بهترین انیمه های استودیو مدهاوس ؛ محبوب ترین انیمه های مدهاوس از نظر IMDB

استودیو مدهاوس انیمه‌های شاهکار زیادی را تولید کرده است. با فیگار بمانید تا با بهترین انیمه های استودیو مدهاوس آشنا شوید.

استودیو مدهاوس در سال 1972 توسط ماسائو مارویاما، اوسامو دزاکی، رینتارو و یوشیاکی کاواجیری تأسیس شد. این افراد همگی قبلاً به عنوان انیماتور برای Mushi Productions کار می‌کردند. همراه با استودیوهایی مانند بونز و ماپا (بهترین انیمه های استودیو ماپا) ، مدهاوس به عنوان یکی از استودیوهای پیشرو انیمه در ژاپن امروزی ظاهر شده است. با تولیداتی مانند Hunter X Hunter، One-Punch Man و Death Note، مدهاوس توانسته است به محبوبیت جهانی برسد.

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس

محبوب ترین انیمه های مدهاوس از نظر IMDB

شما می‌توانید فهرست بهترین انیمه های استودیو مدهاوس را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس

دیگر تولیدات این استودیو، مانند Black Lagoon، Parasyte، و Monster ممکن است به میزان آنها مورد توجه قرار نگیرند، اما این انیمه‌ها همچنان به عنوان کلاسیک‌های دنیای انیمه در نظر گرفته می‌شوند. استودیو مدهاوس شهرت خود را نه تنها از انیمه‌های رایج، بلکه از انیمه‌های غیرمتعارف‌تر نیز به دست آورده است. اگر می‌خواهید با برترین انیمه های استودیو مدهاوس آشنا شوید، در این نوشتار همراه ما باشید تا به معرفی بهترین انیمه های مدهاوس بپردازیم.

Black Lagoon

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس

Black Lagoon که یک انیمه کمدی (بهترین انیمه های کمدی 2021) اکشن بسیار عالی از استودیو مدهاوس است, به مدت دو فصل پخش شد و درباره سوءاستفاده‌های شرکت Lagoon، گروهی از دزدان‌دریایی که در دهه 1990 کالاها را در دریاهای آسیایی قاچاق می‌کردند، می‌باشد. شخصیت اصلی این انیمه، راک، مردی عادی است که کار روزانه خود را رها می‌کند تا به یک مزدور تبدیل شود و به دزدان دریایی که او را ربوده‌اند بپیوندد.

Black Lagoon به دلیل سکانس‌های اکشن حماسه‌ای، مدیریت بهتر شخصیت‌های زن (بهترین شخصیت های زن در انیمه) مانند ریوی، و تعادل کمدی تاریک و اکشن خشن، مورد تحسین بسیاری از منتقدان و طرفداران انیمه قرار گرفت. این انیمه توانسته است امتیاز 8 را در سایت IMDB کسب کند.

Hellsing Ultimate

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس

ادامه Helsing، انیمه Helsing Ultimate یک مینی سریال است که ماجراهای سازمان هلسینگ را روایت می‌کند. پس از اینکه آلوکارد خون‌آشام به استاد خود، اینتگرا هلسینگ می‌پیوندد، هر دو درگیر جنگی همه جانبه علیه یک سرگرد سابق اس‌اس آلمانی می‌شوند که رویاهای خود از تهاجم جهان را با ارتش خون آشام در سر می‌پروراند.

ژانر انیمه‌های خون آشام به لطف تولیدات نتفلیکس مانند Castlevania (که به طور تصادفی قهرمانی به نام آلوکارد نیز دارد) حتی در بین مخاطبان غربی نیز محبوبیت پیدا کرده است. Helsing Ultimate توانسته است امتیاز 8.3 را در سایت IMDB کسب کند.

Parasyte: The Maxim

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس

شینیچی یک جوان 17 ساله است که در فوکویاما یک زندگی عادی را دارد تا اینکه یک شب بیگانگان انگلی تمام ساکنان شهر را از نظر ذهنی کنترل می‌کنند. در مورد شینیچی، این انگل در نهایت در بازوی او حرکت می‌کند اما نمی‌تواند به مغزش برسد. این باعث می‌شود که هر دو با هم رابطه‌ای همزیستی داشته باشند، در حالی که با انسان‌های دیگری که کاملاً تحت سلطه چنین انگل‌هایی هستند روبرو می‌شوند.

Parasyte داستانی پیچیده و خنده‌دار است، زیرا هم شینیچی و هم انگل در نهایت درس‌های زیادی را از یکدیگر می‌آموزند. Parasyte: The Maxim توانسته است امتیاز 8.3 را در سایت IMDB کسب کند. حضور این انیمه در لیست برترین انیمه های مدهاوس یک اولویت برای ما بود.

Nana

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس

عنوان نانا به دو دختر همنام اشاره دارد که برای تحقق رویاهای خود به سمت توکیو می‌روند. در حالی که نانا کوماتسو برای همراهی با همسالان دانشگاهی خود به این شهر بزرگ می‌رود، نانا اوساکی یک پانک-راک می‌باشد که امیدوار است به حرفه موسیقی خود ادامه دهد. مسیرهای آنها در قطاری به توکیو تلاقی می‌کند و در نهایت آنها با یکدیگر هم‌اتاقی می‌شوند. زندگی حرفه‌ای و عاشقانه آنها داستان این انیمه را گسترش می‌دهد.

نانا برای 47 قسمت پخش شد و علیرغم اینکه به اندازه سایر تولیدات مدهاوس مبتنی بر اکشن و فانتزی (معرفی و تحلیل بهترین انیمه های تاریخی فانتزی) نبود، توانست طرفداران زیادی ایجاد کند. Nana توانسته است امتیاز 8.4 را در سایت IMDB کسب کند.

The Tatami Galaxy

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس

کهکشان تاتامی عمدتاً یک انیمه عاشقانه (بهترین انیمه های عاشقانه) دانشگاهی است که دانشجوی سال آخری را در حال بررسی پشیمانی‌های عاشقانه و شروع مجدد زندگی خود دنبال می‌کند. یک برخورد تصادفی با خدای ازدواج او را وادار می‌کند تا در واقعیت‌های موازی متفاوتی (که هر کدام در دانشگاه متفاوتی اتفاق می‌افتد) به عنوان یک دانشجوی سال اولی زندگی کند.

هر سناریو به طور طبیعی به نتایج متفاوتی منجر می‌شود زیرا او به یک کلوب دانشگاهی می‌پیوندد و شجاعت ابراز عشق خود را به دختری که هرگز نمی‌توانست با او حرف بزند، پیدا می‌کند. این انیمه بر سبکی درون‌نگر تکیه می‌کند تا مفاهیم عشق و سفر در زمان را در ۱۱ قسمت خلاصه کند. The Tatami Galaxy توانسته است امتیاز 8.5 را در سایت IMDB کسب کند.

Monster

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس, بهترین انیمه مدهاوس

Monster نمونه دیگری از این مسئله است که چگونه استودیو مدهاوس می‌تواند روایتی فشرده را در یک فصل ارائه دهد. Monster با الهام از مانگایی به همین نام، بر روی جراح ژاپنی معروف با نام Kenzo Tenma تمرکز دارد. وقتی تنما در آلمان زندگی می‌کند، مشخص می‌شود که یکی از بیماران سابق او، یوهان لیبرت، یک قاتل زنجیره‌ای است.

این افشاگری فقط جان این جراح را در خطر بیشتری قرار می‌دهد و او را به مظنون پلیس در این روند تبدیل می‌کند. Monster با داستانی هیجان‌انگیز و شخصیت‌های به شدت دراماتیک، برای طرفداران فیلم‌های هیجان‌انگیز روان‌شناختی (بهترین انیمه های روانشناختی) عالی است. بسیاری باور دارند که این انیمه یکی از برترین انیمه های استودیو مدهاوس می‌باشد. Monster توانسته است امتیاز 8.6 را در سایت IMDB کسب کند.

Fighting Spirit

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس, بهترین انیمه استودیو مدهاوس

این سریال ارزشمند، ایپو ماکونوچی، دانش‌آموز دبیرستانی (بهترین انیمه های دبیرستانی نتفلیکس) قلدری را دنبال می‌کند که بعد از برخورد تصادفی با یک بوکسور زمانی که تصمیم می‌گیرد تبدیل به یک سگ‌باز قدرتمند محافظ از خود شود، زندگی‌اش را تغییر می‌دهد. Fighting Spirit یک برداشت نشاط‌آور از فرمول آشنای درام ورزشی ارائه می‌دهد.

Fighting Spirit نه تنها دارای نبرد تن به تن پر مایه و انیمیشن بسیار عالی است که مطمئناً برای طرفداران بوکس جذاب خواهد بود، بلکه بر آفت قلدری مدرسه، قدرت نگه داشتن خود و داشتن شجاعت نیز تأکید دارد. اعتماد به نفس برای یافتن یک هدف واقعی در زندگی از طریق مبارزه، در این انیمه جذاب کاملا قابل مشاهده است. Monster توانسته است امتیاز 8.7 را در سایت IMDB کسب کند.

One-Punch Man

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس, برترین انیمه های مدهاوس

در حالی که سریال‌های انیمه اغلب شخصیت‌های مافوق بشری را تجلیل می‌کنند، One-Punch Man به زیرژانری تعلق دارد که به دنبال تقلید از چنین ابرقهرمان‌هایی است. شخصیت اصلی این انیمه سایتما (چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است ؟) می‌باشد، فردی بسیار قدرتمند که می‌تواند تنها با یک مشت بر دشمنان خود پیروز شود. این قدرت شدید زندگی او را بی‌روح می‌کند و برخلاف دیگر همتایان قهرمان خود به ندرت علاقه‌ای به افزایش محبوبیت خود نشان می‌دهد.

مانند انیمیشن استودیو بونز، My Hero Academia، انیمه One-Punch Man در دنیایی اتفاق می‌افتد که در آن ابرقهرمانان به عنوان افراد مشهور و تأثیرگذار مطرح می‌شوند. این انیمه کمدی و در عین حال واقع‌گرایانه در تلاش است تا داستان قهرمانان را عادی کند. One-Punch Man توانسته است امتیاز 8.8 را در سایت IMDB کسب کند.

Death Note

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
بهترین انیمه های استودیو مدهاوس, بهترین انیمه های مدهاوس

Death Note از موضوعات فانتزی ماوراء‌الطبیعه و پلیسی استفاده می‌کند تا یک انیمه شدید یک فصله را ایجاد کند. داستان این انیمه بیشتر حول محور لایت یاگامی، دانش آموز دبیرستانی است که دفترچه‌ای مرگبار به نام Death Note را پیدا می‌کند. هر گاه او نام کسی را روی آن بنویسد، شخص مورد نظر پس از مدتی می‌میرد.

یاگامی با این قدرت تازه یافته، جنگ خود را به عنوان یک پارتیزان به راه می‌اندازد. اما با گذشت سالها، “مقام خدایی” یاگامی برای او نتیجه معکوسی را دارد و او به یک تهدید ملی تبدیل می‌شود. از نظر فلسفی، Death Note نه تنها به خشونت بلکه به اخلاق پیچیده پشت آن نیز می‌پردازد. Death Note توانسته است امتیاز 9 را در سایت IMDB کسب کند. با توجه به مشهوریت و امتیاز بالای این انیمه، بسیاری Death Note را به عنوان بهترین انیمه استودیو مدهاوس می‌شناسند.

Hunter X Hunter

بهترین انیمه های استودیو مدهاوس
برترین انیمه های استودیو مدهاوس

Hunter X Hunter یک انیمه شونن (بهترین انیمه های شونن) محصول سال 2011 است که در دنیای ماجراجویانی که در سراسر جهان به دنبال گنج می‌گردند می‌گذرد. در تلاش‌های خود، برخی از آنها در نهایت مقام یک “شکارچی” را به خود می‌گیرند. مانند داستان‌های شونن مشابه، گون فریکس جوان آرزو دارد که به یک شکارچی رسمی و در نهایت به بهترین در این زمینه تبدیل شود.

جدا از آرزوهای خود، او همچنین به دنبال یافتن پدرش است که خود او یکی از بهترین شکارچی‌ها می‌باشد اما سال‌ها پیش خانواده‌اش را ترک کرد. این انیمه با جلب نظر مخاطبان و منتقدان به مدت شش فصل پخش شد. Hunter X Hunter نیز توانسته است امتیاز 9 را در سایت IMDB کسب کند. می‌توان با اطمینان گفت که این انیمه بهترین انیمه مدهاوس است.


بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های استودیو مدهاوس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین انیمه های استودیو مدهاوس

امتیاز انیمه One Punch Man چند است؟

این انیمه مشهور و جذاب توانسته است امتیاز 8.8 را در سایت IMDB کسب کند.

بهترین انیمه استودیو مدهاوس چه انیمه‌ای است؟

با توجه به امتیازات سایت IMDB، بهترین انیمه مدهاوس، انیمه Hunter X Hunter می‌باشد.


One thought on “بهترین انیمه های استودیو مدهاوس ؛ محبوب ترین انیمه های مدهاوس از نظر IMDB

  1. چیشد؟پس overlord چی؟انیمه به این خوبی که تو راس انیمه های ایسکای هست و جز مورد انتظار ترین انیمه های تابستانه پس چی میشه؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.