ویدیوی جذاب از رقص هانده ارچل در خیابان را از دست ندهید!

ویدیوی جذاب از رقص هانده ارچل در سریال رمانتیک کمدی “تو در خانه ام را بزن” که برای سرکان بولات با بازی کرم بورسین می‌رقصد را تماشا کنید.

رقص هانده ارچل در خیابان

رقص هانده برای کرم بورسین را ببینید:

هانده ارچل در سریال تو در خانه ام را بزن درخشید. بازی مشترک او و کرم بورسین و ترکیب ادا ییلدیز و سرکان بولات بی‌نظیر بود. به شخصه از سناریو این سریال اصلا لذت نبردم، اما شیمی این زوج بی‌نظیر بود.

رقص ادا و سرکان بولات در مراسم نامزدی و حتی در خلوت‌شان بسیار جذاب بود. در این پست ویدیوی رقص هانده برای کرم بورسین را تماشا خواهید کرد؛ همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:

کت شلوار قرمز و براق هانده ارچل در ویژه برنامه سال نو میلادی اوسس ترکیه

استایل های مختلف هانده ارچل و پیراهن جذاب با طرح پوست ببر + [تصاویر]

داستان سریال تو در خانه ام را بزن بسیار جذاب شروع شد، اما در ادامه با تغییر نویسنده آنطور که باید جلو نرفت. ادا ییلدیز دختری زرنگ بود که به خاطر از دست دادن پدر و مادرش در ریزش ساختمانی، با عمه‌اش زندگی می‌کرد. او از یک دانشگاه خصوصی بورسیه دریافت می‌کند، اما بعد از رفتن برای ثبتنام متوجه می‌شود که بورسیه‌اش لغو شده است.

ادا آرزو داشت که به ایتالیا برود و معماری بخواند. ادا در پی حذف بورسیه‌اش از سرکان بولات؛ رئیس شرکت معماری آرت لایف، که این بورسیه‌ها را ارائه داده بودند متنفر می‌شود. ادا بر این باور بود که سرکان مسبب لغو بورسیه است.

در برخورد غریب ادا و سرکان مجبور می‌شوند یک روز را با هم سپری کنند و در پی اتفاقی سرکان از ادا می‌خواهد که قرارداد نمادین ازدواج با او را امضا کند. ادا ابتدا مخالفت می‌کند اما مجبور به قبول می‌شود. این آغاز یک ماجرای عاشقانه بین ادا و سرکان است. اتفاقا بعد از سریال نیز هانده ارچل و کرم بورسین رابطه عاشقانه خود را آغاز می‌کنند.

ویدیوی جذاب از رقص هانده ارچل را نیز تماشا کنید:

بیشتر بخوانید:

هانده در سریال تو درم را بزن


One thought on “ویدیوی جذاب از رقص هانده ارچل در خیابان را از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *