اولین عکس های جذاب هانده ارچل در کریسمس 2023

هانده ارچل یکی از محبوب‌ترین بازیگران زن ترک در جهان و به خصوص ایران است. به همین سبب استایل هانده ارچل در کریسمس نیز مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

هانده بازیگر و مدل ترکیه است که در سریال‌های مثل: “دختران آفتاب”، “مروارید سیاه”، “حلقه”، “عزیزه” و “تو در خانه ام را بزن” به ایفای نقش پرداخته است. تاکنون در هیچ فیلم سینمایی حضور نداشته، غیر از “مست عشق” به کارگردانی “حسن فتحی” با بازی: شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، بنسو سورال، ابراهیم چلیک‌کول و بوران کوزوم، که هنوز اکران نشده است.

هانده اکثر اوقات خود را به همراه خواهرش و خانواده او می‌گذراند. به همین دلیل عکس‌هایی زیادی را به همراه غمزه، ماوی و جانر ییلدیریم، شوهر خواهرش منتشر می‌کند. نام آیلین به خاطر یاد مادر هانده و غمزه ارچل بر روی ماوی گذاشته شده است.

عکس های هانده ارچل

عکس های جذاب هانده ارچل در کریسمس 2023

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی هانده ارچل و خانواده اش
بیوگرافی هانده ارچل و خانواده اش

استایل هانده ارچل در کریسمس

تصویری از استایل هانده ارچل در عید سال نو میلادی را ببینید:

استایل هانده ارچل در عید سال نو میلادی
استایل هانده ارچل در عید سال نو میلادی

آیلین ارچل مادر هانده ارچل و خواهر او غمزه است. به علت بیماری سرطان مادر آن‌ها چند سال پیش از دنیا رفت. انتشار استوری و پست‌هایی از هانده ارچل در اینستاگرامش نشان از علاقه او به مادرش است.

استایل هانده ارچل در کریسمس
بیوگرافی هانده ارچل و خانواده اش

بیشتر بخوانید:


6 thoughts on “اولین عکس های جذاب هانده ارچل در کریسمس 2023

  1. خب اینقدر بیکارید ک دم به دیقه ب این فکرید ک ی زن ترک چ شکلیه و چی میپوشه یعنی ما هیچ چیز قابل بحثی نداریم و مردم اینقدر بیکارن ک ازندگی این زنیکه رو دنبال کنن ب جهنم ک چی میپوشه بابا ول کنید دیگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *