رونمایی شاهرخ استخری از پسرش ؛ فرزند سوم شاهرخ استخری به دنیا آمد! [+عکس]

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری با انتشار یک استوری در اینستاگرام کاربران فضای مجازی را درباره متولد شدن فرزند سوم شاهرخ استخری به اشتباه انداخت.

به دنیا آمدن فرزند سوم شاهرخ استخری خبری است که در برخی از رسانه منتشر شده است که واقعیت ندارد‍! در ادامه با خبر پدر شدن شاهرخ استخری همراه فیگار بمانید.

فرزند سوم شاهرخ استخری

شاهرخ استخری فرزند سوم

فرزند سوم شاهرخ استخری
پدر شدن شاهرخ استخری, بیوگرافی شاهرخ استخری

پسر شاهرخ استخری

در عکس منتشر شده یک نوزاد پسر پسر در کنار فرزندان شاهرخ استخری [پناه و نبات] دیده می شود اما خانم بزمی پور در توضیحاتی پیش تر گفته بود که این پسربچه فرزند یکی از دوستان این زوج هنری است. در ادامه میتوانید عکس فرزند سوم شاهرخ استخری را مشاهده کنید.

فرزند سوم شاهرخ استخری
پسر شاهرخ استخری, شاهرخ استخری فرزند سوم

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ در تهران است. او که دو دختر زیبا و با نمک دارد سعی می کند با نمایش برخی از لحظات شیرینی که با فرزندانش می گذرد هواداران و دنبال کنندگان صفحه شخصی اش را شاد کند. دختر کوچک تر شاهرخ محبوبیت زیادی دارد. سپیده بزمی پور بلاگر معروف و همسر شاهرخ استخری در اینستاگرامش به طور ناگهانی خبر بارداری جدیدش را اعلام کرد.

اخبار بیشتر:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار برخورد فرزند سوم شاهرخ استخری سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.