحجر بیابند.

Dr. Stone بر اساس یک مفهوم علمی ساخته شده است: علم و به ویژه فیزیک که به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته و به عنوان ستون فقرات داستان عمل می‌کند. با اینکه در بعضی از مواقع علم در این انیمه کاملاً واقع گرایانه نیست، هنوز توانسته است بسیاری از مخاطبان خود را عاشق علم کند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Dr. Stone: New World را مشاهده کنید:

Konosuba: An Explosion on This Wonderful World

تریلر انیمه Konosuba: An Explosion on This Wonderful World
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه آوریل.

مگومین و یونیون اعضای قبیله جادویی کریمسون در صدر کلاس خود هستند، اما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارند. یونیون شروع به یادگیری جادوی پیشرفته کرد، اما مگومین مسیر متفاوتی را طی کرده است – مسیر جادوی انفجار!

علیرغم اینکه مگومین در مورد سودمندی محدود آن هشدار داده شده است، معتقد می‌باشد که جادوی انفجار راهی برای تبدیل شدن او به یک جادوگر بزرگ و شهوانی است و در غیر این صورت متقاعد نخواهد شد!

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Konosuba: An Explosion on This Wonderful World را مشاهده کنید:

Demon Slayer Swordsmith Village Arc

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه آوریل.

شخصیت شیطان کش مورد علاقه شما در مورد شما چه می گوید؟

سال 2019 سال بزرگی برای اکران انیمه‌های جدید بود و اقتباس استودیو Ufotable (جذاب ترین انیمه های استودیو یوفوتیبل) از مانگای Demon Slayer که اثری از کویوهارو کوتوگه می‌باشد دنیای انیمه را برای همیشه عوض کرد. تانجیرو پس از مرگ پدرش زندگی روستایی سختی را در ژاپن داشت. اما بیشتر اعضای خانواده‌اش توسط شیاطین کشته شدند و همین او را مجبور کرد تا به گروه شیطان‌کش‌ها ملحق شود تا از نزوکو، خواهر شیطانی خود محافظت کند.

Demon Slayer (بهترین انیمه های مشابه شیطان کش) یک انیمه نسبتاً ساده سرشار از کلیشه‌های ژانر شونن است. اما انیمیشن استثنایی و عناصر ترسناک استودیو یوفوتیبل در جهان‌سازی آن را به یکی از جدیدترین انیمه های 2023 تبدیل می‌کند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Demon Slayer Swordsmith Village Arc را مشاهده کنید:

Jujutsu Kaisen Season 2

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه ژوئیهٔ.

جوجوتسو کایسن (قوی ترین شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن) دنیای انیمه را در برگرفته است. اقتباس از مانگای تحسین شده گگه آکمی برای استودیو ماپا (بهترین انیمه های استودیو mappa در سال 2023 و تمام دوران) کار بزرگی بود، زیرا این مجموعه طرفداران وفاداری دارد که هرگز چیزی کمتر از کامل را نمی‌پذیرند. خوشبختانه، استودیو ماپا با ایجاد موفقیت‌آمیز سیستم قدرت منحصربه‌فرد مانگا، متعادل‌سازی ظرافت انیمه با نقل قول‌های خنده‌دار و روشن‌فکر، و داشتن گروهی متنوع از شخصیت‌های دوست‌داشتنی، اثری فراتر از انتظارات اکثر طرفداران را تولید کرد. بدون شک، طرفداران انیمه برای فصل دوم این سریال که قرار است در سال 2023 به نمایش درآید بسیار هیجان زده هستند.

محیط عرفانی جوجوتسو کایسن داستان یوجی ایتادوری، دانش آموز دبیرستانی (بهترین انیمه‌های دبیرستانی نتفلیکس) را روایت می‌کند که با انگشت شیطان سوکونا نفرین شده است. گوجو ساتورو، معلم او نیز در این انیمه نقش بسزایی دارد. این انیمه یکی از بهترین انیمه های جدید در سال 2023 می‌باشد.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Jujutsu Kaisen Season 2 را مشاهده کنید:

Don’t Toy With Me Nagataro-san 2nd Attack

اولین تریلر فصل دو انیمه Don't Toy with Me, Miss Nagatoro
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه ژانویه

هر روز، نائوتو هاچیوجی توسط هایاس ناگاتورو، دانش آموز سال اولی که یک روز در کتابخانه در حین کار بر روی مانگای خود ملاقات می‌کند، بی وقفه مورد تمسخر قرار می‌گیرد. پس از خواندن داستان او و دیدن رفتار ناهنجار او، ناگاتارو از همان لحظه تصمیم می‌گیرد با او بازی کند و حتی به جای استفاده از نام واقعی‌اش او را “سنپای” صدا کند.

در ابتدا، شیطنت‌های بی امان ناگاتورو بیش از هر چیز آزاردهنده است و باعث می‌شود که او احساس خجالت کند، زیرا او مجبور است کارهای او را تحمل کند. با این حال، زمانی که آنها زمان بیشتری را با هم می‌گذرانند، یک نوع دوستی عجیب بین آنها ایجاد می‌شود و نائوتو متوجه می‌شود که زندگی با ناگاتورو حتی می‌تواند سرگرم کننده باشد.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Don’t Toy With Me Nagataro-san 2nd Attack را مشاهده کنید:

Tokyo Revengers: Christmas Showdown

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های جدید در سال 2023
 • تاریخ اکران: ماه ژانویه.

امسال انیمه چی ببینیم ؟ سوال خوبیست و پیشنهادهای ما در این نوشتار فهرست شده‌اند. انیمه Tokyo Revengers در رابطه با چیست؟ سال دوم راهنمایی تاکمیچی هاناگاکی بالاترین نقطه در زندگی او بود. او احترام داشت، گروهی از دوستان که می‌توانست روی آنها حساب کند، و حتی یک دوست دختر. اما آن دوازده سال پیش بود. امروز، او هیچ کس خاصی نیست.

او یک موجود بی اهمیت است که توسط بچه‌ها مسخره می‌شود و همیشه مجبور است از رئیس کوچکترش عذرخواهی کند. یک گزارش خبری ناگهانی در مورد قتل بی‌رحمانه گروه مانجی توکیو تنها دوست دختری که تا به حال در کنار برادرش داشته است، فقط به جراحت او می‌افزاید. نیم ثانیه قبل از اینکه یک قطار به زندگی رقت انگیزش برای همیشه پایان دهد، تاکیمیچی به همان روز 12 سال پیش بازمی‌گردد، زمانی که هنوز با هیناتا تاچیبانا در رابطه است.

تاکمیچی پس از اینکه مجبور شد همان روزی که در راهنمایی بود را دوباره زنده کند، برادر کوچکتر هیناتا را ملاقات می‌کند. او بدون فکر کردن، قبل از بازگشت به گذشته به مرگ ظاهری خود اعتراف می‌کند. تاکمیچی از او می‌خواهد قبل از بازگشت به آینده از خواهرش محافظت کند.

اما به طرز معجزه آسایی او نمرده است. به طرز عجیبی، آینده تغییر کرده است. به نظر می‌رسد که تاکمیچی می‌تواند جریان زمان را تغییر دهد. تاکمیچی با توجه به این شانس که از مرگ غم انگیز دوست دختر سابقش به دست گروه مانجی توکیو جلوگیری کند، تصمیم می‌گیرد در طول زمان پرواز کند تا مسیر آینده را تغییر دهد.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Tokyo Revengers: Christmas Showdown را مشاهده کنید:

Bungo Stray Dogs 4th Season

تریلر جدید فصل چهار انیمه Bungo Stray Dogs
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه ژانویه

در مرکز روایت Bungo Stray Dogs، آتسوشی ناکاجیما قرار دارد. او که یک یتیم است، با آژانس کارآگاه مسلح، یک گروه مبارزه با جرم و جنایت متخصص در پرونده‌های ماوراءطبیعی که پلیس نمی‌تواند در غیر این صورت از عهده آن برآید، هدف جدیدی پیدا می‌کند. قسمت‌های این انیمه همچنین به تجربیات ناکاجیما و همتایان او در تصمیم‌گیری‌ها و مأموریت‌های تجاری از طرف مافیا می‌پردازد.

بر اساس مانگایی به همین نام، Bungo Stray Dogs توسط تاکویا ایگاراشی کارگردانی شد که تلاش‌های قبلی او با بونز به کاپیتان زمین و باشگاه میزبان دبیرستان اوران منجر شد.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Bungo Stray Dogs را مشاهده کنید:

Black Clover: Mahou Tei no Ken

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه 2023
 • تاریخ اکران: 31 مارس

از جمله بهترین انیمه های سینمایی 2023 می‌تواند “Black Clover” باشد. در میان انیمه‌های شونن، شبدر سیاه مدت‌ها عنوانی است که مورد توجه قرار نمی‌گیرد. نسخه انیمه در حال حاضر دارای 170 قسمت می‌باشد و به طور وفادار از مانگا اقتباس شده است.

با این حال، این انیمه مستحق فصل دوم می‌باشد که احتمالاً در سال 2024 شروع می‌شود. در مقایسه با مانگا، این انیمه برای ورود به داستان زمان بیشتری لازم دارد. بنابراین، این انیمه جهان سازی خود را عمیق‌تر از مانگا می‌کند و به بینندگان یاری می‌رساند تا بفهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

اقتباس انیمه Black Clover نیز بر رشد شخصیت بیشتر تاکید دارد. شخصیت پردازی بیشتری در انیمه وجود دارد که درک عمیق‌تری از هر شخصیت را برای طرفداران فراهم می‌کند تا شخصیت‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنند. این انیمه همچنین دارای اپیزودهای پرکننده زیادی است که تماشای آن سرگرم کننده می‌باشد و به طور موقت توجه را از داستان اصلی منحرف می‌کند. انیمه Black Clover یکی از بهترین انیمه های سینمایی 2023 است.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Black Clover: Mahou Tei no Ken را مشاهده کنید:

My Dress-Up Darling Season 2

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

واکانا گوجو، یک دانش آموز دبیرستانی، تنها به یک چیز اهمیت می‌دهد: ساخت عروسک‌های هینا. از آنجایی که هیچ کس علاقه او را به اشتراک نمی‌گذارد، او در یافتن دوست، یا حتی برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارد.

اما پس از اینکه محبوب‌ترین دختر مدرسه، مارین کیتاگاوا، راز خود را فاش می‌کند، گوجو هدف جدیدی را برای مهارت‌های خیاطی خود کشف می‌کند. آن‌ها با هم رویاهای کیتاگاوا را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه My Dress-Up Darling Season 2 را مشاهده کنید:

Youjo Senki II

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
مورد انتظارترین انیمه‌ های سال 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

با انکار وجود خدا حتی در لحظات مرگش، یک مزدبگیر ناشناس توسط موجودی با نام “X” به چالش کشیده می‌شود که اگر وجود خدا را تصدیق کند او را به بهشت می‌فرستد. X او را بر بدن دختر جوانی با نام تانیا دگوره‌چاف قرار می‌دهد. او با استفاده از دانش گذشته خود، در ارتش نام نویسی می‌کند و با کسب پیروزی‌های بی‌شمار در برابر نیروهای دشمن، به سرعت در رتبه‌های ارتش بالا می‌رود.

صحنه‌های جنگ‌زده یوجو سنکی، همراهی کاملی برای داستان بی‌رحمانه و شخصیت اصلی روان‌پریش مرزی آن است که یوجو سنکی را به یکی از بهترین انیمه‌های ایسکای به رهبری زنان (بهترین قهرمان زن در انیمه‌های ایسکای) تبدیل می‌کند. با استفاده از جنگ به عنوان سوژه، پس‌زمینه یوجو سنکی با چنان جزئیات بدیعی ترسیم می‌شود که تنها راهی که خوانندگان از آن دور می‌شوند طراحی شخصیت‌های شگفت‌انگیز این انیمه است.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Youjo Senki II را مشاهده کنید:

Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

خلاصه انیمه جدید امسال “Mushoku Tensei II”: وقتی یک مردی که به عنوان انگل جامعه شناخته می‌شد توسط یک تصادف با کامیون می‌میرد، به عنوان شخصیتی با نام Rudeus Greyrat دوباره متولد می‌شود. در این زندگی فرصتی دوباره به او داده شده است تا زندگی خود را در این دنیای جدید جبران کند. موشوکو تنسی زندگی رودئوس را دنبال می‌کند. او توانبخشی تدریجی و خیره‌کننده خود را در طول مانگا به خوانندگان نشان می‌دهد.

داستان رودئوس، به دلیل نقص‌هایش، یکی از واقعی‌ترین شخصیت‌های اصلی است. او با جدیت برای رسیدن به هدف خود برای جبران زندگی گذشته‌‌اش تلاش می‌کند. محیط موشوکو تنسی که تمایل به پوشش موضوعات حساس و شخصیت‌نویسی هیجان‌انگیز دارد، آن را به طور بالقوه به یکی از بهترین انیمه ها با ژانر ایسکای (محبوب ترین انیمه‌های ایسکای) تبدیل کرده است.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation 2nd Season را مشاهده کنید:

Classroom Of The Elite Season 3

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

دبیرستان ارشد Koudo Ikusei مدرسه‌ای مجلل است که در آن درس خواندن یک دستاورد بزرگ می‌باشد و فارغ‌التحصیلی از این مدرسه یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود. با توجه به اینکه دانش‌آموزان آزادی انجام هر کاری و خرید هر چیزی که می‌خواهند را دارند، به نظر می‌رسد که این مدرسه بهشتی برای دانش‌آموزان باشد. این یکی از بهترین انیمه های سال 2023 خواهد بود.

Solo Leveling

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: هنوز تاریخ دقیقی برای این انیمه منتشر نشده است.

ده سال پیش «دروازه» ظاهر شد و دنیای واقعی را با قلمرو جادو و هیولاها پیوند داد. برای مبارزه با این جانوران پست، مردم عادی قدرت‌های مافوق بشری دریافت کردند و به “شکارچی” معروف شدند. سونگ جین وو بیست ساله یکی از این شکارچیان است، اما به دلیل قدرت رقت انگیزش در مقایسه با حتی یک رتبه پایین، به عنوان “ضعیف‌ترین شکارچی جهان” شناخته می‌شود. با این حال، او به طور خستگی ناپذیر هیولاها را در دروازه‌های رده پایین شکار می‌کند تا هزینه‌های پزشکی مادرش را بپردازد.

با این حال، این سبک زندگی فلاکت بار زمانی تغییر می‌کند که جین وو، که معتقد است که در ماموریتی که به طرز وحشتناکی اشتباه انجام شده است جان خود را از دست داده است، سه روز بعد در بیمارستان از خواب بیدار می‌شود و یک صفحه اسرارآمیز در مقابل او شناور می‌شود.

این “Quest Log” ایجاب می‌کند که جین وو یک برنامه تمرینی غیر واقعی و شدید را تکمیل کند، یا با یک جریمه مناسب روبرو شود. جین وو که در ابتدا به دلیل سختگیری آن، تمایلی به انجام آن نداشت، به زودی متوجه می‌شود که ممکن است او را به یکی از ترسناک‌ترین شکارچیان جهان تبدیل کند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر انیمه Solo Leveling را مشاهده کنید:

Sugar Apple Fairy Tale

بهترین انیمه های شوجو فانتزی
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه آوریل.

آن هالفورد یک شیرینی‌ساز است که مصمم می‌باشد راه مادرش را دنبال کند و استاد شکر نقره‌ای شود، عنوانی که فقط توسط خانواده سلطنتی اعطا می‌شود. این انیمه که قرار است توسط استودیو J.C Staff ساخته شود، در آوریل سال 2023 منتشر خواهد شد.

Sacrificial Princess and the King of Beasts

بهترین انیمه های شوجو 2022
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه آوریل.

ساریفی نود و نهمین قربانی زنی می‌باشد که قرار است توسط پادشاه جانوران و شیاطین خورده شود. اما با وجود این او هیچ ترسی ندارد زیرا هرگز خانواده و خانه‌ای برای از دست دادن نداشته است، بنابراین نگرش مثبتی به خود می‌گیرد و هیچ نگرانی درباره خورده شدن ندارد.

پادشاه او را سرگرم کننده می‌بیند و به او اجازه می‌دهد تا زمان مرگ در کنارش بماند. این باعث می‌شود که او حقیقت را در مورد پادشاه جانوران و شیاطین بیابد و با وجود اینکه یک انسان زن است، به همسر پادشاه تبدیل می‌شود. این باعث می‌شود که سایر جانوران و شیاطین (بهترین انیمه های شیطانی یا ارباب شیطانی) دیوانه شوند، اما پادشاه به اندازه کافی قدرتمند است که آنها را ساکت کند. این گونه است که ساریفی به اولین ملکه انسانی شیاطین و جانوران تبدیل می‌شود.

The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior

بهترین انیمه های شوجو فانتزی
بهترین انیمه های 2023
 • تاریخ اکران: ماه جولای.

Pride Royal Ivy آخرین رئیس و تفاله همه جانبه در بازی otome To a Beam of Light With You است. او مرتکب جنایات بی‌شماری شد – از بردگی برادر خوانده‌اش در یک قرارداد قاطع تا سوء استفاده از موقعیت خود علیه خدمتکاران خانه. به طور خلاصه، او یک شرور خالص است.

یک دانش آموز دبیرستانی عادی در ژاپن به بدن هشت ساله پرنسس پراید تبدیل می‌شود. اولین دستور: زنده بمانید تا یک روز دیگر را ببینید. او با استفاده از توانایی‌های تقلب مانند خود، تصمیم می‌گیرد پدرش را نجات دهد، پادشاهی را نجات دهد و به یک حاکم مهربان و خیرخواه تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های 2023 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

جدیدترین انیمه های 2023


33 thoughts on “بهترین انیمه های سال 2023 + [تاریخ اکران و تریلر]

  1. یوجو سنکی که گفتی یکی از بهترین رهبر های زن در ایستای این اول مرد بودش که! به عنوان مجازات یک دختر بچه یاین در دنیایی شبیه آلمان قبل جنگ جهانی اول تناسخ پیدا کرد! کلش هم درباره اینکه که بشریت منطقی عمل نمی کنن و احساسات رو ارجهیت میدن و کار بدیه ولی خود شخصیت اصلی احساسی عمل میکنه!! منطقی ش اینه قبول هم نداری تهش الکی بگی باورت کردم نه خودت رو کل یه دنیا رو انداختی تو هچل نمی دونیم چطور بیان بیرون! (الان من یه سوال دارم ما آدم ها دو جنگ جهانی درست کردیم تو اروپا یکی از سرسبز ترین نقاط جهان بعد اونوقت تقصیر خداست؟!! هر جور حساب کنی از خریت خودمونه!) البته انیمه خوبیه داستان خوبی داره فضا ش هم جالبه اگه اذیت نمی شید ببینید

 1. ببینم مگه تناسخ اسلایم فصل سه هم قرار نبود 2023 منتشر بشه چرا تو لیست نبود یا حتی من یه عنکبوت که چی فصل دوم ( این یکی شاید ۲۰۲۴ بیاد) چرا نبودن

  1. منم میخواستم نخونم اما دوستان زحمت اسپویل رو کشیدن .. فقط بدون که کار خوبی میکنی اما آمادگی داشتن از قبل هم بر اساس دانسته هام باعث میشه کمتر دردت بیاد

 2. داداش سال 2023 یک سال تاریخی برای انیمه میشه ینی از شدت گادیش موندم تو کف بعد مگه قرار نبود در مورد هفت گناه کبیره هم یه چیزی بزنن نمیدونم سینمایی بود یا سریال درمورد بچه کاپیتان با اون دختره اس

 3. حالا بزارین ببینیم سال دیگه زنده هستیم یا نه

  کلا ما بد شانسی می‌بینیم یه اتفاقی میفته یکی دوتا از این انیمه خوباش منتشر نمیشن ببینید چی گفتم

 4. آیا این سال گاد نیست؟؟؟؟ برای همین من تصمیم گرفتم که به چهار بازه تقسیم کنم یه عید انیمه هایی که زمستون شروع شدن قبلش اصلا انیمه نبینم
  یه تیر بعد امتحانات انیمه های که از بهار شروع شدن و یه شهریور انیمه ایی که از خرداد شروع شدن و یدونه همین دی ماه ۱۴۰۲ اینطوری میتونی همه انیمه های گاد رو ببینی بدون اینکه منتظر قسمت بعد باشی و فکرت درگیر باشه همچنین خیلی دیگه لز انیمه های خفن دیگه هم هستن که تو لیست نیاوردین امسال واقا گاد و من واقا خوش شانسم که هر انیمه گادی گفتید من امسال دیدم و فصل بعدش همین سال اومد باز ممنون از شما

 5. آیا این سال گاد نیست؟؟؟؟ برای همین من تصمیم گرفتم که به چهار بازه تقسیم کنم یه عید انیمه هایی که زمستون شروع شدن قبلش اصلا انیمه نبینم
  یه تیر بعد امتحانات انیمه های که از بهار شروع شدن و یه شهریور انیمه ایی که از خرداد شروع شدن و یدونه همین دی ماه ۱۴۰۲ اینطوری میتونی همه انیمه های گاد رو ببینی بدون اینکه منتظر قسمت بعد باشی و فکرت درگیر باشه همچنین خیلی دیگه لز انیمه های خفن دیگه هم هستن که تو لیست نیاوردین امسال واقا گاد و من واقا خوش شانسم که هر انیمه گادی گفتید من امسال دیدم و فصل بعدش همین سال اومد باز ممنون از شما

 6. اقا بنظر من سریال کومی سان هم ادامه دارد چون حتی توی قسمت اخرس هم نباید این طوری تموم می شد تازه موقع ورود کومی به کلاس من فرد با موی عجیبی دیدم که سازنده ها بیخود این ها را نمی گزارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *