فرادرس

فراگمان قسمت 4 سریال یقه خاکی ؛ تیزر سریال Tozlu Yaka

برای دانلود فراگمان قسمت 4 سریال یقه خاکی (بهترین سریال تابستانی ترکی 2022) از شبکه ترکیه TRT1 در نوشتار جدید فیگار همراه ما باشید.

سریال “یقه خاکی” با بازی نیلسو برفین آکتاش و بوراک داکاک، به تهیه‌کنندگی “NTC Medya”، توسط سمیح باعچی کارگردانی شده است. طبق گفته‌ها ماجرای نوجوانان دبیرستانی، موضوع اصلی این سریال تابستانی است. به همین دلیل می‌تواند در دسته بهترین سریال‌های مدرسه‌ای ترکی نیز قرار گیرد.

زندگی شاد علی و دوستانش به خودی خود یک شبه تغییر می‌کند. آن‌ها چیزی جز شبی طولانی از رازها و تردیدها ندارند. وقتی باور می‌کنند که عدالت نصیبشان نمی‌شود، معجزه‌ای رخ می‌دهد. معجزه‌ای که از سرچشمه شبهه به آن‌ها عرضه شد. در واقع هیچ چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست. آن‌ها بدون ترس راهی زندگی جدید خود می‌شوند تا حقیقت را بیابند.

زمان پخش سریال ترکی یقه خاکی

فراگمان قسمت 4 سریال یقه خاکی

تیزر سریال Tozlu Yaka

فراگمان قسمت 4 سریال یقه خاکی
فراگمان اول قسمت 4 سریال یقه خاکی, فراگمان دوم قسمت 4 سریال یقه خاکی
  • نام فارسی: یقه خاکی
  • کارگردان: سمیح باعچی
  • ستارگان: دولونای سویسرت، امره کینای، اولوی کهیا اوغلو
  • شبکه: Fox Tv
  • زمان پخش سریال یقه خاکی: هر دوشنبه ساعت 21:30

ضمن دانلود فراگمان قسمت 4 سریال یقه خاکی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:

فراگمان سریال یقه خاکی ؛ تیزر سریال Tozlu Yaka
یقه خاکی قسمت 4 زیرنویس فارسی, سریال ترکی یقه خاکی قسمت 4

با دانلود قسمت 4 سریال یقه خاکی از کانال‌های تلگرامی دانلود فیلم و سریال ترکی، به تماشای این سریال جذاب بنشینید. ضمن دانلود فراگمان قسمت 4 سریال می‌توانید مطالب ذیل را نیز مطالعه نمایید:

پیش نمایش سریال ترکی یقه خاکی قسمت 4

فراگمان سریال یقه خاکی ؛ تیزر سریال Tozlu Yaka
دانلود قسمت 4 سریال یقه خاکی, تیزر قسمت 4 یقه خاکی

تیزر قسمت 4 یقه خاکی

فراگمان اول قسمت 4 سریال یقه خاکی

فراگمان دوم قسمت 4 سریال یقه خاکی

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار دانلود فراگمان قسمت 4 سریال یقه خاکی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *