نقد و بررسی فیلم غول troll + [دانلود رایگان و بدون سانسور]

«ترول» از آن دسته فیلم هایی است که سزاوار اکران بزرگی برای تماشاگران بود تا از جلوه‌های ویژه‌ی آن لذت ببرند. با نقد و بررسی فیلم غول troll همراه ما بمانید.

ترول یک فیلم هیولایی محصول سال ۲۰۲۲ سینمای نروژ به کارگردانی رور اوثاگ با بازی این ماری ویلمن، کیم فالک، مادس سوگارد پترسن، گارد بی. ایدزولد، پل ریچارد لاندربی و اریک وورنهولت است.

دانلود رایگان و بدون سانسور فیلم غول troll 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده

نقد و بررسی فیلم غول troll

سازندگان در این فیلم هیولایی، فولکلور، فانتزی، مذهب را با برخی از تاریخ نوردیک ترکیب می‌کنند. در چند نقطه به نظر می‌رسد که تفسیری تند علیه «مسیحیت» ملل اسکاندیناوی است، اما تا حد زیادی به مضمون «انسان در برابر طبیعت» پایبند می‌باشد.

داستان فیلم غول troll

در بحبوحه اعتراضات گروه‌های محیط زیست، دولت نروژ به طرح خود برای انفجار در کوه دوور برای ساخت تونل راه آهن ادامه می‌دهد. اما روند ساخت یک هیولای افسانه‌ای را بیدار می‌کند، هیولایی که قرار است فقط در افسانه‌ها وجود داشته باشد.

کارشناسان، از جمله دیرینه‌شناس نورا تایدمن (اینه ماری ویلمن) به این موضوع کمک می‌کنند تا بفهمند با چه چیزی روبرو هستند و چگونه می‌توان این موجود غول‌پیکر را قبل از اینکه سراسر کشور را ویران کند متوقف کرد.

به عبارت دیگر هنگامی که یک ترول باستانی در یک کوه نروژی از خواب بیدار می‌شود، گروهی از قهرمانان باید دور هم جمع شوند تا مانع از ایجاد ویرانی مرگبار آن شوند. گردآورنده نقد و بررسی راتن تومیتوز، این فیلم بر اساس ۱۰ نقد، ۱۰۰٪ تأیید شده و امتیاز ۷٫۲ از ۱۰ را دارد.

نقد فیلم غول troll

دانلود رایگان و بدون سانسور فیلم غول troll 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده

«ترول» یادآور فیلم‌هایی مانند «پارک ژوراسیک» است، جایی که به‌جای دایناسورهای غول‌پیکر، یک «ترول» افسانه‌ای در کل وجود دارد، با گذشته غم‌انگیز خود و تاریخ خصمانه با انسان‌ها. به عنوان یک بیننده، باید سوالات منطقی را کنار بگذارید تا از آنچه Roar Uthaug و تیمش ارائه می‌دهند لذت ببرید.

آنها هوشمندانه CGI را به حداقل می‌رسانند و تعلیق را در مورد ظاهر هیولا ایجاد می‌کنند. در حالی که ترول جذاب است، همه شخصیت‌های انسانی بسیار ملایم و فراموش‌شونده هستند. اما خوشبختانه این ضریب سرگرمی فیلم را کم نمی‌کند.

از کوه‌های سبز بکر نروژ گرفته تا ساختمان‌های مدرن ساخته شده توسط انسان در اسلو، لذت بصری خاصی را ایجاد می‌کنند. این مسئله و این فیلم بهترین گزینه برای کسانی است که عاشق تماشای انسان‌هایی هستند که از وحشت فریاد می‌زنند در حالی که یک هیولای عظیم در خیابان‌هایشان جولان می‌دهد.


2 thoughts on “نقد و بررسی فیلم غول troll + [دانلود رایگان و بدون سانسور]

  1. چرا در کنار نقد فیلم یه تلیر از اون فیلمو نمیذارین. این کار میتونه جذابتر کنه متن و بعد واسم سوال این نقدا یا مطالب ترجمست یا توسط خودتونه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *