فرادرس

500 تا از بهترین فیلم‌ها و سریال‌های ترسناک در دسته‌بندی ژانرهای مختلف

فیلم‌های ترسناک یا ترسناک ترین فیلم های سینما همیشه مورد توجه بوده‌اند، در ادامه به معرفی 500 تا از بهترین فیلم های ترسناک جهان خواهیم پرداخت.

500 تا از بهترین فیلم های ترسناک جهان

آثار ترسناک، همیشه و در طول تاریخ به فیلم‌هایی گفته می‌شدند که همیشه سینما و مخاطبان آن را تحت تأثیر قرار می‌دادند. همچنین این آثار، در دسته بندی‌های مختلفی جدا می‌شوند و در سبک‌های مختلفی به نمایش در می‌آیند.

زیر ژانر‌های متفاوتی مانند اسلشر، روانشناختی، فلسفی، فولکور، کلاسیک و… به این ژانر روح می‌بخشند و کاری می‌کنند که این فیلم‌ها، مناسب برای هر سلیقه‌ای باشد. کارگردان‌های بزرگی در تاریخ وجود دارند که فیلم‌های مختلفی را در این ژانر کارگردانی کردند؛ از سینمای صامت گرفته تا سینمای مدرن. همچنین این ژانر، مهمترین شخصیت‌های دنیای سینم را به جهان معرفی کرده که هرکدام به گونه‌ای خاص هستند و در فکر و ذهن مردم جهان باقی ماندند.

یکی از آن دسته از مسائلی که درباره بهترین فیلمهای ترسناک جهان برای طرفداران این ژانر محبوب مهم  می‌باشد، این است که همیشه در مقاله‌ها با ۱۰ تا از ترسناک ترین فیلم های جهان آشنا می‌شوند بدون اینکه سبک‌های مختلف در آن‌ها دسته‌بندی شده باشد.

در ادامه با ما همراه بمانید تا علاوه بر بهترین فیلم ترسناک تاریخ سینما با پرفروش ترین فیلم ترسناک جهان در زیرژانرهای متفاوت هم آشنا شوید.

مقالات مکمل 500 تا از بهترین فیلم های ترسناک جهان :

بهترین فیلم های ترسناک 2023

ترسناک ترین سریال های 2023 + [تاریخ اکران و تریلر]

بهترین فیلم های 2023

بهترین فیلم های جهان ترسناک

لیست ترسناک ترین فیلم های جهان

500 تا از بهترین فیلم های ترسناک جهان
500 تا از بهترین فیلم های ترسناک جهان

شما در این مقاله یا لیست هایی با عنوان ۱۰ تا از ترسناک ترین فیلم های جهان روبرو هستید. فیلم‌های ترسناک یا بگذارید اینطور بگوییم ترسناک ترین فیلم های جدید ترسناک با استفاده از تکنیک‌های چشم‌نواز فیلمسازی و داستان‌سرایی، ذهن تماشاگر را از لحاظ روانشناختی نشانه می‌گیرد. این ژانر قدمتی بیش از 100 سال دارد و در ابتدا، با استفاده از داستان‌های محلی و اقتباس از ادبیات کلاسیک و خرافات جوامع داستان‌های فیلم‌های ترسناک شکل گرفتند.

بهترین فیلم های جهان ترسناک

۱۰ تا از ترسناک ترین فیلم های جهان

از همراهی شما تا انتهای نوشتار 500 تا از بهترین فیلم های ترسناک جهان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

500 تا از بهترین فیلم های ترسناک جهان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *