بهترین سریال های مارول 2023، 2024 و تمام دوران

در نوشتار بهترین سریال های مارول نگاهی به سریال های مهم مارول می‌اندازیم که منتشر خواهند شد. با ما و بهترین سریال های مارول 2023، 2024 و تمام دوران همراه بمانید.

دنیای سینمایی مارول یک دنیای داستانی است که محور مجموعه فیلم‌های ابرقهرمانی می‌باشد که بر پایه شخصیت‌های کمیک‌های مارول ساخته می‌شوند. مارول استودیوز، سازنده اصلی این فیلم‌هاست. این مجموعه شامل انتشار کمیک‌ها، فیلم‌های کوتاه و سریال‌های تلویزیونی مارول نیز است.

کلارک گرگ در نقش مأمور فیل کولسن در بهترین سریال های مارول حضور داشته‌ است. دنیای سینمای مارول پرفروش‌ترین و بزرگترین فرانچایز تاریخ سینما بوده و رئیس آن کوین فایگی می‌باشد. در این نوشتار قصد داریم تا بهترین سریال‌های مارول 2022 و بهترین سریال های مارول که تا سال 2024 منتشر می‌شوند را به شما معرفی کنیم.

جهت دانلود فیلم ها و سریال های بروز به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.

بهترین سریال های مارول 2022 تا 2024

فهرست مطالبی که در ادامه نوشتار بهترین سریال‌های مارول خواهید خواند به شرح زیر است:

مقالات مکمل:

بهترین سریال‌های مارول
بهترین سریال‌های مارول

مرد آهنی (۲۰۰۸) نخستین فیلمی بود که از این مجموعه منتشر شد و فاز اول دنیای سینمایی مارول را کلید زد و با ساخت انتقام‌جویان (۲۰۱۲) فاز اول به پایان رسید.

مرد آهنی ۳ (۲۰۱۳) آغازگر فاز دوم مارول بود و این فاز با فیلم مرد مورچه ای (۲۰۱۵) به پایان رسید. مارول فاز سوم را با فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (۲۰۱۶) آغاز کرد و این فاز هم با فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (۲۰۱۹) به پایان رسید.

فاز چهارم این دنیا با انتشار فیلم بلک ویدیو شروع شده. این دنیا با انتشار کمیک‌های مربوط به دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۱۰ گسترش یافت و با فیلم‌های کوتاهی به نام تک‌برداشت‌های مارول در سال ۲۰۱۱ این گسترش ادامه پیدا کرد.

با ساخت سریال ماموران شیلد، پای این دنیا به تلویزیون نیز باز شد. درین نوشتار با بهترین سریال های مارول آشنا خواهیم شد. سریال‌هایی که بعد از انتشار Eternals روانه بازار شده‌اند و می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

بهترین کمیک های مارول تاریخ

دانلود پرطرفدارترین فیلم و سریال مارول در سال 2021 و 2022

جهان مارول

سریال های برتر مارول
سریال های برتر مارول

پس از انتشار Eternals در فاز 4 MCU ، مارول استودیوز 15 برنامه تلویزیونی تایید شده را در دست تولید قرار داد که به تدریج منتشر شدند.

همه سریال‌های آینده مارول در دیزنی پلاس منتشر خواهند شد. اکثر آنها در سال 2023 به مرور منتشر می‌شوند، اما این احتمال وجود دارد که برخی از آنها تا سال 2024 وارد بازار نشوند. به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا سریال های مورد انتظار مارول در سال 2022 برای فاز 4 دچار مشکل شده است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های 2023 با امتیاز IMDB بالای 6

بهترین سریال های 2023 که باید ببینید

جدیدترین سریال های مارول
جدیدترین سریال های مارول

فاز 4 مارول با WandaVision شروع خوبی داشت که به یک موفقیت بزرگ و مورد تحسین منتقدان برای Marvel و Disney+ تبدیل شد.

بهترین ایستراگ ها در دنیای سینمایی مارول

بهترین سریالهای مارول
بهترین سریالهای مارول

بعد از Black Widow، بازی Jeremy Renner’s Hawkeye به عنوان تنها انتقام جوی اصلی MCU که پروژه انفرادی خود را نداشت برجسته شد. Hawkeye برای اولین بار در Disney+ نمایش داده می‌شود و شاید قوی‌ترین تیرانداز زمین تغییر خواهد کرد.

بر اساس تریلرهای سری جدید بهترین سریال های مارول 2022 ماجرایی که دو کماندار ارغوانی‌پوش به اشتراک می‌گذارند بر عناصر کمدی اتکای بیشتری دارد تا آنچه از Hawkeye در MCU دیده شده بود. این سریال شاید بهترین سریال مارول 2022 نام بگیرد.

به‌جای مبارزه با بیگانگان و خدایان این بار به نظر می‌رسد که Hawkeye با داستانی بسیار ریشه‌دارتر سر و کار دارد که شامل گانگسترها و شرورهای سطح خیابان می‌شود. از جمله شخصیت‌های مارول کامیکس که تایید شده است به MCU در Hawkeye ملحق می‌شوند Echo و Swordsman هستند.

تمام ابرقهرمانان جدید در فاز چهارم MCU

Ms. Marvel – Early

جدیدترین سریال های مارول
جدیدترین سریال های مارول

از جدیدترین سریال های مارول می‌توان به خانم مارول اشاره کرد. اولین برنامه تلویزیونی MCU در سال 2022 خانم مارول خواهد بود که در نهایت اولین ابرقهرمان مسلمان اصلی مارول را زنده خواهد کرد.

کامالا خان با بازی ایمان ولانی در نهایت در کنار کاپیتان مارول و مونیکا رامبو در فیلم The Marvels مبارزه خواهد کرد. اما قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، MCU داستانی با اولین ابرقهرمان مسلمان و تینیجری را روانه بازار خواهد کرد. هنوز تریلر منتشر نشده است.

اما مواد تبلیغات این سریال نشان می‌دهد که خانم مارول مجموعه‌ای از قدرت‌ها و لباس‌های کمیک دقیقی دارد و گروه هدف با نشان دادن اولین ابرقهرمان مسلمان قطعا مسلمانان هستند. در این سریال آرامیس نایت، مت لینتز، زنوبیا شراف و موهان کاپور نیز ایفای نقش می کنند.

نقد و بررسی سریال Ms Marvel

Hawkeye

بهترین سریال های مارول
بهترین سریال های مارول

سریال هاکای یکی از آثار بسیار فوق العاده مارول است. این سریال از شبکه دیزنی پلاس به انتشار رسید و مورد توجه منتقدان و طرفداران قرار گرفت. این سریال وقایع بعد از فیلم انتقام جویان: پایان بازی را به تصویر می‌کشد و کلینت برای رو به رو شدن با گذشته خود وارد ماجرای پیچیده‌ای می‌شود.

نقد فصل 1 سریال هاکای

She-Hulk

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

از سریال های مورد انتظار مارول و شاید یکی از بهترین سریال های مارول 2022، شبیه به خانم مارول، “او هالک” باشد که به نظر برخی از بهترین سریال های 2022 مارول او هالک است.

در مارول کامیکس دادستان جنیفر والترز پس از دریافت خونِ پسر عمویش، بروس بنر، به “شی هالک” تبدیل شد. در نسخه MCU  تایتانا ماسلانی نقش والترز را بازی کرده‌اند.

نقد و بررسی سریال She Hulk

Marvel Zombies

بهترین سریال های مارول
بهترین سریال های مارول

چندی پیش مارول سریال چه می‌شد اگر را منتشر کرد که به شدت با استقبال طرفداران رو به رو شد. این سریال پس از به تصویر کشیدن زامبی‌های مارول به شدت مورد توجه قرار گرفت و پس از آن مارول اعلام کرد که یک انیمیشن سریالی به نام زامبی‌های مارول با درجه سنی 18 سال را خواهد ساخت. تاریخ انتشار این سریال مشخص نیست، اما انتظار می‌رود که در سال 2023 یا 2024 منتشر شود.

بهترین فیلم ها و سریال های زامبی محور جهان + [2023]

Moon Knight

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

از سریال های مورد انتظار مارول 2022 و شاید بهترین سریال های مارول 2022 مون نایت است. فصل اول شش قسمتی مون نایت مدتی پس از She-Hulk در سال 2022 منتشر خواهد شود. مجموعه تلویزیونی مون نایت از فاز 4 MCU بینندگان را با برداشت اسکار آیزاک از مارک اسپکتور که اغلب از او به عنوان بتمن مارول یاد می شود، آشنا می‌کند.

در حالی که شباهت‌های بین شوالیه ماه و شوالیه تاریکی به راحتی قابل تشخیص است چیزی که مون نایت را با داستان‌های بتمن متفاوت می کند اختلال هویت تجزیه‌ای او است. در کمیک ها اسپکتور سبک زندگی هوشیارانه خود را با ایجاد هویت‌های جعلی که در نهایت به شخصیت‌های جداگانه تبدیل شدند پنهان کرد.

به دلیل همین عنصر شخصیت، اعتقاد بر این است که مون نایت یک تریلر روانشناختی و تاریک است. شاید مون نایت بهترین سریال 2022 مارول به شمار رود.

13 مقاله مهم درباره مون نایت

Secret Invasion

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

نیک فیوری و ساموئل ال جکسون پس از حضور در فیلم‌های متعدد مارول به عنوان یک شخصیت فرعی، نقش رهبری Secret Invasion را بر عهده خواهند داشت. این سریال که یکی از بهترین سریال های 2022 مارول است اقتباسی از کتابی مصور با همین نام خواهد بود.

تحلیل و بررسی تریلر اول سریال Secret invation

Guardians Of The Galaxy Holiday Special

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

در بهترین سریال های مارول 2022 نوبت Thor in Thor: Love and Thunder و آخرین ماجراجویی آنها در Guardians of the Galaxy Vol. 3 تیم Star-Lord تمرکز داستانی‌اش روی مضمون کریسمس در تعطیلات Guardians of the Galaxy خواهد بود.

گفته می‌شود که هر قسمت این سریال حدود 40 دقیقه طول می کشد. Disney+ چیزی را معرفی می‌کند که جیمز گان آن را “یکی از بهترین شخصیت های MCU در تمام دوران ها” می‌نامد و شاید یکی از بهترین سریال های 2022 مارول باشد.

نقد و بررسی فیلم Guardians of the Galaxy Holiday 2022

I Am Groot

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

به نظر می‌رسد برنامه‌های ویژه تعطیلاتِ مارول از قالب استاندارد نمایش تلویزیونی در فاز 4 منحرف شده است. من گروت هستم مجموعه‌ای است کوتاه با تمرکز بر شخصیتی درخت‌مانند. اگرچه این به طور رسمی اعلام نشده است اما بسیاری انتظار دارند که وین دیزل به عنوان صدای گروت در یکی از جدیدترین سریال های مارول 2022 ایفای نقش کند.

نقد و بررسی فصل 1 سریال I Am Groot

ایستراگ ها و اشارات سریال I Am Groot

Marvel’s What If…? Season 2

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

آیا مارول برای Marvel’s What If…، برنامه و فیلمنامه‌ی آماده‌ای دارد؟ فصل 2 که فرمت فصل 1 را ادامه می‌دهد در اصل داستان‌های تک قسمتی را در مورد سناریوهای جایگزین بر اساس رویدادهای MCU بیان می کند.

شاید فصل 2 این سریال از بهترین سریال های مارول 2022 نباشد. نباید فصل اول را به طور انحصاری به فیلم‌های Infinity Saga گره داد اما حداقل برخی از قسمت‌های فصل 2 به رویدادهای فیلم‌های فاز 4 مارول مربوط می‌شود.

همچنین یکی از شخصیت‌های جایگزین فصل 1 – کاپیتان کارتر – باز خواهد گشت. تاریخی برای اولین نمایش آن مشخص نشده است، اما انتشار آن در سال 2022 منتفی نیست. با بهترین سریال های مارول 2022 همراه ما باشید.

Armor Wars

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

در یک داستان کمیک دهه 1980 با عنوان “جنگ زره‌ها” مرد آهنی به جنگ صلیبی علیه تبهکاران (و قهرمانان) که ظاهراا طرح‌های زرهی او را دزدیده بودند، رفت.

از آنجایی که رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی از MCU خارج شده است، ماشین جنگی (دان چیدل) نقش استارک را در سریال جنگ زرهی دیزنی پلاس پر خواهد کرد.

این اولین باری است که چیدل یک پروژه MCU را رهبری می‌کند. احتمالا محافظت از میراث مرد آهنی هدف اصلی War Machine در سریال خواهد بود. این سریال از بهترین سریال های مارول 2022 خواهد بود.

Moon Knight – Season 2

بهترین سریال های مارول
بهترین سریال های مارول

سریال شوالیه ماه با ایفای نقش اسکار آیزاک در سال 2022 منتشر شد. این سریال بسیار در بین طرفداران محبوب بود و با توجه به اینکه پایان آن نشان دهنده ادامه داستان ان است، می‌توان فهمید که فصل دومی هم خواهد داشت.

البته این موضوع توسط مارول به صورت رسمی تأیید نشده است، اما طبق یک ویدیو که یکی از طرفداران در مورد فصل دوم از اسکار آیزاک سوال می‌کند، آیزاک به طور غیر مستقیم ساخت فصل دوم سریال شوالیه ماه را تأیید کرد.

بهترین فیلم ها و سریال های شبیه به شوالیه ماه

Ironheart

Ironheart

از جدیدترین سریال های مارول قلب آهنی است. لازم به ذکر است سایه مرد آهنی بروی قلب آهنی افتاده است. این مجموعه تلویزیونی که از جدیدترین سریال های مارول است.

درباره ریری ویلیامز نابغه نوجوانی است که زره مرد آهنی خود را در مارول کمیک ساخت. تا زمان پخش سریال مخاطبان با قلب آهنین Dominque Thorne آشنا خواهند شد زیرا او برای اولین بار در Black Panther: Wakanda Forever ظاهر خواهد شد.

بهترین تغییرات مرد آهنی در سینما نسبت به کمیک

Daredevil: Born Again

بهترین سریال های مارول
بهترین سریال های مارول

دردویل یکی از ابرقهرمانان محبوب در کمیک‌های مارول می‌باشد که توانایی‌های بسیار منحصر به فردی را دارد. محبوبیت این شخصیت در دنیای تلویزیون از زمانی شروع شد که سریالی بر اساس این شخصیت از شبکه نتفلیکس منتشر شد.

این سریال بعدها توسط نتفلیکس کنسل شد، اما اکنون مارول در مراسم کامیک کان تأیید کرد که یک سریال اختصاصی کاملاً جدید، در قالب 18 قسمت برای این شخصیت خواهد ساخت که احتمالاً تا سال 2024 منتشر می‌شود.

بهترین کمیک های بی باک

Loki Season 2

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

در اوایل سال 2021 سریال لوکی اولین سریال +Disney بود که سفارش فصل دوم را دریافت کرد. با توجه به موفقیت رکوردشکن آن در پلتفرم استریم این خبر دقیقا غافلگیرکننده نبود و این انتظار میرفت که از بهترین سریال های مارول 2022 باشد.

در حالی که در پایان فصل 1 Loki مشخصا قرار بود کانگ فاتح را برای Ant-Man 3 و احتمالاً جنجال‌های چندجهانی Doctor Strange 2 راه‌اندازی کند شکی نیست که پیامد تصمیم سیلو برای کشتن او که باقی می‌ماند.

تاریخ انتشار فصل 2 سریال لوکی [+جزئیات]

Wakanda Spinoff

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

دنیایی که رایان کوگلر کارگردان مارول و پلنگ سیاه در فاز 3 ساخت فراتر از Wakanda Forever بازسازی خواهد شد. یک اسپین‌آف بدون عنوان Black Panther، به سرزمین مادری T’Challa می‌رود و برخی از شخصیت‌هایی را که در آنجا زندگی می‌کنند کشف می‌کند.

بر اساس گزارش‌ها سریال توسط کوگلر نظارت می‌شود و مدتی پس از پایان فیلم Black Panther: Wakanda Forever مارول وارد مرحله تولید خواهد شد. تاکنون هیچ شخصیت خاصی از هر دو فیلم Black Panther برای بازی در این سریال اعلام نشده است.

نقد و بررسی فیلم Black Panther: Wakanda Forever

Okoye Spinoff

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

اخبار مربوط به اسپین آف واکاندا این تصور را ایجاد کرد که این فیلم خانه جدید اوکویه دانای گوریرا خواهد بود. از آن زمان مشخص شد که مارول در واقع برنامه‌های بسیار بزرگ‌تری برای شخصیت او دارد.

گفته می شود یک سریال تلویزیونی با محوریت رهبر Dora Milaje یکی از معدود پروژه‌هایی است که مارول در سال 2023 تولید می‌کند. به این معنی که ممکن است در برنامه سال 2024 مارول نقش پر رنگی داشته باشد.

بهترین شخصیت های کمیک پلنگ سیاه که در MCU نیستند

Echo Spinoff

بهترین سریال مارول
بهترین سریال مارول

Hawkeye حتی هنوز منتشر نشده است و مارول در حال حاضر اسپین آف یکی از شخصیت‌های جدید خود را در دست ساخت دارد. اکو فوق الذکر یک ابرقهرمان بومی ناشنوای آمریکایی در کتاب‌های کمیک است.

برخلاف Black Widow’s Taskmaster قدرت فوق‌العاده او این است که می‌تواند حرکات و مهارت‌های دیگران را کپی کند. فیلم The MCU’s Echo توسط بازیگر تازه وارد Alaqua Cox به تصویر کشیده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

اگر می‌خواهید به تمامی مقالات درباره دنیای سینمایی مارول که در سایت فیگار برای شما نوشته شده است دسترسی پیدا کنید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

حدود 300 مقاله از دنیای سینمایی مارول (MCU)

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین سریال های مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


One thought on “بهترین سریال های مارول 2023، 2024 و تمام دوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *