زمان پخش سریال ترکی اسم من فرح است از شبکه ام بی سی پرشیا (Adim Farah)

برای اطلاع از زمان پخش سریال ترکی اسم من فرح است (Adim Farah) که به تازگی از شبکه ام بی سی پرشیا با دوبله فارسی نمایش داده خواهد، همراه ما باشید.

دوبله فارسی سریال ترکی اسم من فرح از ام بی سی پرشیا از چهاردهم مرداد ماه منتشر خواهد شد. دمت اوزدمیر (Demet Ozdemir) و انگین آک‌یورک (Engin Akyurek) در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال ترکی اسم من فرح است mbc داستان مادری ایرانی است که از دست خانواده شوهرش فرار کرده و به طور غیر قانونی در ترکیه است. او برای درمان پسر بیمارش حاضر است هر کاری بکند. او که در یک خانه مشغول نظافت است، شاهد جنایتی می‌شود که زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

از شنبه 14 مرداد ماه

روز و ساعت پخش سریال اسم من فرح است : شنبه تا دوشنبه ساعت 21:00

بازپخش سریال اسم من فرح است : روز بعد ساعت 9:00 صبح و 16:45

تکرار سریال اسم من فرح است آخر هفته : جمعه از ساعت 17:30

زمان پخش سریال ترکی اسم من فرح است

سریال ترکی اسم من فرح از ام بی سی پرشیا
سریال ترکی اسم من فرح از ام بی سی پرشیا

در سریال “اسم من فرح” دمت نقش (فرح) یک زن ایرانی را بازی می‌کند که خدمتکار یک گروه مافیایی می‌شود. فرح که برای زنده نگه داشتن پسر بیمارش در حال مبارزه است، شاهد یک جنایت می‌شود و همین موضوع زندگی او را زیر و رو می‌کند. انگین آکیورک نقش (طاهر) یکی از افراد مافیا و فیرات تانیش نقش (کمیسر محمت) را بازی می‌کنند.

دمت اوزدمیر نقش فرح و انگین آکیورک نقش طاهر را بازی می‌کند. فیرات تانیش نقش کمیسر مهمت، دریا پینار آک نقش گونول خواهر مهمت و دوست کریمشاه؛ علی سورملی نقش سلیمان، پدر مهمت و گونول؛ لاله باشار نقش پریهان، مادر گونول و مهمت؛ مصطفی آوکیران نقش علی گالیپ؛ سنان کارا نقش ورا همسر علی گالیپ و اوکتای چوبوک نقش کان پسر ورا و علی گالیپ را برعهده دارد.

روز و ساعت پخش سریال اسم من فرح است : شنبه تا دوشنبه ساعت 21:00

بازپخش سریال اسم من فرح است : ساعت 9:00 صبح و 16:45

تکرار سریال اسم من فرح است آخر هفته : جمعه از ساعت 17:30

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *