دانلود فراگمان قسمت 131 سریال قیام عثمان (Kuruluş: Osman)

لینک دانلود فراگمان قسمت 131 سریال قیام عثمان با زیرنویس فارسی (Kuruluş: Osman) وی دیگر قسمت‌ها از کانال تلگرامی فیگار در انتهای این نوشتار پیوست شده است.

بوراک اوزچیویت، رغیب ساواش،‌ ییلدیز چاعری و اوزگور تورر از بازیگران مطرح و محبوب ترکیه هستند؛ که در سریال ترکی تاسیس عثمانی در ژانر تاریخی ترکی ایفای نقش می‌کنند. “تاسیس عثمانی” در ادامه سریال “قیام ارطغرل” ساخته شده است. عثمان ادامه دهنده راه پدر دلیر و عدالت گستر خود، ارطغرل غازی می‌شود و با مغول‌ها از یکسو و با صلیبی‌ها از سوی دیگر می‌جنگد. ولی مثل تمام دوران‌ها مبارزه با خائنین و محافظه کاران داخلی سخت‌ترین قسمت مبارزه است.

عثمان در نهایت موفق به تاسیس امپراطوری عثمانی می‌شود که سالیان درازی پابرجا می‌ماند. این سریال تاریخی و اکشن ترکی، ساخته‌ یکی از شاخص‌ترین کارگردانان ترکیه بنام گون‌آی است. گروهی از نویسندگان ترک، با الهام از تاریخ و داستان زیست غریب و پر مایه‌ی عثمان اول بنیانگذار سلسله بزرگ عثمانی، فیلم‌نامه این سریال را نوشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

فصل 5 سریال عثمان + [تاریخ پخش، داستان و بازیگران Kuruluş: Osman]

فراگمان قسمت 131 سریال قیام عثمان با زیرنویس فارسی

فراگمان قسمت 131 سریال قیام عثمان با زیرنویس فارسی
سریال ترکی تاسیس عثمانی, فراگمان قسمت 131 سریال قیام عثمان با زیرنویس فارسی

سریال ترکی عثمان در ادامه داستان زندگی عثمان، پادشاه ترک است. عثمان بیگ، پس از اینکه سلطان مسعود مجبور شد به قونیه بازگردد، فرماندهی ارتش ترکیه را بر عهده گرفت. او با برنامه ریزی استراتژی خود، سرنوشت جنگ را تغییر داد.

عثمان برای از بین بردن سربازان مقدونی که نیزه و سپر داشتند، استراتژی ایجاد کرد. فرماندهی ارتش دشمن برعهده دوکاس بود، که اساس ارتش بیزانس را تشکیل می‌دهد. او حساب کرد که اگر اتحاد ارتش به هم ریزد، اردوی ارتش از هم خواهد پاشید.

عوامل سریال

فصل چهارم سریال عثمان
سریال قیام عثمان قسمت 130, سریال قیام عثمان قسمت 129, سریال ترکی عثمان, سریال ترکی تاسیس عثمانی
 • نویسنده: مهمت بوزداغ، آتیلا انگین، آسلی زینب پکر بوزداغ
 • کارگردان: متین گون‌آی
 • ستارگان: بوراک اوزچیویت، اوزگه تورر، تامر یعیت، رغیب ساواش
 • ژانر: تاریخی، ماجرایی، اکشن، درام، اسلامی
 • برگرفته از: تاریخ زندگی عثمان اول
 • موسیقی: زینب آل‌آسیا، آلپای گوکتکین
 • محصول کشور: ترکیه
 • زبان اصلی: ترکی
 • پخش از: atv
 • روز پخش: هر چهارشنبه
 • ساعت: ۲۱:۳۰

فراگمان سریال قیام عثمان قسمت 1 تا 131

برای دانلود فایل فراگمان سریال عثمان قسمت 131 از کانال تلگرامی فیگار فیلترشکن خود را روشن کنید.

فراگمان سریال قیام عثمان قسمت 1 تا 131

تیزر معرفی فصل 5 سریال قیام عثمان

فیلمبرداری و سناریو خوانی فصل 5 سریال ترکی قیام عثمان تازه آغاز شده است و احتمالا قسمت از فصل 5 سریال ترکی قیام عثمان اواخر مهر و آبان نمایش داده شود. در صورت انتشار تیزر معرفی فصل 5 سریال قیام عثمان در این مطلب قرار خواهد گرفت.

در صورت انتشار فراگمان سریال عثمان قسمت 131 مشخص می‌شود که قسمت 131 یا همان قسمت 1 فصل 5 کی نمایش داده خواهد شد. بوراک اوزچیویت کماکان نیز ستاره فصل پنج خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

جهت دیدن فراگمان‌ها و دانلود سریال‌های ترکی با دوبله فارسی به بخش دانلود فیلم و سریال و یا بخش ترکی در سایت فیگار مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *