فرادرس

اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی 2022 ؛ اسامی بازیگران و شرکت کننده های امسال

شرکت کننده‌های اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی 2022 مشخص شد. برای اطلاع از بازیگران و افرادی که در سال جدید مهمان اوسس خواهند بود، همراه ما باشید.

مسابقه خوانندگی اوسس ترکیه سال‌هاست که از شبکه TV8 ترکیه به نمایش در می‌آید. تهیه‌کننده و صاحب امتیاز این برنامه آجون ایلیجالی است. آجون خبرنگار ساده‌ای بود که با گذشت زمان پیشرفت بسیاری کرد. کانال تی‌وی هشت متعلق به خود آجون است.

مسابقه اوسس، مستر شف، Survivor و برخی از سریال‌ها، از جمله برنامه‌هایی هستند که در این شبکه به نمایش در می‌آیند. تاکنون شرکت‌کننده‌های ایرانی بسیاری نیز در این مسابقه خوانندگی شرکت نموده‌اند.

شبی که سال میلادی تحویل می‌شود، اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی پخش می‌شود. در ویژه برنامه اوسس ترکیه سلبریتی‌ها، فوتبالیست‌ها، افراد فنومن و شرکت‌کننده‌های سروایور شرکت می‌کنند.

در اوسس ترکیه ویژه 2021 افرادی همچون هانده ارچل، کرم بورسین، ازگی مولا، بورجو اوزبرک، دانیلو زانا و حسن جان کایا شرکت داشتند. شرکت کننده های اوسس ترکیه ویژه سال نو 2022 نیز مشخص شده‌اند که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی 2022

اسامی بازیگران و شرکت کننده های امسال

O Ses Türkiye 2022 Yılbaşı özel konukları kimler olacak

شرکت کننده های اوسس ترکیه ویژه سال نو 2022
شرکت کننده های اوسس ترکیه ویژه سال نو 2022, دانلود اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو 2022

ژوری سال جدید برنامه اوسس ترکیه، ابرو گوندش (Ebru Gündeş)، مورات بوز (Murat Boz)، بیاز اوزترک (Beyazıt Öztürk) و اعوزهان کوچ (Oğuzhan Koç) خواهند بود. روند برنامه مانند سابق خواهد بود، شرکت‌کننده‌ها ترانه خود را اجرا می‌کنند و درصورتی که ژوری پسندید به سمت آن‌ها بر می‌گردد. در ادامه نوشتار اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی 2022 همراه ما باشید.

مخاطبان نیز همانجا رای خود را به اجرای محبوب خود می‌دهند. نهایتا تیمی که رای بیشتری جمع کند برنده مسابقه می‌شود. امتیاز این برد برای ژوری مفید است و از آن در روند اصلی مسابقه اوسس استفاده می‌کند. در کنار آن نیز کمک‌های معنوی به نیازمندان نیز می‌شود. در لیست زیر مقاله‌هایی از سایت فیگار را می‌توانید مشاهده و مطالعه نمایید:

İlayda Alişan

O Ses Türkiye 2022 Yılbaşı özel konukları kimler olacak
O Ses Türkiye 2022 Yılbaşı özel konukları kimler olacak, دانلود اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو 2022

ایلایدا آلیشان اولین شرکت‌کننده اوسس ترکیه ویژه 2022 است. ایلایدا را از سریال گودال با ایفای کاراکتر آکشین و سریال اتاق قرمز با کاراکتر سویدا به خاطر داریم. یکی از بازیگران زیبای ترک که در بازیگری نیز توانا است.

ایلایدا در سال 1996 در استانبول به دنیا آمد و در سریال‌های بسیاری حضور پیدا کرد. باید دید با اجرایی که خواهد داشت می‌تواند توجه هیئت ژوری را جلب کند یا خیر؟

دیگر اسامی که در اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی 2022 حضور خواهند داشت، در ادامه برای شما لیست شده ‌اند.

شرکت کننده های اوسس ترکیه ویژه سال نو 2022, اوسس ترکیه ویژه 2022
شرکت کننده های اوسس ترکیه ویژه سال نو 2022, اوسس ترکیه ویژه 2022, دانلود اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو 2022

بیشتر بخوانید: 

دانلود اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو 2022 با کیفیت 540p

دانلود اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو 2022 با کیفیت 360p

از همراهی شما تا انتهای نوشتار اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

سوالات متداول در رابطه با اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی 2022

هیئت داوران ویژه برنامه اوسس ترکیه 2022 چه کسانی هستند؟

مورات بوز، ابرو گوندش، بیاز اوزترک، اوعوزهان کوچ

زمان پخش اوسس ترکیه ویژه برنامه سال نو میلادی 2022؟

آخرین شب سال 2021، یعنی 31 دسامبر (جمعه دهم دی‌ماه 1400) ساعت 20:30

مسابقه اوسس ترکیه از کدام شبکه پخش می‌شود؟

شبکه ترکیه TV8

فرکانس شبکه TV8؟

(Türksat 4A) H 9600 3/4 SD 12346 و H 7100 2/3 HD 12356


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *