دانلود فصل پنجم سریال خانه کاغذی (Money heist) ؛‌ دوبله و زیرنویس کامل

در نوشتار دانلود فصل پنجم Money heist با زیرنویس فارسی، شما می‌توانید به راحتی از کانال تلگرامی فیگار فصل پنجم این سریال را دانلود کنید. در ادامه با فیگار بمانید.

سریال خانه کاغذی یا سریال مانی هیست یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین سریال‌های حال حاضر دنیا محسوب می‌شود که بعد از اکران فصل چهارم سریال Money heist ، در کشورهای زیادی سر و صدای زیادی را بپا کرد. اجی جسی یکی از بازیگران نقشی فرعی، راجع به محبوبیت این سریال حرف‌های شنیدنی زده است که در ادامه نوشتار دانلود فصل 5 سریال Money heist می‌توانید آن را بخوانید:


نمی‌دانستم این سریال در سراسر جهان مشهور است و گمان می‌کردم که محبوبیت آن تنها به کشور اسپانیا خلاصه می‌شود. مردم در شبکه‌های اجتماعی از این سریال تعریف می‌کنند؛ پیام‌های زیادی از اینستاگرام دریافت می‌کنم و هشتگی راجع به کاراکتر من یعنی شاکر در آنجا وجود دارد؛ از همان‌جا بود که پی بردم محبوبیت این سریال در سطح متفاوتی قرار دارد.


اما در پایان فصل چهارم مشاهده کردیم که تهدیدهای جدیدی گروه پرفسور را تهدید می‌کند. لیسبون وارد بانک شده است؛ اما آلیسیا سیرا محل اختفای پروفسور را پیدا کرده و آن‌ها را با مشکل بزرگی مواجه کرده است. اگر پروفسور به هر طریقی وارد دردسر شود، دیگر اعضای گروه شانس کم برای فرار خواهند داشت. در ادامه با نوشتار دانلود فصل پنجم سریال خانه کاغذی همراه فیگار بمانید.

دانلود فصل پنجم سریال خانه کاغذی (Money heist)

دوبله و زیرنویس کامل

دانلود فصل 5 Money heist, دانلود Money heist فصل پنجم, دانلود Money heist فصل 5, دانلود فصل 5 سریال مانی هیست , دانلود سریال مانی هیست فصل 5, فصل پنحم سریال خانه کاغذی
دانلود فصل 5 سریال خانه کاغذی (مانی هیست), دانلود فصل پنجم Money heist, دانلود فصل 5 سریال مانی هیست , دانلود سریال مانی هیست فصل 5, فصل پنحم سریال خانه کاغذی , دانلود فصل پنجم مانی هایست

فصل پنحم سریال خانه کاغذی شامل ده قسمت خواهد بود. این ده قسمت در دو تاریخ منتشر خواهند شد. پنج قسمت اول در تاریخ سه سپتامبر مصادف با ۱۲ شهریور، و پنج قسمت آخر در سه دسامبر یعنی ۱۲ آذر، از طریق شبکه اینترنتی Netflix منتشر خواهند شد.

در سریال خانه کاغذی شخصیت ها از چندین زاویه نشان داده میشوند تا تعصبات مخرب بینندگان را بشکنند و آنها را علاقه مند کنند. شرور اصلی، “پروفسور”، به عنوان یک مرد منفعل کاریزماتیک تصور میشد که میتواند سارقان را ترغیب کند تا او را دنبال کنند و با مقاومت سارقان در برابر بانک های قدرتمند و توزیع نابرابر پول در جهان همدردی کنند. در ادامه با نوشتار دانلود فصل 5 مانی هیست (La Casa De Papel) با زیرنویس فارسی همراه ما باشید.


بیشتر بخوانید:


در واقع سریال خانه کاغذی (La Casa De Papel) میزبان شخصیت‌های رنگارنگ و هوشمندانه است، آن‌ها پر از نقص و اعتقادات باورپذیری هستند که بعد اضافی به شخصیت ها میدهد که در بسیاری از سریال‌های دیگر وجود ندارد.

از ویژگی‌هایی که این سریال را توانست جهانی کند نام رمز سارقان بود که بر اساس شهرها در فصل اول به طور تصادفی انتخاب شد. و نکته بعد هویت سالوادور دالی به به عنوانی نمادی از هویت آن‌ها در جامعه، به عنوان طرح ماسک سارقین انتخاب شد. از طرفی دون کیشوت به عنوان یک طرح ماسک جایگزین در نظر گرفته می‌شود.

دانلود فصل 5 Money heist, دانلود Money heist فصل پنجم, دانلود Money heist فصل 5, دانلود فصل 5 سریال مانی هیست , دانلود سریال مانی هیست فصل 5, فصل پنحم سریال خانه کاغذی
دانلود فصل 5 سریال خانه کاغذی (مانی هیست), دانلود فصل پنجم Money heist, دانلود فصل 5 سریال مانی هیست , دانلود سریال مانی هیست فصل 5, فصل پنحم سریال خانه کاغذی , دانلود فصل پنجم مانی هایست با زیرنویس چسبیده

در حالی که ژانر Heist معمولاً با تمرکز منطقی مردانه آنگلوساکسونی روایت میشود، La Casa de Papel داستان Heist را از منظر یک زن (توکیو)، تزریق می‌کند. بنابراین، پویایی های عاطفی مانند اشتیاق و انگیزه دوستی، احساسات و عشق جرم کامل استراتژیک را برای تنش بیشتر متعادل میکند. یکی از ویژگی‌های سریال مانی هیست فلاش بکی هست که در طول ساختار روایت اتفاق می‌افتد. در ادامه با نوشتار دانلود فصل پنجم Money heist همراه ما باشید.


بیشتر بخوانید:


فلاش بک، جهش زمان و توکیو به عنوان یک راوی غیرقابل اعتماد به پیچیدگی روایت می افزایند. در ادامه می‌توانید برای مطالعه بیشتر در رابطه با کل سریال مانی هیست به صفحه نقد سریال Money Heist (خانه کاغذی) : فصل پنجم ارزش دیدن دارد؟ در سایت فیگار مراجعه کنید.

آلوارو مورته بازیگر نقش پروفسور راجع به این سریال گفت:

این سریال مجموعه فوق‌العاده ای میباشد؛ وقتی که فصل اول این سریال را میبینید، در آن غرق میشوید.

احتمالا وقتی الکس پینا، کارگردان سریال سرقت پول ، به نهایی ترین ویرایش فیلم‌نامه نگاه می‌کرد، هیچوقت فکرش هم نمی‌کرد سریال هیجان‌انگیز او به یکی از بهترین و محبوبترین سریال‌های تلویزیونی تبدیل شود. در ادامه نوشتار دانلود فصل پنجم Money heist می‌توانید همه قسمت‌های فصل پنجم سریال مانی هیست را دانلود کنید.

عوامل سریال مانی هیست (Money heist)

 • سازنده: آلکس پینا
 • بازیگران: آلوارو مورته، اورسولا کوربیرو، ایتسیار ایتانیو، پدرو آلنسو، پاکو توس، آلبا فلورس، میگل هران، هایمه لورنته، انریکه آرسه، ماریا پدراسا، دارکو پریچ، کیتی مانبر، هویک کوچکریان، رودریگو د لا سرنا، نجوا نیمری، لوکا پروش و روبرتو گارسیا رویز
 • سازنده موسیقی متن: مانل سانتی‌استبان
 • آهنگ آغاز: «زندگی‌ام جریان دارد» اثر سسیلیا کرول
 • آهنگسازان: مانل سانتی‌استبان و ایوان مارتینس لاکامارا
 • کشور سازنده: اسپانیا
 • زبان اصلی: اسپانیایی
 • شمار فصل‌ها: ۴
 • شمار قسمت‌ها: ۳۸
 • تهیه‌کننده‌های اجرایی: آلکس پینا، سونیا مارتینس، خسوس کولمنار، استر مارتینس لاباتو و ناچو مانوبنس
 • مکان‌های تولید: اسپانیا، ایتالیا، تایلند و پاناما
 • فیلم‌برداری: میگه آموئدو
 • تدوین‌گران: داوید پله‌گرین، لوئیس میگل گونسالس بدمار، ورونیکا کالون، رائول مورا، رخینو ارناندس و راکل ماراکو

بیشتر بخوانید:

لینک دانلود فصل پنجم خانه کاغذی (Money heist) با زیرنویس فارسی

12 شهریور

لینک دانلود قسمت یک سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 1)

لینک دانلود قسمت 2 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 2)

لینک دانلود قسمت سوم سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 3)

لینک دانلود سریال Money heist قسمت چهارم از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 4)

لینک دانلود سریال Money heist قسمت 5 از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 5)

دانلود زیرنویس فارسی فصل ۵ مانی هیست

لینک دانلود قسمت‌های بخش اول فصل ۵ سریال مانی هیست با زیرنویس فارسی چسبیده

لینک دانلود قسمت ۱ سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 1)

لینک دانلود قسمت 2 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 2)

لینک دانلود قسمت 3 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 3)

لینک دانلود قسمت 4 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 4)

لینک دانلود قسمت 5 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 5)

12 آذر به زودی…

لینک دانلود سریال مانی هیست قسمت 6 از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 6)

لینک دانلود سریال مانی هیست قسمت هفتم از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 7)

لینک دانلود سریال مانی هیست قسمت 8 از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 8)

لینک دانلود قسمت 9 سریال مانی هیست از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 9)

لینک دانلود قسمت ده سریال مانی هیست از کانال تلگرامی فیگار (قسمت 10)

لینک دانلود قسمت‌های بخش دوم فصل ۵ سریال مانی هیست با زیرنویس فارسی چسبیده

لینک دانلود قسمت 6 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 6)

لینک دانلود قسمت 7 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 7)

لینک دانلود قسمت 8 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 8)

لینک دانلود قسمت 9 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 9)

لینک دانلود قسمت 10 سریال Money heist از کانال تلگرامی فیگار با زیرنویس چسبیده (قسمت 10)

شما می‌توانید برای دانلود فیلم‌ها و سریال های روز و ترند به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید. حتما برای دانلود این سریال عضو کانال تلگرامی فیگار شوید تا به محض آمدن لینک دانلود آن را در اختیار شما قرار دهیم.

از همراهی شما تا انتهای نوشتار دانلود فصل پنجم سریال خانه کاغذی (Money heist یا La Casa De Papel) سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

4 thoughts on “دانلود فصل پنجم سریال خانه کاغذی (Money heist) ؛‌ دوبله و زیرنویس کامل

 1. وقتی مینویسی فصل پنجم دوبله دیگه اینکه “مدل های مختلف این سریال روی پست اصلی لینک شده” چه معنی داره!؟ مسخره کردی ملت رو!؟؟ توی عنوان مینویسی فصل پنجم دوبله و زیر نویس برای اینکه بیشتر دیده بشه؟؟ بعد پایین توی لینک مینویسی زیر نویس, این بیشعور بازی ها رو بذارید کنار, شما یک سایت معتبر هستید کاری نکنید مردم بجای لایک کردن تف کنن توی سایتتون. کلمه دوبله رو از عنوان فصل پنجم بردار و فقط زیر نویس رو بذار.

  1. از اونجایی که هر کاری می‌کنیم روی حساب و کتاب هست و به هیچ وجه کاری غیر اصولی نمی‌کنیم این کامنت شما رو که پر از ناسزا هست تایید می‌کنم و علت منافات داشتن حرفاتون رو با این مطلب از سایت خدمتتون عرض می‌کنم.

   نکته حائز اهمیت اینه که روی پست اصلی داخل کانال نوشته شده به محض آمدن فایل‌های جدید اون پست آپدیت یا بروزرسانی می‌شه. از جمله فایل‌های دوبله. از روی هوا که فایل دوبله رو نمی‌تونیم در اختیارتون بذاریم. کمی صبر، تامل و احترام پیشه‌ی زیستتون بکنید تا دوبله هم در اختیارتون قرار بگیره. و من الله التوفیق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *