فراگمان سریال قضاوت قسمت 20 ؛ تریلر Yargi با زیرنویس فارسی

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید سریال Yargi، همراه ما باشید. فراگمان سریال قضاوت قسمت 20 با زیرنویس فارسی در انتهای نوشتار پیوست شده است.

سریال ترکی قضاوت ماجرایی عاشقانه، درام و جنایی دارد. این سریال داستان دادستان ایلگاز و و وکیل جیلین و نقطه تلاقی آن‌ها را نشان می‌دهد. آن دو در راه بررسی یک جنایت با هم آشنا می‌شوند.

ایلگاز از جیلین می‌خواهد تا وکالت برادرش را برعهده بگیرد. برای پیدا کردن قاتل مجبور می‌شوند با هم هماهنگ شده و همکاری کنند. این همکاری نقطه عطف زندگیشان می‌شود. برای دانلود قسمت 20 سریال قضاوت و آنچه در قسمت جدید خواهید دید، در نوشتار جدید همراه ما باشید.

فراگمان سریال قضاوت قسمت 20

تریلر Yargi با زیرنویس فارسی

دانلود فراگمان قسمت 20 سریال قضاوت, تیزر قسمت 20 قضاوت, قضاوت قسمت 20 زیرنویس فارسی, فراگمان سریال قضاوت قسمت 20
دانلود فراگمان قسمت 20 سریال قضاوت, تیزر قسمت 20 قضاوت, قضاوت قسمت 20 زیرنویس فارسی, فراگمان سریال قضاوت قسمت 20

پینار دنیز و کاعان اورگانجی‌اوغلو که هر دو در سریال عشق ۱۰۱، محصول نتفلیکس پارتنر هم بودند، این بار در سریال قضاوت همبازی شده‌اند. کاراکتر جیلین را پینار، و کاراکتر ایلگاز را کاعان ایفا می‌کنند. علی بیلگین با همکاری آی‌یاپیم، سازنده سریال عشق 101 و سریال گودال، این سریال را برای شبکه Kanal D تولید کرده‌اند.


بیشتر بخوانید:


مهمت ییلماز آک که در نقش یکی دیگر از دادستان‌ها حضور دارد، پیش از این هم در سریال گودال و هم در سریال نتفلیکس فاطما ایفای نقش نموده بود. هر سه کاراکتر او بسیار متفاوت از هم هستند و او از پس آن‌ها به خوبی بر آمده است.

فراگمان سریال قضاوت
سریال ترکی قضاوت قسمت 20, فراگمان قسمت 20 قضاوت, دانلود قسمت 20 سریال قضاوت

قضاوت قسمت 20 زیرنویس فارسی در ادامه ماجرای تعقیب و گریز قاتل اینجی می‌آید. اینجی خواهر جیلین است که هنوز قاتلش ممشخص نیست. ابتدا مضنون اصلی برادر ایلگاز بود، اما جیلین باور کرد که قتل کار او نیست.


بیشتر بخوانید:


به همین سبب وکالت او را برعهده گرفت. در تیزر قسمت 20 قضاوت می‌توانید بخشی از قسمت آتی را تماشا کنید. برای تماشای پیش نمایش سریال ترکی قضاوت قسمت 20 تا انتهای نوشتار همراه ما بمانید. لینک دانلود فراگمان قسمت 20 قضاوت پس از معرفی عوامل سریال پیوست شده‌است.

عوامل سریال

فراگمان سریال قضاوت
فراگمان اول قسمت 20 سریال قضاوت, فراگمان دوم قسمت 20 سریال قضاوت
 • نام ترکی: Yargi
 • بازیگران: کاعان اورگانجی‌اوغلو، پینار دنیز، حسین آونی دانیال، اعور پولات، مهمت ییلماز آک
 • کارگردان: علی بیلگین
 • نویسنده: سما ارگنکون
 • زبان: ترکی
 • ژانر: درام، جنایی
 • محصول: ترکیه
 • تولید سال: 2021
 • روز پخش: یکشنبه‌ها
 • ساعت پخش: 21:30
 • شبکه: Kanal D
 • شرکت سازنده: آی‌یاپیم
فراگمان سریال قضاوت
سریال ترکی قضاوت قسمت 20, فراگمان قسمت 20 قضاوت, دانلود قسمت 20 سریال قضاوت, فراگمان سریال قضاوت قسمت 20

فراگمان سریال‌های ترکی:

فراگمان سریال قضاوت
دانلود فراگمان قسمت 20 سریال قضاوت, تیزر قسمت 20 قضاوت, قضاوت قسمت 20 زیرنویس فارسی

دانلود فراگمان قسمت 20 سریال قضاوت

فراگمان اول قسمت 20 سریال قضاوت

فراگمان دوم قسمت 20 سریال قضاوت

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فراگمان سریال قضاوت قسمت 20 با زیرنویس فارسی سپاس‌گزار هستیم. در این نوشتار فراگمان اول قسمت 20 سریال قضاوت و فراگمان دوم قسمت 20 سریال قضاوت را برای شما تهیه نمودیم. می‌توانید با مراجعه به کانال تلگرامی فیگار فایل خود را دانلود کنید.

حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.