ریحانه پارسا دومین فیلم کوتاهش “زمان یک ماهی” را ساخت + [عکس]

ریحانه پارسا دومین فیلم کوتاهش را در ترکیه ساخت . ریحانه پارسا، بازیگر سینمای ایران که به فعالیت‌های هنری‌اش در ترکیه ادامه می‌هد، دومین فیلم کوتاه خود را در استانبول جلوی دوربین برد.

ساخت فیلم کوتاه بازیگر ایرانی در استانبول باری دیگر خبرساز شده و در نوشتار فیلم دوم ریحانه پارسا شما را از جزییات این فیلم با عنوان “زمان یک ماهی” که به نویسندگی و کارگردانی خودش می‌سازد، آگاه خواهیم کرد.

ریحانه پارسا دومین فیلم کوتاهش را در ترکیه ساخت

فیلم دوم ریحانه پارسا
فیلم دوم ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در دومین فعالیتش به عنوان کارگردان، فیلم تازه‌اش را در کشور ترکیه با بازیگران ترک جلوی دوربین برد.

این بازیگر و کارگردان ایرانی در گفتگو با آناتولی با اشاره به این که قصه فیلم برگرفته از زندگی شخصی وی است، گفت: نقطه عطف‌هایی از زندگی‌ام را با فاصله گذاری سعی کردم به تصویر بکشم. هم‌زمان با بیننده، من هم کل مسیر زندگی را مرور کرده و بتوانم گذشته را یکبار به طور کمال و تمام ببخشم.

فیلم دوم ریحانه پارسا
فیلم دوم ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در کنار فعالیت‌های بازیگری در ایران فیلم‌سازی را از سال ۹۷ آغاز کرده بود و ساخت فیلم کوتاه «شب» را در کارنامه دارد. وی طی استوری اینستاگرامی که عکسش را بالا می‌بینید، این خبر را اعلام کرد.

وی با بیان این که همکاری با بازیگران تُرک برایش لذت بخش بوده، افزود: در حال حاضر این فیلم باعث شده که با بازیگرهای ترک همکاری داشته باشم. این را به فال نیک می‌گیرم. امیدوارم که بتوانم با آن‌ها همکاری داشته باشم. بازیگران ترک بی نظیر ظاهر شدند.

دومین فیلم کوتاه ریحانه پارسا, زمان یک ماهی ریحانه پارسا
دومین فیلم کوتاه ریحانه پارسا, زمان یک ماهی ریحانه پارسا

بیشتر بخوانید:

پارسا در ارتباط با فعالیت‌هایش در ترکیه نیز گفت: بیشتر در حال نوشتن سناریوهای جدید هستم که یکی از آنها منتهی به این پروژه شد و دومین هم قصه دیگری است که احتمالا پس از یک و نیم سال خواهم ساخت.

این بازیگر و کارگردان جوان ایرانی همچنین گفت که خواستار ارسال این فیلم به جشنواره‌های بین المللی است. گفتنی است ریحانه پارسا در سال 2018 نخستین فیلم کوتاهش به نام «شب» را ساخت که به گفته وی به دلیل شرایط ایران، در زمینه پس از تولید و تبلیغاتش با مشکل مواجه شده است.

نکته‌ی مهم دیگری که وجود دارد این است که وی به گفته‌ی خبرنگاران ترک، یک پروژه‌ی مشترک با ترک‌ها با عنوان “صدای پا” دارد که قرار است در این فیلم نگاهی به گذشته‌ی خودش داشته باشد. این فیلم بنا بر این است که در یکی از جشنواره‌های بین‌المللی اکران شود و زودتر از آن اکران هیچ کس نمی‌تواند آن فیلم را جایی پیدا کند و یا نسخه‌ی لو رفته‌اش را که بسیار رواج پیدا کرده، به چنگال خود دربیاورد.

عکس های جدید ریحانه پارسا

همانطور که در عکس های زیر می‌بینید، متوجه می‌شوید که اینبار ریحانه پارسا بجای غوغا کردن در خیابان های استانبول (ریحانه پارسا با لباس دهه 60 در خیابان های استانبول) در فضایی هنچون کلاب‌های شبانه عکس‌هایی با چشمان بسته از خود منتشر کرده است.

عکس های جدید ریحانه پارسا
عکس های جدید ریحانه پارسا

اخبار بیشتر:

هم‌آغوشی ریحانه پارسا روی تخت [عکس +18]
آبتنی ریحانه پارسا بهمراه دوست پسرش [عکس و فیلم +18]
جنجال ریحانه پارسا در آغوش دوست‌پسرش در آسانسور [+عکس]
ورزش کردن ریحانه پارسا با همه متفاوت است [فیلم و عکس +18]

وی با چشمانی بسته، اما اینبار زیر نور گرم و در فضای بسته حرف از رویاهایی میزند که در سر داشته و اینک در جریان به وقوع پیوستن است. رویاهایی چون ساختن فیلم دومش با نام “زمان یک ماهی” و مدلینگ شدنش در ترکیه!

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فیلم دوم ریحانه پارسا سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.