سوتی مخبر ؛ واکنش تند کاربران به سوتی معاون اول رئیسی

کاربران فضای مجازی به سوتی مخبر در افشای همکاری یک سفیر در دور زدن تحریم واکنش تندی نشان دادند. در ادامه نوشتار جدید فیگار همراه ما باشید.

محمد مخبر دزفولی مدیر سیاستمدار ایرانی است. او هم‌اکنون معاون اول رئیس‌جمهور ایران و رئیس ستاد اجرایی فرمان امام است. چندی پیش، سخنان او موجب واکنش تند کاربران شد.  اعتراف محمد مخبر در باره تولید واکسن خبرساز شد. در ادامه همراه ما باشید.

سوتی مخبر

واکنش تند کاربران به سوتی معاون اول رئیسی

واکنش تند کاربران به سوتی مخبر, سوتی مخبر درباره تحریم ها
واکنش تند کاربران به سوتی مخبر

در جلسه نمایندگان شرکت‌های تولیدکننده داخلی واکسن کرونا شامل شرکت‌های سیناژن، فخرا، پاستور، برکت و رازی گزارشی از میزان ظرفیت تولید خود ارائه کردند و از آمادگی خود برای تأمین واکسن مورد نیاز کشور خبر دادند.


بیشتر بخوانید:


مخبر با تأکید بر لزوم حمایت از تمامی شرکت‌های تولیدکننده واکسن داخلی گفت:

سوتی مخبر درباره تحریم ها, سوتی معاون اول رئیسی, اعتراف محمد مخبر در باره تولید واکسن
سوتی مخبر درباره تحریم ها, سوتی معاون اول رئیسی, اعتراف محمد مخبر در باره تولید واکسن

رفتار ویروس کرونا قابل پیش‌بینی نیست و هیچ کشوری نمی‌تواند درباره آینده این ویروس اظهارنظر قطعی داشته باشد بنابراین لازم است که با حمایت از شرکت‌های تولیدکننده واکسن، پیش‌بینی‌های لازم را برای شرایط سخت احتمالی انجام دهیم.


بیشتر بخوانید:


معاون اول رئیس‌جمهور از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست در کنار اقدامات خود در زمینه واردات واکسن، جلسه‌ای را با شرکت‌های تولیدکننده واکسن داخلی برگزار و هماهنگی‌های لازم را برای تأمین واکسن برای سال‌های آینده انجام دهد.

مخبر بر لزوم فراهم شدن شرایط مناسب جهت صادرات واکسن داخلی تأکید و از سازمان برنامه و بودجه نیز خواست ظرف هفته آینده منابع مالی مورد نیاز شرکت‌های تولیدکننده واکسن داخلی را تأمین کند.


بیشتر بخوانید:


معاون اول رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به دستاوردهای اجرای طرح شهید سلیمانی، استمرار این طرح را مورد تأکید قرار داد و از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست بسته‌ای انگیزشی برای کادر درمان فعال در مقابله با کرونا تدوین و در جلسه آینده ارائه دهد.

اعتراف محمد مخبر در باره تولید واکسن
اعتراف محمد مخبر در باره تولید واکسن

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت ابتلا به کرونا، تعداد فوتی‌ها، میزان بستری‌های جدید و تعداد مبتلایان تحت مراقبت‌های ویژه ارائه کرد و گفت: خوشبختانه در حال حاضر براساس آخرین گزارش رنگ‌بندی‌ها، هیچ نقطه قرمزی در کشور وجود ندارد.

عین‌الهی خاطرنشان کرد:

تاکنون حدود ۱۱۲ میلیون دز واکسن کرونا در کشور تزریق شده که بیش از ۵۸ میلیون دز مربوط به نوبت اول و ۵۰ میلیون دز مربوط به نوبت دوم و دز یادآور نیز به بیش سه میلیون تزریق رسیده است.


بیشتر بخوانید:


در این جلسه فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا به ارائه گزارشی در خصوص برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی پرداخت و توضیحاتی در خصوص اهداف و برآورد بودجه مورد نیاز برای اجرای گام ششم ارائه کرد.

واکنش تند کاربران به سوتی مخبر, سوتی مخبر درباره تحریم ها, سوتی معاون اول رئیسی, اعتراف محمد مخبر در باره تولید واکسن
واکنش تند کاربران به سوتی مخبر, سوتی مخبر درباره تحریم ها, سوتی معاون اول رئیسی, اعتراف محمد مخبر در باره تولید واکسن

در این جلسه که رئیس دفتر رئیس‌جمهور، وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش و رئیس سازمان غذا و دارو نیز حضور داشتند، ‌پیشنهاداتی از سوی وزرا و نیز کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

پس از تأیید از سوی اعضای جلسه مقرر شد این پیشنهادات برای تصویب نهایی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار واکنش تند کاربران به سوتی مخبر سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


One thought on “سوتی مخبر ؛ واکنش تند کاربران به سوتی معاون اول رئیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.