بهترین انیمه های کمدی تاریخ سینما از نگاه سایت فیگار + [2023]

انیمه با ژانر کمدی توانسته است افراد زیادی را جذب دنیای انیمه کند. در این نوشتار با فیگار بمانید تا با بهترین انیمه های کمدی 2023 و تمام دوران آشنا شوید.

جدیدترین انیمه های کمدی

تماشای انیمه‌های خنده دار همیشه لذت بخش است، چه به دنبال یک خنده خوب باشید یا فقط بخواهید برای مدتی استراحت کنید و احساس خوبی داشته باشید. همه ما قبلاً یک انیمه جذاب کمدی دیده‌ایم که از آن لذت ببریم.

هیچ چیز بهتر از یک انیمه سرگرم کننده خنده دار خوب که ما را سرگرم کند نیست. به طور کلی، انیمه‌های محبوب کمدی جز محبوب‌ترین انیمه‌ها می‌باشند. دلیل آن هم وجود سکانس‌های خنده‌دار زیاد آنها است.

مقالات مکمل:

بهترین انیمه‌های 2023 + [تاریخ اکران و تریلر]

بهترین انیمیشن‌های 2023 + [تاریخ اکران، تریلر و دسته‌بندی ژانر]

بهترین انیمه های کمدی

بهترین انیمه های کمدی
بهترین انیمه های کمدی

اما پیدا کردن بهترین انیمه های طنز می‌تواند برای برخی از طرفداران انیمه یک چالش باشد. اینجاست که ما تصمیم گرفته‌ایم تعدادی از انیمه‌های کمدی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید آنها را تماشا کنید.

بهترین انیمه‌های اکشن، شمشیری و رزمی

Jujutsu Kaisen Season 2

بهترین انیمه های کمدی 2023
بهترین انیمه های کمدی 2023

جوجوتسو کایسن دنیای انیمه را در برگرفته است. اقتباس از مانگای تحسین شده گگه آکمی برای استودیو ماپا کار بزرگی بود، زیرا این مجموعه طرفداران وفاداری دارد که هرگز چیزی کمتر از کامل را نمی‌پذیرند.

خوشبختانه، استودیو ماپا با ایجاد موفقیت‌آمیز سیستم قدرت منحصربه‌فرد مانگا، متعادل‌سازی ظرافت انیمه با نقل قول‌های خنده‌دار و روشن‌فکر، و داشتن گروهی متنوع از شخصیت‌های دوست‌داشتنی، اثری فراتر از انتظارات اکثر طرفداران را تولید کرد. بدون شک، طرفداران انیمه برای فصل دوم این سریال که قرار است در سال 2023 به نمایش درآید بسیار هیجان زده هستند.

محیط عرفانی جوجوتسو کایسن داستان یوجی ایتادوری، دانش آموز دبیرستانی را روایت می‌کند که با انگشت شیطان سوکونا نفرین شده است. گوجو ساتورو، معلم او نیز در این انیمه نقش بسزایی دارد. این انیمه یکی از بهترین انیمه های جدید در سال 2023 می‌باشد.

Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage

بهترین انیمه های کمدی 2023
بهترین انیمه های کمدی 2023

یکی از محبوب ترین انیمه های فانتزی حال حاضر که قرار است در سال 2023 با نام Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage به عنوان فصل دوم منتشر شود. انیمه رتبه بندی پادشاهان، سیستم رتبه بندی سلسله مراتبی را معرفی می‌کند که در آن پادشاهان جهان به ترتیب قدرت و رفاه رتبه بندی می‌شوند.

بوجی، قهرمان داستان و اولین شاهزاده پادشاهی قلمرو Bosse، رویای تبدیل شدن به پادشاه شماره یک در جهان را دارد، اگرچه چالش‌های زیادی در مسیرش قرار دارد. او ناشنوا و کوچکتر از حد معمول به دنیا آمد در حالی که والدینش غول پیکر هستند.

Konosuba Season 3

بهترین انیمه های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی 2023

داستان این انیمه پیرامون زندگی فردی درحال احتضار گذر می‌کند که الهه‌ای می‌خواهد او را در دنیایی دیگر زنده کند. منتظر یک الهه و یک مرد پیر که در دنیای معمولی می‌بینید نباشید.

شخصیت اصلی مرد هیچ ویژگی اخلاقی که قبلتر از این دیده بودید ندارد، الهه داستان نیز هیچ شباهت به خدایان نداشته و قصد وی انحرافات است. این شخصیت ها در دیالوگ هایی کمدی با هم ارتباطی برقرار می‌کنند که باعث چاره جویی می‌شود. که با توجه به عقبه‌ی ما از این شخصیت ها بسیار جالب می‌شود.

Don’t Toy With Me Nagataro-san 2nd Attack

بهترین انیمه های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی 2023

هر روز، نائوتو هاچیوجی توسط هایاس ناگاتورو، دانش آموز سال اولی که یک روز در کتابخانه در حین کار بر روی مانگای خود ملاقات می‌کند، بی وقفه مورد تمسخر قرار می‌گیرد. پس از خواندن داستان او و دیدن رفتار ناهنجار او، ناگاتارو از همان لحظه تصمیم می‌گیرد با او بازی کند و حتی به جای استفاده از نام واقعی‌اش او را “سنپای” صدا کند.

در ابتدا، شیطنت‌های بی امان ناگاتورو بیش از هر چیز آزاردهنده است و باعث می‌شود که او احساس خجالت کند، زیرا او مجبور است کارهای او را تحمل کند. با این حال، زمانی که آنها زمان بیشتری را با هم می‌گذرانند، یک نوع دوستی عجیب بین آنها ایجاد می‌شود و نائوتو متوجه می‌شود که زندگی با ناگاتورو حتی می‌تواند سرگرم کننده باشد.

One Punch Man 3

بهترین انیمه های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی 2023

سایتامای به ظاهر بی‌تأثیر یک سرگرمی نسبتاً منحصربه‌فرد دارد: قهرمان بودن. سایتما برای اینکه رویای کودکی خود را دنبال کند، به مدت سه سال بی وقفه تمرین کرد و در این روند تمام موهای خود را از دست داد. حالا سایتما آنقدر قدرتمند است که می‌تواند هر دشمنی را تنها با یک مشت شکست دهد. با این حال، نداشتن کسی که توانایی برابری با قدرت او را داشته باشد، سایتما را به یک مشکل غیرمنتظره سوق داده است، او دیگر قادر به لذت بردن از هیجان نبرد نیست و کاملاً خسته شده است.

یک روز سایتما توجه سایبورگ 19 ساله جنوس را جلب می‌کند که شاهد قدرت اوست و می‌خواهد که شاگرد سایتما شود. جنوس پیشنهاد می‌کند که این دو به انجمن قهرمان بپیوندند تا به قهرمانان معتبری تبدیل شوند که برای مشارکت‌های مثبتشان در جامعه شناخته می‌شوند.

سایتما که از اینکه کسی نمی‌داند او کیست شوکه شده است، به سرعت موافقت می‌کند. سایتما با ملاقات با متحدان جدید و مقابله با دشمنان جدید، سفر جدیدی را به عنوان عضوی از انجمن قهرمان آغاز می‌کند تا هیجان نبردی را که زمانی احساس می‌کرد را دوباره تجربه کند.

Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu

بهترین انیمه های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی 2023

خلاصه انیمه جدید امسال “Mushoku Tensei II”: وقتی یک مردی که به عنوان انگل جامعه شناخته می‌شد توسط یک تصادف با کامیون می‌میرد، به عنوان شخصیتی با نام Rudeus Greyrat دوباره متولد می‌شود. در این زندگی فرصتی دوباره به او داده شده است تا زندگی خود را در این دنیای جدید جبران کند. موشوکو تنسی زندگی رودئوس را دنبال می‌کند. او توانبخشی تدریجی و خیره‌کننده خود را در طول مانگا به خوانندگان نشان می‌دهد.

داستان رودئوس، به دلیل نقص‌هایش، یکی از واقعی‌ترین شخصیت‌های اصلی است. او با جدیت برای رسیدن به هدف خود برای جبران زندگی گذشته‌‌اش تلاش می‌کند. محیط موشوکو تنسی که تمایل به پوشش موضوعات حساس و شخصیت‌نویسی هیجان‌انگیز دارد، آن را به طور بالقوه به یکی از بهترین انیمه ها با ژانر ایسکای تبدیل کرده است.

The Vampire Dies In No Time Season 2

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های کمدی 2023

خون‌آشام‌ها دارای نقاط ضعف مختلفی هستند که قدرت باورنکردنی آن‌ها را متعادل می‌کند، اما خون‌آشامی با نام درالوک تقریباً در همه چیز ضعیف است. در این انیمه، به او کاری داده می‌شود که در آن او باید وارد یک قلعه‌ای شود و پسر زنی را از هیولای درونش نجات دهد. فصل دوم این انیمه قرار است در زمستان 2023 منتشر شود.

Dr. Stone: New World

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های کمدی 2023

یک نور سبز مرموز که به طور ناگهانی کره زمین را در بر می‌گیرد، تمام انسان‌ها و حیوانات زمین را به سنگ تبدیل می‌کند. با این حال، انسان‌هایی که به سنگ تبدیل شده‌اند هنوز زنده هستند. داستان این انیمه پس از 3700 سال از این آخرالزمان شروع می‌شود. سنکو، تایجو و گروهی دیگر از افراد که از حالت متحجرانه خود بیدار شده‌اند، با یکدیگر همکاری می‌کنند تا راهی برای احیای انسان‌های متحجر بیابند.

Dr. Stone بر اساس یک مفهوم علمی ساخته شده است: علم و به ویژه فیزیک که به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته و به عنوان ستون فقرات داستان عمل می‌کند. با اینکه در بعضی از مواقع علم در این انیمه کاملاً واقع گرایانه نیست، هنوز توانسته است بسیاری از مخاطبان خود را عاشق علم کند.

Komi Can’t Communicate

بهترین انیمه‌های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی 2022

شوکو کومی اضطراب اجتماعی شدیدی دارد که صحبت کردن با دیگران را برای او چالش برانگیز می‌کند. با وجود این، او می‌خواهد 100 دوست بسازد. اولین دوست شوکو تادانو است که قول می‌دهد به او در دیدار با 99 دوست دیگر کمک کند.

در فصل دوم، پس از یک جشنواره فرهنگی هیجان انگیز و مهم، شوکو کومی به تلاش خود برای یافتن صد دوست در کنار دوست و همکلاسی خود هیتوهیتو تادانو ادامه می‌دهد. با شروع زمستان، دانش آموزی با نام ماکوتو کاتای با ظاهر متخلف که از هفته اول مدرسه غیبت کرده است، به کلاس می‌پیوندد. کاتای با وجود ظاهر ترسناکش در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارد و فقط می‌خواهد با همکلاسی‌هایش دوست شود.

با شکل‌گیری دوستی‌های جدید و عمیق‌تر شدن دوستی‌های فعلی، رابطه کومی و تادانو شروع به تغییر می‌کند – البته نه لزوماً بدتر.

Bocchi The Rock

بهترین انیمه های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی 2022

آرزو برای داشتن دوست و اجرای زنده با یک گروه، Hitori Gotou تنها و با اضطراب اجتماعی وقت خود را برای نواختن گیتار اختصاص می‌دهد. در یک روز سرنوشت ساز، بوچی با درامر برون‌گرا Nijika Ijichi ملاقات می‌کند، که او را دعوت می‌کند تا وقتی گیتاریست آنها، Ikuyo Kita، قبل از اولین نمایش خود فرار کرد، به گروه Kessoku بپیوندد.

My Dress-Up Darling

بهترین انیمه‌های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی 2022

واکانا گوجو، یک دانش آموز دبیرستانی، تنها به یک چیز اهمیت می‌دهد: ساخت عروسک‌های هینا. از آنجایی که هیچ کس علاقه او را به اشتراک نمی‌گذارد، او در یافتن دوست، یا حتی برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارد.

اما پس از اینکه محبوب‌ترین دختر مدرسه، مارین کیتاگاوا، راز خود را فاش می‌کند، گوجو هدف جدیدی را برای مهارت‌های خیاطی خود کشف می‌کند. آن‌ها با هم رویاهای کیتاگاوا را به واقعیت تبدیل می‌کنند. حضور انیمه My Dress-Up Darling در فهرست برترین انیمه‌ ها با ژانر کمدی در 2022 یک اولویت برای ما بود.

Teasing Master Takagi-san Season 3

بهترین انیمه‌های کمدی 2022
جدیدترین انیمه های کمدی

داشتن دوستی که شما را از درون می‌شناسد باید چیز خوبی باشد، اما در مورد نیشیکاتا، این موضوع برعکس است. همکلاسی او، تاکاگی دوست دارد هر روز او را مسخره کند و از دانش گسترده خود در مورد رفتار او استفاده می‌کند تا دقیقاً واکنش نیشیکاتا به تمسخر او را پیش بینی کند. با وجود این، نیشیکاتا قول می‌دهد که روزی از تاکاگی انتقام بگیرد و او را از خجالت زده کند.

نیشیکاتا سالها شوخی را بیهوده تحمل نکرده است. هر نبرد عقل با تاکاگی او را یک قدم به انتقام خود و سرخ شدن او از خجالت نزدیک‌تر می‌کند و اکنون نیشیکاتا منتظر فرصتی عالی برای به دست آوردن انتقام شایان‌ستیز و باشکوه خود است.

Paripi Koumei

بهترین انیمه های کمدی 2022
جدیدترین انیمه های کمدی

ژوژ کنگمینگ به عنوان یکی از بزرگترین استراتژیست‌های دوره سه پادشاهی در قرن سوم چین شهرت کسب کرد. کنگمینگ با پیروزی‌های بی شماری از ارتش خود، در طول نبرد دشت‌های ووژانگ به شدت بیمار می‌شود.

خستگی و پشیمانی ناشی از جنگ به او را از داخل از بین می‌برد، و هنگامی که نفس نهایی خود را می‌کشد، کنگمینگ آرزو می‌کند که اگر او مجدداً تناسخ شود، در دوره‌ای آرام‌تر به دنیا بیاید.

SPY x FAMILY

بهترین انیمه‌های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی

هر کس بخشی از خودش را دارد که نمی‌تواند به دیگران نشان دهد. در زمانی که همه کشورهای جهان درگیر جنگ اطلاعاتی شدیدی بودند که پشت درهای بسته اتفاق می‌افتاد، اوستانیا و وستالیس برای دهه‌ها در یک وضعیت جنگ سرد علیه یکدیگر بودند. بخش شرق با استعدادترین جاسوس خود، “Twilight” را به یک ماموریت فوق سری می‌فرستد تا تحرکات دونوان دزموند، رئیس حزب وحدت ملی اوستانیا را که در حال تهدید تلاش‌های صلح بین دو کشور است، تحقیق کند.

این ماموریت به عنوان “عملیات Strix” شناخته می‌شود. این ماموریت شامل “جمع آوری یک خانواده در یک هفته به منظور نفوذ در اجتماعات سازماندهی شده توسط مدرسه نخبگانی است که پسر دزموند در آن شرکت می‌کند.”

«Twilight» هویت روانپزشک لوید فورگر را می‌گیرد و شروع به جستجوی اعضای خانواده می‌کند. اما آنیا، دختری که او به فرزندی قبول می‌کند، معلوم می‌شود که توانایی خواندن ذهن مردم را دارد، در حالی که همسرش، یور، یک قاتل است.

با توجه به اینکه به نفع هر یک از آنهاست که این حقایق را پنهان نگه دارند، آنها شروع به زندگی مشترک می‌کنند، در حالی که هویت واقعی خود را از یکدیگر پنهان نگه می‌دارند. صلح جهانی اکنون در دستان این خانواده کاملاً جدید است زیرا آنها وارد ماجراجویی پر از شگفتی می‌شوند.

Kaguya-sama: Love is War Ultra Romantic

بهترین انیمه‌های کمدی 2022
بهترین انیمه های کمدی

اعضای نخبه شورای دانش آموزی آکادمی شوچیین به بازی‌های روز به روز رقابتی خود ادامه می‌دهند. رئیس شورا، میوکی شیروگانه، هر روز با معاون رئیس جمهور کاگویا شینومییا درگیر می‌شود و هر کدام با هم می‌جنگند تا یکدیگر را فریب دهند تا به عشق خود اعتراف کنند. کاگویا در محدوده سخت خانواده ثروتمند و سختگیر خود مبارزه می‌کند، در حالی که با شیروگانه و بقیه دوستانش گرم و گرم‌تر می‌شود.

در همین حال، یوو ایشیگامی، خزانه‌دار شورا، تحت فشار احساساتش به تسوبامه کویاسو، یک دارن آموز محبوب که به القای اعتماد به نفس در او کمک می‌کند، می‌باشد. میکو آینو، جدیدترین عضو شورای دانش آموزی، در حالی که تلاش می‌کند بر قوانین اخلاقی اقتدارگرایانه خود غلبه کند، به ایشیگامی قانون شکن نزدیک‌تر می‌شود.

SK8 the Infinity

بهترین انیمه های کمدی 2021 , انیمه های کمدی 2021 , انیمه کمدی 2021 , بهترین انیمه کمدی 2021 , بهترین انیمه های کمدی , انیمه های کمدی , انیمه کمدی , بهترین انیمه های 2021 کمدی ,
محبوب ترین انیمه های کمدی

وقتی صحبت از اسکیت بورد به میان می آید، رکی کیان فراتر از انتظار فضاسازی خود را جلوی چشمانتان به تصویر می‌کشد. رکی حتی با وجود خطرات ناشی از دوره های غیرقانونی که در آن شرکت میکند، میخواهد رویایی را بدست آورد که بهترین اسکیت سوار تاریخ باشد.

با این حال، نبرد برای تحقق این رویا زمانی سخت متوقف میشود که رکی آسیب ببیند و اسکیت برد خود را از دست بدهد. رکی که اکنون در حال بهبود است، با یک اسنوبردر جوان به نام لانگا هاسگاوا ملاقات میکند که علیرغم فقدان استعداد در اسکیت بورد، ممکن است وسیله ای باشد تا رکی بار دیگر به رویای خود نزدیک شود. این دو در حال تبدیل شدن به فراتر از یک جفت دوست هستند و راه آنها به سمت والایی به زودی در SK8 Infinity آغاز میشود!

انیمه های ورزشی بیشتر جدی هستند تا کمدی. اما SK8 the Infinity مشکلی ندارد با کمی فضاسازی کمدی. وقتی سریال روی نبردهای شدید اسکیت بورد تمرکز نمیکند، رکی و لانگا را می‌بینید که با دوستان/مخالفان خود وارد دیالوگ می‌شوند و لحظات خاص کمدی را ایجاد می‌کنند. SK8 Infinity ما را با زمان بندی کمدی فوق العاده ای روبرو می‌کند و یک انیمه کمدی قوی است.

So I’m a Spider, So What

بهترین انیمه های کمدی 2021 , انیمه های کمدی 2021 , انیمه کمدی 2021 , بهترین انیمه کمدی 2021
محبوب ترین انیمه های کمدی

علیرغم تصاویر ترسناک این انیمه همه چیز به نرم ترین شکل ممکن روایت می‌شود. تماشای دختر اصلی ما… عنکبوت… کوموکو با فرم جدید خود کنار می آید که همین کنار آمدن باعث ایجاد فضاهایی بسیار خنده دار است و تظاهراتی که در طول ساختار روایی این انیمه پیش می‌آید به شدت احمقانه و خنده‌دار است.

تعداد زیادی عنصر ماجراجویی در So I’m a Spider برای لذت بردن وجود دارد. اما کمدی این انیمه با تماشای یک اژدهای کوچک – که زمانی دختری زیبا بوده – شکل خاص خودش را دارد! بنابراین So I’m a Spider, So What? یک انیمه کمدی عالی برای کسانی است که نیاز به آرامش ذهنی بعد از دیدن انیمه هایی مثل انیمه های ایسکای دارند.

Shaman King

بهترین انیمه های کمدی 2021 , انیمه های کمدی 2021 , انیمه کمدی 2021 , بهترین انیمه کمدی 2021
محبوب ترین انیمه های کمدی

اگر این انیمه را تماشا کرده اید، حتماً با You Asakura، آشنا هستید. این انیمه به عنوان یک انیمه اقتباسی ارائه شده است که در تابستان 2001 توسط استودیو Xebec پخش شد. در بهار سال 2021، این انیمه دوباره بازسازی می‌شود، اما این بار، Bridge Studio است که روی این انیمه کار میکند.

برای کسانی که هرگز شاه شمن را تماشا نکرده اند، ما کمی درباره خط داستان به شما می‌گوییم. داستان این انیمه حول مردی معروف به شمن، در جهان شمن کینگ میچرخد. شمن فردی با توانایی های خارق العاده است، از ارتباط با ارواح تا خدایان. این مسابقات در هر 500 سال یکبار برگزار می‌شود،

جایی که شامیان از سراسر جهان گردهم می‌آیند و توانایی های خود را نشان می‌دهند، تا قدرتمندترین شمن شوند. عنوان “شمن کینگ” به برنده این مسابقات اعطا میشود، با این عنوان میتوانید Great Spirit را کنترل کنید و به آنها اجازه دهید جهان را به دلخواه شکل دهند.

Shakunetsu Kabaddi

بهترین انیمه های کمدی 2021 , انیمه های کمدی 2021 , انیمه کمدی 2021 , بهترین انیمه کمدی 2021
بهترین انیمه های اکشن کمدی

Shakunetsu Kabaddi یکی دیگر از انیمه های ورزشی است که به صراحت می‌گوییم، یکی از بهترین انیمه های کمدی می‌باشد! نکته این است که این ورزش باستانی هند برای اولین بار است که به عنوان یک انیمه معرفی می‌شود.

کمدی این انیمه هم از این مساله ناشی می‌شود که این ورزش برای کسی که برای اولین بار آن را می‌بیند مضحک به نظر می‌رسد و با توجه به میزان تأثیر چشمگیری که به طور کلی در انیمه های ورزشی وجود دارد، انیمه شکونتسو کبادی نه تنها برای کمدی، بلکه برای انیمه های ورزشی نیز یک گوهر پنهان است!

Bobobo-bo Bo-bobo

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

در دنیایی آینده نگر، امپراتوری Maruhage یک سازمان شرورانه است که می‌خواهد موهای همه و در نتیجه آزادی آنها را بدزدد. اما مردی شجاع با آفروی طلا و موهای دماغ فولادی در برابر ظلم آنها می‌ایستد. Bobobo-bo Bo-bobo که در روش‌های مو آموزش دیده است، نوجوانی به نام Beauty را از غرغرهای امپراتوری Maruhage نجات می‌دهد.

آنها با هم سفری را برای شکست دادن امپراتور تسورو تسورولینا چهارم آغاز می‌کنند. همانطور که بوبوبو در طول راه با دوستان جدیدی ملاقات می‌کند و با دشمنان خود می‌جنگد، او نیز تلاش خود را برای نجات تمام موهای جهان آغاز می‌کند! Bobobo-bo Bo-bobo، ماجراجویی عجیب و کمدی را شرح می‌دهد که در آن بوبوبو و همراهانش با انواع شرورها در امپراتوری Maruhage مبارزه می‌کنند و در تمام این مدت یک ماجراجویی سرگرم کننده و هیجان انگیز دارند.

Gintama

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های کمدی

ادو شهری است که در سراسر کشور نشاط و جاه طلبی سامورایی‌ها را در خود جای داده است. با این حال، پس از تسلیم شدن ژاپن فئودالی به بیگانگان قدرتمند معروف به “آمانتو”، این آرزوها اکنون دست نیافتنی به نظر می‌رسد. با بازسازی حکومت شوگانی که زمانی پرنفوذ بود، قانون جدیدی تصویب شد که فوراً همه شمشیرها را در ملاء عام ممنوع می کند.

اینجاست که گینتوکی ساکاتا وارد می‌شود، مردی با موهای نقره‌ای عجیب و غریب که همیشه یک شمشیر چوبی را با خود حمل می‌کند و با وجود ممنوعیت، عنوان خود به عنوان یک سامورایی را حفظ می‌کند. به عنوان بنیانگذار Yorozuya، یک تجارت کوچک برای مشاغل عجیب و غریب، Gintoki اغلب برای کمک به افراد دیگر تلاش می‌کند – البته معمولاً به روش‌های نسبتاً عجیب و غیرقابل پیش بینی.

با کمک شینپاچی شیمورا، پسری با عینک که ظاهراً در تلاش است تا راه سامورایی‌ها را یاد یگیرد. کاگورا، دختری با قدرت مافوق بشر و اشتهای بی‌پایان قدرت. و ساداهارو، سگ خانگی غول پیکرشان که عاشق گاز گرفتن سر مردم است، یوروزویا در دنیای همیشه در حال تغییر ادو با هر چیزی از خانواده سلطنتی بیگانه گرفته تا درگیری با باندهای محلی روبرو می‌شوند. حضور این انیمه در فهرست بهترین انیمه ها با ژانر اکشن و کمدی یک اولویت برای ما بود.

Samurai Flamenco

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های کمدی

“یک قهرمان هرگز تسلیم نمی‌شود، هرگز پنهان نمی‌شود، هرگز شکست نمی‌خورد و هرگز شر را نمی‌پذیرد!”

ماسایوشی هازاما با اعتقاد به این کلمات، از کودکی به نمایش‌های ابرقهرمانی علاقه داشته است. او روزها به عنوان یک مدل معروف کار می‌کند و در شب تبدیل به قهرمان شجاع سامورایی فلامنکو می‌شود. او که تنها با لباس ابرقهرمانی خود مسلح است، به دنبال اجرای عدالت در شهر می‌باشد و با هر کسی که سعی در زیر پا گذاشتن قانون دارد، روبرو می‌شود؛ حتی نوجوانان شورشی و افرادی که در خیابان زباله می‌ریزند.

بازی‌های قهرمانانه ماسایوشی بعدها توجه عموم را به خود جلب کرد و منجر به کشف سرنوشت‌ساز هویت او توسط پلیسی با نام هیدنوری گوتو شد. اگرچه در ابتدا به ماسایوشی می‌گوید که فعالیت‌های جنایت‌آمیز را به پلیس بسپارد، اما گوتو در نهایت به او و به بازی‌های عجیبش می‌پیوندد.

با این حال، همه چیز به زودی از جلوگیری از زباله و دزدی‌های کوچک به ماجراهای عجیب و غریب که حتی سرنوشت جهان را درگیر می‌کند، تبدیل می‌شود. ماسایوشی و گوتو به همراه رفقای تازه یافته خود وارد نبردی با جهان و خودشان می‌شوند تا معنای واقعی قهرمان بودن را بیابند، با یا بدون قدرت‌های ماورایی.

Dragon Ball Z

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های کمدی

در انیمه محبوب دراگون بال، گوکو پسر جوانی است که به تنهایی در جنگل زندگی می‌کند. تا زمانی که دختری به نام بولما در جستجوی مجموعه‌ای از اشیاء جادویی به نام “توپ‌های اژدها” با او برخورد می‌کند. از آنجایی که گفته می‌شود این توپ‌ها یک آرزو را به هر کسی که هر هفت توپ را جمع آوری کند برآورده می‌کند، بولما امیدوار است که هر هفت توپ را بدست آورد و آرزوی یک دوست خوب خود را برآورده کند.

گوکو یک گوی اژدها را در اختیار دارد، اما از جدایی از آن امتناع می‌کند، بنابراین بولما با او قراری می‌بندد: اگر به او اجازه دهد قدرت توپ اژدها را قرض بگیرد، گوکو می‌تواند به سفر بولما بپیوندد. اما آنها به تنهایی به این سفر نمی‌روند. در این راه، آنها با شاگرد قدیمی موتن روشی، کوریرین ملاقات می‌کنند، که گوکو با او تمرین می‌کند تا برای مسابقات جهانی هنرهای رزمی به یک مبارز قوی‌تر تبدیل شود. با این حال، همه چیز مانند یک بازی نیست.

توانایی تحقق بخشیدن به هر آرزویی بسیار قدرتمند است، و دیگرانی هستند که آرزوهای بسیار شرورانه‌ای دارند. برای جلوگیری از کسانی که سعی می‌کنند از این قدرت افسانه‌ای سوء استفاده کنند، آنها آموزش می‌بینند تا جنگجویان قوی‌تری شوند و از نیروی تازه یافته خود برای کمک به افراد اطراف خود در طول مسیر استفاده می‌کنند. انیمه طولانی دراگون بال یکی از بهترین انیمه های اکشن کمدی است.

My Hero Academia

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های کمدی

در انیمه My Hero Academia، ظهور “Quirk”ها، ابرقدرت‌های تازه کشف شده در انسان‌ها، در طول سال‌ها به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، به طوری که 80 درصد از بشریت دارای توانایی‌های مختلفی از دستکاری عناصر تا تغییر شکل هستند. این امر بقیه جهان را کاملاً ناتوان می‌کند و ایزوکو میدوریا یکی از این افراد است.

این دانش‌آموز راهنماییاز کودکی این آرزو را داشت که یک قهرمان باشد. سرنوشت ناعادلانه ایزوکو باعث می‌شود تا او قهرمانان را تحسین کند و هر زمان که بتواند از آنها چیزی یاد بگیرد. اما به نظر می‌رسد که خواسته او ثمره‌ای به بار آورده است: ایزوکو با قهرمان شماره یک و الگوی شخصی خود، All Might ملاقات می‌کند. توانایی آل مایت یک توانایی منحصر به فرد است که می‌توان آن را به ارث برد و او ایزوکو را به عنوان جانشین خود انتخاب کرده است!

ایزوکو با تحمل ماه‌ها تمرین طاقت‌فرسا، در UA High ثبت نام می‌کند، دبیرستانی معتبر که به خاطر برنامه‌های عالی آموزش قهرمان مشهور است، و دانشجویان سال اول امسال به‌ویژه امیدوارکننده به نظر می‌رسند. ایزوکو با همکلاسی‌های عجیب اما با استعداد خود و تهدید یک سازمان شرور، به زودی متوجه می‌شود که قهرمان بودن واقعاً به چه معناست.

Assassination Classroom

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

با وجود اینکه این انیمه حول محور هنرهای کشتار است، Assassination Classroom دارای جوک‌های بسیار بیشتری نسبت به خونریزی واقعی می‌باشد. در میان کوه‌ها در نزدیکی مدرسه راهنمایی نخبگان کونوگیگائوکا، ساختمان کوچک متروکه‌ای قرار دارد که محل نگهداری بزهکاران و بازمانده‌های کلاس 3-E است. با نگاه تحقیر آمیز همسالان خود، به نظر می‌رسد که دانش‌آموزان این کلاس امید چندانی به پیشرفت شغلی دانشگاهی خود را ندارند. یعنی تا زمانی که دولت ملی آنها را موظف به از بین بردن بزرگترین تهدید برای سیاره خود کند: معلم جدیدشان.

پروفسور اختاپوس‌ مانند که «Koro-sensei» نامیده می‌شود، که قبلاً ماه را نابود کرده بود، اکنون زمین را تا مارس سال بعد تهدید کرده است. در پرتو ماموریت خود، دانش آموزان دریافته‌اند که کشتن معلمشان کار آسانی نیست. Koro-sensei نه تنها می‌تواند با سرعت 20 Mach حرکت کند، بلکه می‌تواند تقریباً در برابر هر سلاح زمینی مقاومت کند.

از قضا، او همچنین ثابت می‌کند که یکی از بهترین معلمانی است که کلاس 3-E تا به حال داشته است. کوروسنسی با آموزش دادن به کلاس برای برتری در تحصیلات خود به عنوان دانشجو و مهارت‌های یک قاتل، مطمئن است که نبوغ و اراده تسلیم ناپذیر دانشجویانش می‌تواند آنها را به کلاس‌های اصلی بازگرداند. از طریق آزمون و خطا، ناگیسا شیوتا، و همچنین سایر دانش‌آموزان کلاس 3-E، باید نقاط ضعف کوروسنسی را دریابند و سریع باشند، زیرا سرنوشت جهان به آن بستگی دارد.

اگرچه او بارها و بارها در معرض خونخواهی دانش آموزان با ارزش خود قرار می‌گیرد و در عین حال مجبور است از چندین سوء قصد جلوگیری کند، کوروزنسی کمدی نیروی محرکه سریال می‌باشد. او حتی در مواجهه با مرگ نیز قادر به بیان سخنان شوخ‌آمیز است و مستعد انجام اقدامات غیرطبیعی می‌باشد که گویی امری عادی است. علاوه بر این، تلاش‌های دانش آموزان برای کشتن او اغلب به موقعیت‌های خنده دار تبدیل می‌شود، به ویژه زمانی که او بتواند به راحتی از آنها فرار کند.

The Disastrous Life Of Saiki K

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های کمدی

برای یک فرد معمولی، توانایی‌های ماورایی ممکن است یک نعمت به نظر برسد. اما برای کوسو سایکی، این کاملا دور از واقعیت می‌باشد. او که دارای طیف گسترده‌ای از توانایی‌های ماوراء طبیعی، مانند تله پاتی و دید اشعه ایکس است، این نعمت را یک نفرین می‌داند. از آنجایی که تمام ناراحتی‌هایی که قدرت‌های او ایجاد می‌کنند دائماً روی هم جمع می‌شوند، تمام هدف کوسو یک زندگی معمولی و بدون دردسر است؛ زندگی که در آن نادانی سعادت می‌باشد.

متأسفانه زندگی یک شخصیت قدرتمند به دور از سکوت است. اگرچه کوسو سعی می‌کند با مخفی نگه‌داشتن قدرت‌هایش از همکلاسی‌هایش از کانون توجه دور بماند، اما در نهایت ناخواسته توجه بسیاری از شخصیت‌های عجیب و غریب مانند ریکی نندو سر خالی و شون کایدو متوهم را به خود جلب می‌کند. کوسو که مجبور می‌شود با دیوانگی افراد اطرافش کنار بیاید، متوجه می‌شود که دستیابی به زندگی معمولی که او برای آن تلاش کرده است بسیار دشوارتر از آنچه انتظار می‌رود می‌باشد.

The Devil Is A Part Timer

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های کمدی

ارباب شیطانی، “شیطان” با ایجاد ترس در قلب انسانها شروع به فتح سرزمین Ente Isla با ارتش شیطانی گسترده خود می‌کند. با این حال، در حالی که شیطان این تلاش وحشیانه برای تصاحب قاره را آغاز می‌کند، تلاش‌های او توسط قهرمان امیلیا خنثی می‌شود و شیطان را مجبور می‌کند تا از طریق یک پورتال عقب نشینی کند و در دنیای انسان‌ها فرود آید. شیطان همراه با ژنرال وفادارش آلسیل، خود را در توکیو امروزی سرگردان می‌بیند و عهد می‌کند که به دنیای خود برگردد و سرزمین Ente Isla را تصاحب کند.

شیطان بدون قدرت در دنیایی بدون جادو، ظاهر انسانی به نام سادائو مائو را به خود می‌گیرد و شروع به کار در MgRonald’s (یک رستوران فست فود محلی) می‌کند تا زندگی خود را تامین کند. او به زودی متوجه می‌شود که هدفش از فتح انته ایسلا کافی نیست زیرا او مصمم می‌شود تبدیل به حاکم کل کره زمین شود.

Mob Psycho 100

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های کمدی

Kageyama Shigeo از Mob Psycho 100 یک دانش آموز قدرتمند کلاس هشتم است که نمی‌خواهد از قدرت خود برای توجه ناخواسته‌ای که می‌تواند برای او به ارمغان بیاورد استفاده کند. در عوض، تنها اولویت او دوستی با دختری است که او آن را دوست دارد. اما مشکلات دردسر‌ساز او را از زندگی یک نوجوان معمولی کاملا دور می‌کند.

شیگو که با نام موب نیز شناخته می‌شود، شخصیتی غیرمتعارف را به وجود می‌آورد، زیرا برخلاف سایر قهرمان‌های شونن، قدرت‌هایش او را سرگرم نمی‌کنند. به این ترتیب، رفتار مرده او شبیه سایتاما از انیمه One Punch Man است. در واقع، Mob Psycho 100 و One Punch Man هر دو اثر نویسنده وب کامیک، ONE می‌باشد.

در ظاهر، Mob Psycho 100 ممکن است انیمه دیگری با یک قهرمان قدرتمند و مبارزات شدید به نظر برسد، اما عناصر لذت‌بخش بسیاری را در خود دارد. Mob Psycho 100 دارای برند نمادین کمدی عجیب و غریب ONE است. شخصیت‌های غیر از Mob همگی پر سر و صدا هستند و شکست قریب‌الوقوع Mob از آنها را بسیار رضایت‌بخش‌تر می‌کنند. با توجه به اینکه فصل سوم به زودی منتشر می‌شود، طرفداران برای بازگشت این انیمه اکشن-کمدی هیجان زده هستند.

یک نمونه عالی از یک شخصیت جالب، رئیس او در محل کار و “استاد” ریگن آراتاکا است، یک کلاهبردار کاریزماتیک که هر زمان که به صفحه نمایش می‌آید بی‌نهایت سرگرم کننده است. او به‌خاطر حرکات ویژه‌اش، که معمولاً شامل نمک می‌باشد، شهرت دارد و علاقه‌مند است دیگران را با سرگرم‌کننده‌ترین راه‌ها گمراه کند. شخصیت گوشه گیر موب و استفاده درست انیمه از طنز گَگ نیز بسیار لذت بخش است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های کمدی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


5 thoughts on “بهترین انیمه های کمدی تاریخ سینما از نگاه سایت فیگار + [2023]

 1. اینکه فکر میکنید این انیمه ها یکی از بهترین کمدی ها هستن در حالی که اینقدر انیمه کمدی دیدم که بنظرم حتی خنده دار هم نیستن نشون میده درکی از انیمه کمدی ندارید متاسفانه..

  1. درود بر شما. کافیه سلیقه‌ی خودتون رو به جمع کثیری از انیمه‌بازها القاء نکنید تا کمی راحت‌تر زندگی کنید. این مقاله منبعش یکی از بهترین سایت های سینمایی جهانه… موفق باشید.

   1. جناب این سایت چیزایی رو کم داره که واقعا شاهکارند!
    گینتاما و سایکی کی و… از خیلی جهات از بیشتر انیمه های بالایی بهترن!

 2. انیمه قاتل رومانتیک (romantic killer) سال ۲۰۲۲ اومده خیلی خنده داره به معنا واقعی کمدیه پیشنهاد میکنم ببنیدش مخصوصا اگه حال روحیتون خوب نیست😺

 3. اقا اینایی که گفتی بعضی هاشون هنوز نیومدن که مثلا وان پانچ من فصل ۳ یا تناسخ علاف فصل دوم
  دوما واقعا بین اینا فقط چند تاش کمدی بسیار طنز بود و کاشکی ماشل هم میگفتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *