فرادرس

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد ؛ انیمه های شوجو که پایان خوبی دارند

برخی از انیمه‌های شوجو دارای پایان شاد و برخی دارای پایان‌های بسیار غم انگیزی هستند. با فیگار بمانید تا با بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد آشنا شوید.

انیمه‌های شوجو (بهترین انیمه های شوجو 2022 و تمام دوران [+مانگاهای شوجو]) به سریال‌های پویانمایی ژاپنی اشاره دارد که هدف آن دختران جوان و نوجوان است. انیمه‌های شوجو تقریباً مترادف با انیمه‌های عاشقانه شده است، زیرا طرح عاشقانه یک نقطه اصلی داستان در شوجو است. با این حال، این عنصر ضروری نیست و در برخی موارد، عشق صرفاً یک داستان فرعی برای طرح اصلی است.

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

انیمه های شوجو که پایان خوبی دارند

شما می‌توانید فهرست بهترین معلم های انیمه ناروتو را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

شوجو به خاطر لحظات و صحنه‌های دلخراش و اشک آورش معروف است. انیمه‌های شوجو اغلب پیچیدگی عشق و درد دل را نشان می‌دهند. چندین سریال شوجو پایان‌هایی دارند که بینندگان را در برکه‌ای از اشک رها می‌کند. با این حال، برخی از انیمه‌های شوجو با پایان خوش خود طرفداران را شگفت زده کرده‌اند. پس اگر می‌خواهید با بهترین انیمه شوجو با پایان شاد آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین انیمه های شوجو که پایان خوشی دارند بپردازیم.

Toradora

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

تورادورا یک سریال شوجو است که در سال 2008 پخش شد. این سریال درباره دانش‌آموزان دبیرستانی تایگا آیساکا، دختری بامزه که به نگرش منفی‌اش معروف می‌باشد و ریوجی تاکاسو، دانش‌آموزی با چشم‌های ترسناک و خلافکار که در واقع مهربان و ساکت است، می‌پردازد. در تورادورا، این دو در ابتدا با هدف آشنا شدن با بهترین دوستان یکدیگر صمیمی می‌شوند.

با این حال، از آنجایی که آنها نمی‌توانند توجه عاشقان خود را جلب کنند، تایگا و ریوجی در نهایت عاشق یکدیگر می‌شوند. آنها در نهایت ازدواج می‌کنند، اما تایگا در نهایت مدرسه‌اش را به سمت بهتر شدن خود و مستقل شدن بیشتر تغییر می‌دهد. یک سال بدون ملاقات تایگا و ریوجی می‌گذرد. با این حال، این دو در نهایت در طول فارغ التحصیلی خود دوباره به هم می‌رسند و ثابت می‌کنند که عشق آنها هنوز قوی است.

Kokoro Connect

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

Kokoro Connect یک مجموعه انیمیشنی محبوب می‌باشد که در سال 2012 پخش شد و شامل یک فصل است. کوکورو کانکت پنج دانش‌آموز دبیرستانی (بهترین انیمه های دبیرستانی نتفلیکس) را دنبال می‌کند: تایچی یاگاشی، ایوری ناگاسه، هیمهکو اینابا، یوی کیریاما و یوشیفومی آئوکی. همه دانش آموزان عضو کلوپ فرهنگی مدرسه هستند.

داستان Kokoro Connect یک روز بعد از اینکه Aoki و Yui بدنشان تغییر می‌کند، به سمت عجیبی می‌رود. به زودی، همه اعضای باشگاه شروع به تغییر بدن می‌کنند. همانطور که آنها زندگی را در بدن دوستان خود می‌گذرانند، از زخم‌های عاطفی خود مطلع می‌شوند که باعث ایجاد ناهماهنگی بین این پنج نفر می‌شود. با این حال، در پایان، این مسائل دوستی آنها را تقویت می‌کند، زیرا آنها شروع به درک واقعی و مراقبت از یکدیگر می‌کنند.

Horimiya

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

هوریمیا آنچه را که پس از اعتراف عشق اتفاق می‌افتد به تصویر می‌کشد. برخلاف سایر انیمه‌های عاشقانه که فقط تنش بین دو شخصیت را نشان می‌دهند، هوریمیا تمام پویایی‌های “آیا آنها متوجه عشق یکدیگر می‌شوند یا خیر” را در اوایل انیمه خارج می‌کند.

میامورا و هوری با دیگران کاملا متفاوت هستند، اما آنها خود واقعی‌شان را فقط به یکدیگر نشان می‌دهند. مهمتر از همه، آنها مانند یک زوج واقعی رفتار می‌کنند. به علاوه، Horimiya روی روابط بین شخصیت‌های جانبی تمرکر زیادی می‌کند. به عنوان مثال، ایشیکاوا توسط هوری رد می‌شود، اما در نهایت شروع به ملاقات با یوکی می‌کند. در پایان هوریمیا، میامورا با کمک عشقش، هوری، می‌تواند بر تیرگی خود غلبه کند.

Just Because

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

Just Because یک مجموعه انیمه است که در سال 2017 پخش شد. این انیمه داستان پنج دانش آموز دبیرستانی و زندگی روزمره آنها را دنبال می‌کند. همانطور که آنها برای فارغ التحصیلی آماده می‌شوند، پس از بازگشت یک دوست قدیمی، ایتا ایزومی، زندگی آنها تغییری ناگهانی پیدا می‌کند. با بازگشت ایتا ایزومی به زادگاهش برای ترم آخر دبیرستان، روزهای بی‌دغدغه دانش آموزان ناگهان متوقف می‌شود.

ورود ایتا یک ترم تلخ و شیرین در Just Because را شروع می‌کند، جایی که مردم خاطرات فراموش شده را دوباره زنده می‌کنند، احساسات مدفون شده خود را کشف می‌کنند و اشتیاق‌های جدید خود را می‌یابند. با وجود تلخی همه چیز، عشق بین Eita و Mio Natsume در نهایت پس از فارغ التحصیلی به خوبی و خوشی ادامه می‌یابد.

3D Kanojo: Real Girl

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

3D Kanojo: Real Girl یک مجموعه انیمه 12 قسمتی است که در سال 2018 پخش شد. داستان این انیمه به دنبال Hikari Tsutsui، یک آدم تنها، تنبل و عاشق بازی‌های ویدیویی، و Iroha Igarashi، دختری گستاخ با شهرتی بدنام است. این انیمه یکی از محبوب ترین انیمه های شوجو با پایان شاد می‌باشد.

هیکاری تمام تلاش خود را می‌کند تا از آیروها دور شود، زیرا معتقد است از درگیر شدن خود با او هیچ چیز خوبی حاصل نمی‌شود. با وجود آن، این دو فرد طرد شده در تلاش برای فرار از برچسب‌هایی که مردم روی آنها گذاشته‌اند، کنار هم کشیده می‌شوند. در کانجو سه بعدی: دختر واقعی، هیکاری و آیروها هویت خود را با احساسات جدید نسبت به یکدیگر دوباره کشف می‌کنند.

Rascal Does Not Dream Of A Bunny Girl Senpai

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

Rascal Does Not Dream Of A Bunny Girl Senpai یک مجموعه انیمه 13 قسمتی است که در سال 2018 پخش شد. بیشتر بینندگان این انیمه را با نام کوتاه آن Bunny Girl Senpai می‌شناسند. این داستان ساکوتا آزوساگاوا را دنبال می‌کند که در کتابخانه با مای ساکوراجیما با لباس خرگوش آشنا می‌شود. هیچ کس دیگری در کتابخانه نمی‌تواند او را ببیند.

در Bunny Girl Senpai، مشخص می‌شود که مای یک بازیگر کودک مشهور بود. با این حال، او به سندرم نوجوانی مبتلا شده است که باعث می‌شود مردم او را فراموش کنند. حتی وقتی مردم او را ملاقات می‌کنند، در نهایت او را به زودی فراموش می‌کنند. با وجود موانعی که با آنها روبرو می‌شوند، ساکوتا و مای در نهایت عاشق می‌شوند و بعدها می‌بینند که با مشکلات مشابهی روبرو هستند.

ReLIFE

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد

ReLIFE یک انیمه 13 قسمتی است که در سال 2016 پخش شد. این انیمه حول محور کایزاکی آراتای 27 ساله است. به او قرصی پیشنهاد می‌شود که به او اجازه می‌دهد دوباره در سن هفده سالگی ظاهر شود. او در یک دبیرستان ثبت نام می‌کند و سعی در تلاش است تا عین حال که جوانی‌اش را دوباره زندگی می‌کند، خود فعلی خود را تغییر دهد. آراتا سپس یک بار دیگر به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی زندگی می‌کند.

با این حال، با وجود اینکه آراتا 17 ساله به نظر می‌رسد، هنوز از نظر بیولوژیکی یک مرد 27 ساله است. آراتا و دوستانش در طول سفر دبیرستانش دچار مشکلات متعددی مانند از هم پاشیدگی دوستی‌ها و تمایلات خودخواهانه می‌شوند. در پایان ReLIFE، آراتا به خود قبلی خود باز می‌گردد، اما همیشه خاطرات دوران جوانی خود و دوستی‌های خود را با او حفظ خواهد می‌کند.

Ouran High School Host Club

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد, محبوب ترین انیمه های شوجو با پایان شاد

“کلوپ میزبان دبیرستان اوران” با نگاهی طنزآمیز به رام‌کام و کمدی‌های دبیرستانی، حول محور دانش آموز بورسیه هاروهی فوجیوکا می‌چرخد که به تازگی به مدرسه دیگری منتقل شده است. او که توسط همکلاسی‌های خود با یک پسر اشتباه گرفته شده است، در نهایت به یک کلوپ میزبان برخورد می‌کند.

این کلوپ شامل چند تن از پسران مدرسه است که در ازای دریافت پول از دختران مدرسه پذیرایی می‌کنند. از آنجایی که هاروحی ناخواسته بخشی از کارکنان مرد می‌شود، موقعیت‌های کمدی زیادی به وجود می‌آید که تماشای آن بسیار جذاب می‌باشد. دوستان او می‌دانند که او در واقع یک دختر است، اما آنها وقت خود را صرف تلاش برای نزدیک شدن به او می‌کنند.

در طول دو قسمت پایانی باشگاه میزبان دبیرستان اوران، تاماکی اعلام می‌کند که باشگاه میزبان را منحل خواهد کرد و به همراه نامزدش، لیدی اکلر، به فرانسه نقل مکان می‌کند. این برای همه اعضایی که برنامه‌ای برای حفظ تاماکی در ژاپن و در باشگاه میزبان دارند، دلخراش است. خوشبختانه به لطف تصمیم نهایی تاماکی، پایان خوشی برای همه اعضای باشگاه اتفاق می‌افتد.

Golden Time

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد, بهترین انیمه های شوجو که پایان خوشی دارند

Golden Time یک انیمه 24 قسمتی است که بین سال‌های 2013 تا 2014 پخش شد. داستان این انیمه بانری تادا را دنبال می‌کند که دچار حادثه‌ای شد که او را دچار فراموشی رتروگراد کرد. او سپس با دوست دوران کودکی خود میتسو یاناگیساوا و نامزد قبلی میتسو، کوکو کاگا، ملاقات می‌کند. پس از اینکه میتسو با کوکو بهم می‌زند، کوکو عاشق بانری می‌شود.

در همین حال، بانری نمی‌تواند عشق قدیمی دبیرستانی خود، نانا هایاشیدا را به یاد بیاورد که با لیندا همراه است، بنابراین این دو رابطه خود را از ابتدا شروع می‌کنند. همانطور که آنها به هم نزدیک می‌شوند، بانری خاطرات قدیمی خود از لیندا را به یاد می‌آورد زیرا با افراد جدیدی ملاقات می‌کند و خاطرات جدیدی را در حین ایجاد رابطه با کوکو ایجاد می‌کند. با وجود مبارزاتش، او عاشق کوکو می‌شود و آنها همیشه با خوشحالی زندگی می‌کنند.

Say I Love You

بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد
بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد, بهترین انیمه شوجو با پایان شاد

Say I Love You یک انیمه 13 قسمتی است که در سال 2012 پخش شد. داستان این انیمه درباره می تاچیبانا، دانش آموز دبیرستانی آرام و بی ادعا، و یاماتو کوروساوا، یک دبیرستانی محبوب است. می در کودکی دچار حادثه‌ای شد، جایی که معلوم شد دوستانش فرد خوبی نبوده است.

این باعث ضربه روحی برای می شد که از ترس ناامیدی و محتاط بودن بیش از حد نسبت به دیگران بزرگ شد. با این حال، پس از اینکه او با یاماتو کوروساوا مواجه شد، توانست با احساسات خود راحت باشد و با دیگران دوست شود. علیرغم غریزه او برای محافظت از خود، رابطه شکوفا شده او با یاماتو به او کمک می‌کند تا به یک فرد جدید تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


3 thoughts on “بهترین انیمه های شوجو با پایان شاد ؛ انیمه های شوجو که پایان خوبی دارند

  1. خبب با سلام باید بگم لیست انیمه های شوجو بدون حضور kaicho wa mida sama نباید وجود داشته باشه حالا بخاطره toradora میبخشمتوم دیگه تکرار نشه 😂

  2. قبل این که بگین شوجو، معنی شوجو هم بدونین بد نیست، بین کل این لیستی که آوردین فقط Host club شوجو هستش بقیه عاشقانه هستن نه شوجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *