بهترین فیلم و سریال زامبی محور 2023 که قبل از مرگ باید دید [تاریخ اکران و تریلر]

فیلم ها و سریال های زامبی محور به گونه‌ای هستند که در این نوشتار به معرفی بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023 که قبل از مرگ باید دید خواهیم پرداخت.

بهترین فیلم و سریال زامبی محور 2023

هر ساله، در همین حوالی فصل، تریلر و تاریخ پخش فیلم‌ها و سریال‌های سال بعد منتشر می‌شود و مردم را منتظر بهترین فیلم‌هایی که در سال آینده خواهند دید، می‌گذارد. از همین رو، سال 2023، سال مهمی برای فیلم ها و سریال‌های زامبی محور است و با اینکه تعداد فیلم‌های معرفی شده کم، اما خوب و قوی می‌باشد.

فیلم‌ها و سریال‌های ترسناک و زامبی محور ، همیشه پُر طرفدار هستند و برای طرفداران این ژانر بهترین عناصر ترس و وحشت را به همراه هیجان همراه خواهند داشت. به پایان رسیدن سریال مردگان متحرک پس از 12 سال، می‌تواند مهم سریالی باشد که جای فصل جدیدش در این لیست خالی می‌باشد، اما اسپین آف‌های زیادی از این مجموعه منتشر شده‌اند که می‌تواند ما را در سال جدید نیز به وجد بیاورد.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های ترسناک 2023 که قبل از مرگ باید دید

ترسناک ترین سریال های 2023

بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023

بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023
بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023

با حضور سریال آخرالزمانی مانند The Last of Us، در بین سریال های برتر زامبی محور سال 2023 ، این سال به یکی از بهترین و مهم‌ترین و تأثیرگذارترین سال‌های چند سال اخیر در بین سریال و نمایش‌های تلویزیونی زامبی محور شناخته می‌شود.

ژانر ترسناک، یکی از محبوب‌ترین ژانر سینما است که طرفداران زیادی دارد و سبک‌های مختلفی که در این سبک شناخته می‌شوند، این ژانر را مناسب برای هر فردی با هر سلیقه‌ای می‌کنند. آثار وحشتناک زامبی محور ، یکی از زیر سبک‌های مهم دنیای ژانر وحشت هستند که هر ساله فرانچایزهای محبوبی از آن‌ها ساخته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های ترسناک 2022

Zombie Traveler

بهترین فیلم و سریال‌های زامبی‌محور 2023
بهترین فیلم های زامبی محور در سال 2023
 • کارگردانان : لیسی فرانک، ادیسون داون پری
 • بازیگران : کینتیا گرگوری، لیسی فرانک
 • تاریخ پخش : 5 می

این فیلم، یکی از بهترین فیلم های زامبی محور در سال 2023 ، است که حول محور یک قاتل زامبی سفر در زمان است که در زمان سفر می‌کند تا مرد مورد علاقه خود را از دست زامبی‌ها نجات دهد. این فیلم مورد انتظار که در 5 می 2023 منتشر می‌شود، فضای بسیار تخیلی و ترسناک، اما کمدی دارد که می‌تواند طرفداران زیادی را به خودش جذب کند.

مکان فیلمبرداری این فیلم، در ایالت تگزاس می‌باشد و این نوید را به ما می‌دهد که فیلمی تماماً آخرالزمانی را خواهیم دید که می‌تواند ما را به حال و هوای فیلمی در غرب وحشی و سفر در زمان همان دوران ببینیم.

تریلر سریال به محض انتشار بروزرسانی خواهد شد.

Knock At The Cabin

بهترین فیلم و سریال‌های زامبی‌محور 2023
جدیدترین فیلم های زامبی محور 2023
 • کارگردان : ام. نایت شایامالان
 • بازیگران : دیو باتیستا، روپرت گرینت، جاناتان گراف
 • تاریخ اکران : 3 فوریه

Knock At The Cabin، نام جدیدترین اثر ام نایت شیامالان است که نام تجاری پیچیده‌ی خود را بار دیگر در سال 2023، به پرده‌ی سینما کشاند. این فیلم، اقتباسی از یک رمان ترسناک به اسم The Cabin at the End of the World ساخته شده و در سوم فوریه اکران می‌شود. این فیلم، به عنوان یکی از مهیج‌ترین آثار فیلم‌های تهاجم به خانه روایت می‌شود که در فضای زامبی محور رخ می‌دهد.

این فیلم، داستان یک مردی است که در حین تعطیلات، به همراه خانواده‌اش توسط غریبه‌های مسلح گروگان گرفته می‌شوند که از خانواده‌اش می‌خواهند که برای جلوگیری از آخرالزمان تصمیم بگیرند. شاید بشود گفت از جدیدترین فیلم های زامبی محور 2023 که در دنیای آخرالزمانی رخ می‌دهد همین فیلم است.

تریلر فیلم Knock At The Cabin

Evil Dead Rise

بهترین فیلم و سریال‌های زامبی‌محور 2023
بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023
 • کارگردان : لی کرانین
 • بازیگران : آلیسا شاترلند، لیلی سولیوان، گابریل اکولز
 • تاریخ اکران : 21 آپریل

فیلم Evil Dead نیز، یکی از برترین فرانچایز‌های تاریخ سینمای وحشتِ زامبی محور است که در تمامی آثار مدرن امروزی، نسخه‌ای کلاسیک را به مخاطب نشان می‌دهد و پیشینه‌ای دیرینه دارد. سم ریمی به همراه بروس کمپبل، این مجموعه را آغاز کردند و در تمامی دوران، به خوبی آن را همراهی کردند. حالا لی کرانین مسئولیت ساخت نسخه‌ی جدیدی از آین را بر عهده دارد که در 21 آپریل سال 2023، آن را توسط سرویس استریم HBO Max منتشر خواهد کرد.

این فیلم، داستانی پیچیده از دو خواهر بیگانه که با ظهور شیاطین زامبی، پیوند مجدد آنها کوتاه می‌شود و آنها را وارد یک نبرد اولیه برای بقا می‌کند است. آن‌‌ها با کابوس‌وارترین نسخه‌ی خانواده‌ی خود روبرو می‌شوند. اگر فکر می‌کنید بهترین فیلم زامبی محور 2023 این فیلم است، تاریخ اکرانش را به خاطر بسپارید.

تریلر فیلم به محض انتشار بروزرسانی خواهد شد.

The Last Train to New York

بهترین فیلم و سریال‌های زامبی‌محور 2023
بهترین فیلم های سینمایی زامبی محور 2023
 • کارگردان : تیمو تاجاهانتجو
 • بازیگران : نا مشخص
 • تاریخ اکران : 21 آپریل

یکی از بهترین فیلم های سینمایی زامبی محور 2023 از کارگردانی به نام Timo Tjahjanto بازسازی یکی از بهترین فیلم های زامبی محور تاریخ سینما می‌باشد. این کارگردان در حال کارگردانی بازسازی فیلم حماسی کره‌ای زامبی محور Train to Busan برای New Line Cinema با عنوان The Last Train to New York خواهد ساخت که تاکنون فقط تاریخ پخش آن در 21 آپریل رسماً اعلام شده است. برخی از گزارش‌های مختلف، حاکی از این است که کمپانی برادر وارنر، بودجه‌ی زیادی را خرج این فیلم کرد.

تریلر فیلم به محض انتشار بروزرسانی خواهد شد.

بهترین سریال‌ها

The Last of Us

بهترین فیلم و سریال‌های زامبی‌محور 2023
بهترین سریال های زامبی محور 2023
 • کارگردانان : نیل دراکمن، کریگ مازین
 • بازیگران : پدرو پاسکال، بلا رمزی، گابریل لونا
 • تاریخ پخش : 15 ژانویه 2023
 • شبکه : HBO Max

این فیلم، یکی از برترین سریال های ترسناک 2023 می‌باشد که بر اساس بازی محبوبی به همین نام ساخته شده است. این سریال، داستان جوئل و الی، دو بازمانده است که به طریق سختی زندگی می‌کنند و به صورت اتفاقی، با یکدیگر برخورد کرده و مجبور می‌شوند با شرایط وحشیانه‌ی آخرالزمانی و قاتلانی بی‌رحم، در سفری در سراسر آمریکای پس از همه‌گیری یک ویروس، بقا را به‌دست بیاورند و زنده بمانند.

تقریباً کمتر از دو ماه دیگر به انتشار این سریال مورد انتظار HBO Max مانده که بسیار همه را به سال 2023 امیدوار کرده است. بلا رمزی و پدرو پاسکال، که پیش‌تر در سریال بازی تاج و تخت با همدیگر همبازی بودند، در این سریال نیز دو نقش اصلی را هنرنمایی خواهند کرد.

تریلر سریال The Last of Us

The Walking Dead: Dead City

بهترین فیلم و سریال‌های زامبی‌محور 2023
سریال های برتر زامبی محور سال 2023
 • کارگردان : نامشخص
 • بازیگران : لاورا کوهن، جفری دین مورگان
 • تاریخ پخش : نامشخص
 • شبکه : AMC
شبکه‌ی AMC، در این چند سال اخیر ثابت کرده که فرانچایزی عظیم را برای مجموعه‌ی مردگان متحرک ترتیب داده و با اسپین آف‌های مختلف، حتی پس از اتمام این سریال ادامه خواهد داد که مهمترین آنها که در سال 2023 منتشر خواهد شد The Walking Dead: Dead City نام دارد.

داستان این اسپین آف به مگی و نیگان می‌پردازد که به منهتن پسا آخرالزمانی سفر می‌کنند که مدت‌ها پیش، از سرزمین اصلی جدا شده بود. شهر در حال فروپاشی، و مملو از مردگان و ساکنانی است که نیویورک را به دنیایی پر از هرج و مرج، خطر، زیبایی و وحشت تبدیل کرده‌اند.

تریلر سریال The Walking Dead: Dead City

Fear The Walking Dead

بهترین فیلم و سریال‌های زامبی‌محور 2023
بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023
 • کارگردانان : دایو اریکسون، رابرت کرکمن
 • بازیگران : آلیشیا دبنم کری، لنی جیمز، کلمن دومینگو
 • تاریخ پخش : نامشخص
 • شبکه : AMC

ترس مردگان متحرک، اولین سریال اسپین آف از دنیای مردگان متحرک بود که شروع به پخش شدن کرد و تاکنون نیز 7 فصل از آن پخش شده و شبکه‌ی AMC، تأیید کرده که فصل هشتم این مجموعه در تاریخی نامعلوم از سال 2023 منتشر خواهد شد. سریال ترس از مردگان متحرک ﻗﺼﺪ ﺩﺍﺭﺩ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻧﺨﺴﺖ ﺑﺮﻭﺯ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﺑﺸﺮﯾﺖ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﻭﯾﺮﻭﺳﯽ ﮐﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﻪ ﺯﺍﻣﺒﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺑﮑﺸﺪ.

تریلر سریال به محض انتشار بروزرسانی خواهد شد.

زامبی‌های مارول (Marvel Zombies)

بهترین فیلم ها و سریال های ترسناک مارول 2022
بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023

سریال What If در حال رفتن به سمت فصل دوم است، اما بر اساس قسمتهایی که قبلاً پخش شدهاند، چندین اسپین آف انیمیشن نیز به آن اضافه شد. مهمتر از همه، اولین حضور وحشتناک زامبی‌ها منجر به ساخت سریال زامبی‌های مارول شد، سریال جدیدی بر اساس واقعیتی که بینندگان قبلاً دیده‌اند.

بیشتر بخوانید:

حقایق سریال What If

بهترین کمیک‌ های What If

برخی از شناخته شده‌ترین شخصیت های مارول زامبی شده‌اند و از توانایی‌های خود برای گسترش آن استفاده می‌کنند. این فرضیه ای است که به دیزنی پلاس اجازه می‌دهد تا ژانرهای جدیدتری را به دنیای انیمیشنی خود اضافه کند. علاوه بر این، سریال زامبی‌های مارول با درجه سنی بزرگسال ساخته می‌شود و این یک گام بزرگ برای مارول است تا درجه سنی کودکان را تا حدی کنار بگزارد و جزو فیلم ها و سریال های برتر MCU قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

بهترین فیلم و سریال های زامبی محور 2023


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *