مستر بلیط

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 و 2021 ؛ سریال‌هایی که باید بشناسید

سریال‌های ماوراءالطبیعه پتانسیل روایت داستان‌های بزرگی را دارند. پس با فیگار باشید تا بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 و 2021 را به شما معرفی نماییم.

اضافه کردن عناصر ماوراءالطبیعه به فیلم‌ها و سریال‌های معمولی، می‌تواند آن‌ها را بسیار جذاب‌تر از آن‌چه که بودند کند. بهترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 و 2021 نیز از همین رویه پیروی می‌کنند. تفاوتی ندارد که به جادوگران، زامبی‌ها، خون‌آشام‌ها، ارواح، گرگینه‌ها، بیگانگان یا هر موجود فراطبیعی دیگری علاقه داشته باشید؛ در هر صورت شما از تماشای بهترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 لذت خواهید برد. حتی اگر به سریال‌های علمی تخیلی علاقه نداشته باشید، همچنان بهترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 می‌توانند برای شما مناسب باشند.

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 و 2021

سریال‌هایی که باید بشناسید

شما می‌توانید فهرست بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 و 2021 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022

شاید در ابتدا شما تفاوتی میان آثار فانتزی و ماوراءالطبیعه نبینید. اما باید بدانید که ژانر فانتزی، شامل فیلم‌ها و سریال‌هایی می‌شود که در جهانی تخیلی رخ داده و موجوداتی ماورایی نیز در آن جهان‌ها وجود دارند. اما در اثراهای ماوراءالطبیعه، تمام داستان در دنیای واقعی رخ داده و موجودات ماوراءالطبیعه وارد دنیای واقعی می‌شوند.

در ادامه می‌توانید با ما همراه باشید تا بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 و 2021 را به شما معرفی کنیم. همچنین اگر به ژانر ماوراءالطبیعه علاقه دارید، می‌توانید نوشتار بهترین فیلم های ماوراءالطبیعه را نیز در فیگار مطالعه نمایید.

What We Do in the Shadows

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, جدیدترین سریال ماوراءالطبیعه 2022

اگر به خون آشام‌ها علاقه دارید، احتمالاً سریال What We Do In The Shadows مورد انتظارترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 برای شما است. این سریال یکی از جدیدترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 است که داستان سه خون‌آشام به نام‌های ناندور، لازلو و نادجا را روایت می‌کند.

این سریال یک سیتکام ترسناک نیز محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که فصل سوم این سریال در سال 2021 پخش شد و اکنون فصل چهام آن برای پخش در سال 2022 برنامه‌ریزی شده است. اگر به سریال‌های سیتکام علاقه دارید، می‌توانید نوشتار بهترین سیتکام های 2022 و 2021 را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

Stranger Things

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, جدیدترین سریال ماوراءالطبیعه 2022

تفاوتی ندارد که شما سریال Stranger Things را تماشا کرده‌ باشید یا خیر؛ امروزه سریال Stranger Things یکی از محبوب‌ترین سریال‌های ترسناک فرهنگ عامه است و بی‌شک شما نیز با این سریال و طرفداران آن آشنایی دارید.

با وجود هیولاهایی عجیب و میان بعدی، همچنان این سریال یک سریال ماوراءالطبیعه است که تمرکز ویژه‌ای بر شخصیت پردازی‌ها دارد. شما با تماشای این سریال، می‌توانید ترس را در وجود شخصیت‌ها حس کرده و وارد عمق ماجرا شوید. به همین دلیل است که این سریال در لیست بهترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 جای گرفته است. لازم به ذکر است که فصل جدید سریال Stranger Things در سال 2022 منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

The Haunting of

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, مورد انتظارترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022

شکار، نام جدیدترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 است. شکار نام یک مجموعه از مینی سریال‌هایی است که از نتفلیکس پخش می‌شوند. اولین فیلم از این مجموعه The Haunting of Hill House، و دومین فیلم The Haunting on Bly Manor نام داشت. همچنان سومین مینی سریال این مجموعه معرفی نشده است. با این حال، انتظار می‌رود تا بزودی نام سومین سریال از این مجموعه منتشر شده و به عنوان جدیدترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 رسماً در دست ساخت قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

The Umbrella Academy

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, مورد انتظارترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022

در روز اکتبر 1989، چهل و سه نوزاد به طور غیرقابل توضیحی از زنان مختلف و غیر مرتبط به دنیا آمدند که روز قبل هیچ علامتی از بارداری نداشتند. هفت نفر از این نوزادها توسط سر رجینالد هارگریز، یک صنعتگر میلیاردر به فرزند خواندگی گرفته شدند. رجینالد قصد دارد تا تیمی از فرزندانش جمع آوری کرده و آن‌ها را به ابرقهرمانانی تبدیل کند که می‌توانند به جهان کمک کنند.

فصل جدید سریال آکادمی آمبرلا مورد انتظارترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 است. اکنون داستان این سریال وارد فاز جدیدی شده و ما می‌توانیم ادامه داستان را در فصل سوم مشاهده نماییم. اگر به طور همزمان طرفداران آثار ابرقهرمانی و ماوراءالطبیعه باشید، بی‌شک این سریال یکی از مورد انتظارترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 برای شما نیز خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

Alice in Borderland

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, مورد انتظارترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022

Alice in Borderland داستان گروهی از گیمرهای خلاق را روایت می‌کند. گیمرهایی که این بار باید برای جان خودشان بازی کنند. به طور ناگهانی،‌ آن‌ها خود را در شهری به نام Borderland می‌بینند. Borderland نام یک شهر خیالی و نسخه موازی شهر توکیو است. اما واضج است که شرایط در Borderland بسیار سخت پیش می‌رود و آن‌ها شرایط سختی را برای بقا پیش روی خواهند داشت.

فصل اول سریال Alice in Borderland در سال 2020 منتشر شد. همچنان هیچ بیانیه رسمی‌ای در رابطه با فصل دوم این سریال منتشر نشده است اما با این حال،‌ تقریباً اطمینان داریم که فصل دوم این سریال ساخته خواهد شد. همچنبن لازم به ذکر است که به احتمال زیاد، فصل دوم سریال به عنوان یکی از جدیدترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

Locke & Key

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, جدیدترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022

سریال Locke & Key یکی دیگر از بهترین و جدیدترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 است. این سریال داستان سه خواهر و برادر را روایت می‌کند. آن‌ها پس از مرگ پدرشان، تصمیم می‌گیرند تا به خانه اجدادی‌شان با نام Keyhouse مهاجرت کنند. اما در این مکان‌ است که آن‌ها کلیدهای واقعیت را می‌یابند.

بیشتر بخوانید:

Midnight Mass

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, جدیدترین سریال ماوراءالطبیعه 2021

سریال مشهور Midnight Mass، جزو بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2021 در این لیست محسوب می‌شود. این مینی سریال مضامین بسیار مهمی را نظیر مرگ، ایمان، گناه، اعتیاد و قدرت اراده آزاد بررسی می‌کند. البته که تمامی مضامین ذکر شده، با ترس آمیخته شده‌اند نا این سریال را جزو سریال های ترسناک نتفلیکس و همچنین سریال های ترسناک نتفلیکس کند.

این مینی سریال با اپیزودهایی آرام کار خود را آغاز می‌کند. اما تمامی آن‌ها، تنها زمینه چینی برای یک پایان غیر منتظره و بینظیر هستند. همچنین در تمام سریال، ایفای نقش هامیش لینکلیتر در نقش پدر پل هیل که یک کشیش بسیار مرموز است، بسیار قابل تحسین است. عده زیادی این سریال را بهترین سریال ماوراءالطبیعه 2021 می‌نامند. همچنین لازم به ذکر است که این سریال در دسته بهترین سریال های ترسناک تمام دوران نیز جای می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

Hellbound

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, جدیدترین سریال های ماوراءالطبیعه 2021

در ابتدا ایده اولیه سریال Hellbound کمی احمقانه به نظر می‌رسد. اما کاملاً واضح است که این سریال توانسته اکثر بینندگان را راضی نگه‌داشته و تبدیل به بهترین سریال ماوراءالطبیعه 2021 شود. سریال Hellbound یک سریال کره‌ای است که توسط نتفلیکس ساخته شده است و جزو بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2021 محسوب می‌شود.

داستان این سریال، در رابطه با افرادی است که یک هشدار دریاف می‌کنند؛ هشداری مبنی بر زمانی که قرار است زندگی آن‌ها به پایان برسد. اکثر این افراد به آن هشدار بی‌اعتنایی می‌کنند و این ادعا را کذب و دروغ می‌دانند. اما هنگامی که زمان موعود فرا می‌رسد، هیولاهایی سیاه و ترسناک به سراغ آن افراد می‌روند و آن‌ها را به جهنم می‌کشند. شما می‌توانید نقد فصل اول سریال Hellbound را در فیگار مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

Lucifer

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, جدیدترین سریال ماوراءالطبیعه 2021

لوسیفر مورنینگ استار، یکی از فرشتگانی است که در جهنم مستقر است. اما او از حضور در جهنم خسته شده و به دنبال کمی ماجراجویی، راه خود را زمین باز می‌کند. او یک کلاب شبانه به نام لوکس را می‌سازد و تصمیم می‌گیرد تا در این مکان، عمیق‌ترین خواسته‌های مردم را برآورده کند.

در ادامه اتفاقات جذابی رخ می‌دهد و لوسیفر را وارد داستان‌های جنایی می‌کند. لازم به ذکر است که داستان سریال لوسیفر به اتمام رسیده و فصل آخر آن، در قالب یکی از جدیدترین سریال های ماوراءالطبیعه 2021 منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

Evil

بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022
بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022, جدیدترین سریال های ماوراءالطبیعه 2021

اگر قصد تماشای یکی از بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2021 که درام آمیخته شده باشد را داشته باشید، هیچ گزینه‌ای بهتر از شیطان برای شما وجود ندارد. سریال Evil جدیدترین سریال ماوراءالطبیعه 2021 است که می‌توانید به تماشای آن بنشینید. یک کشیش کاتولیک، یک روانشناس قانونی و یک پیمانکار فناوری برای بررسی حوادثی که به نظر می‌آید به ماوراءالطبیعه مربوط است، همکاری می‌کنند.

فرضیه این سریال به کلی یک شاهکار است! یک روانشناس که اعتقادی به ماوراءالطبیعه ندارد و یک کشیش که به شیطان و اهریمن اعتقاد دارد همکار می‌شوند و این چیزی است که هر فرد با هر سلیقه‌ای را به خود جذب می‌‌کند. در کنار تمام این موارد، پیچش‌های داستانی و روایت بی‌نظیر آن، سریال شیطان را به بهترین سریال ماوراءالطبیعه 2021 تبدیل می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین سریال های ماوراءالطبیعه 2022

مورد انتظارترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 کدام سریال است؟

فصل جدید سریال Stranger Things که از نتفلیکس پخش می‌شود، به عنوان مورد انتظارترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 شناخته می‌شود.

فصل جدید سریال Hellbound چه زمانی اکران خواهد شد؟

درحال حاضر تاریخ انتظار دقیقی برای فصل دوم سریال Hellbound وجود ندارد. با این حال انتظار می‌رود که این سریال به عنوان جدیدترین سریال ماوراءالطبیعه 2022 و یا 2023 منتشر شود.