فصل 5 سریال سیب ممنوعه (Yasak Elma) ؛ داستان، زمان پخش و بازیگران

جهت آگاهی از زمان انتشار فصل 5 سریال سیب ممنوعه در نوشتار جدید فیگار همراه ما باشید. خلاصه‌ای از داستان فصل‌های قبل، در این نوشتار تهیه شده است.

سریال ترکی سیب ممنوعه که از سال ۲۰۱۸ به نمایش درآمد، ساختار روایتی آن پر از خیانت و تنش های خانوادگی است و مورد توجه بسیاری از مخاطبان واقع شد.  طرفداران به شدت منتظر فصل آتی آن هستند.

با جلو رفتن این سریال در هر فصل توجه و تمرکز طرفداران بیشتر شد. نسلیهان یشیل یورت، از فصل یک تا فصل سه هدایت این سریال را بر عهده داشت. ملیس جیولک و زینب گور، سناریو سریال سیب ممنوعه را برعهده داشتند. سناریو فصل پنجم سریال سیب ممنوعه را نیز به قلم آن دو خواهد بود. مورات اوزترک، فصل چهارم این مجموعه محبوب را کارگردانی نموده‌است.

اما کارگردانی فصل 5 سریال سیب ممنوعه را، اجه اردک کوچ‌اوغلو به عهده گرفته است. موضوع پر از فتنه، اما با این حال دارای صحنه‌های طنز این سریال، بسیار مورد پسند مخاطب واقع شد.

آنطور که از کادر پشت‌صحنه سریال، در جواب به سوال فصل 5 سریال سیب ممنوعه کی میاد به گوش رسیده است، تاریخ شروع فصل 5 سیب ممنوعه از اوایل ماه سپتامبر ۲۰۲۱ خواهد بود. اگر شما هم کنجکاو زمان پخش هستید، برای یافتن پاسخ دقیق سوال فصل پنجم سیب ممنوعه کی میاد همراه ما بمانید.

فصل 5 سریال سیب ممنوعه (Yasak Elma)

زمان پخش و خلاصه فصل های قبل


زینب و ییلدیز دو خواهر هستند، که بسیار به یکدیگر علاقه دارند. اما رویاهای آن‌ها بسیار متفاوت است. ییلدیز و زینب در یک خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنند. وضع مالی خوبی ندارند و هر دو شاغل هستند. زینب دختری سر به راه و عاقل است. اما ییلدیز دختری هوایی و مغرور است، که تمام فکرش پولدار شدن از طریق پیدا کردن شوهری پولدار است.

زندگی ییلدیز زمانی که با اندر آرگون، ملکه جامعه ثروتمند آشنا می‌شود، تغییر می‌کند. اندر تصمیم گرفت از Yıldız برای خلاص شدن از شر همسرش، هالیت آرگون استفاده کند. با پیشنهاد حقوق سه برابر، از ییلدیز می‌خواهد که در خانه آن‌ها کار کند. ییلدیز از شنیدن این مقدار حقوق، پر در می‌آورد.

تاریخ شروع فصل پنجم سیب ممنوعه , زمان پخش فصل 5 سیب ممنوعه , فصل پنجم سیب ممنوعه کی میاد , فصل 5 سیب ممنوعه کی میاد
تاریخ شروع فصل پنجم سیب ممنوعه, زمان پخش فصل 5 سیب ممنوعه

او به عنوان خدمتکار در خانه اندر مشغول رسیدگی به مهمان‌ها است. بعد از رفتن مهمان‌ها، اندر با او صحبت می‌کند و از ییلدیز می‌خواهد که به شوهرش نزدیک شود. ییلدیز از این پیشنهاد غافلگیر می‌شود. اندر می‌خواهد با نقشه خیانت شوهرش، مال و منالش را بگیرد و از او جدا شود. اندر سومین زن هالیت است.


بیشتر بخوانید:


زمانی که این اتفاقات در زندگی ییلدیز رخ می‌دهد، شرکتی که زینب در آن کار می‌کند، توسط علیهان تاش‌دمیر خریداری می‌شود. زینب در شرکتی کار می‌کند که سه ماه حقوق نگرفته و شرایط شرکت تق و لق است.

علیهان یک مرد کاری به شدت مغرور، از خود راضی و ثروتمند است. مدیر جدید با تمام پرنسل سابق، من جمله زینب تسویه حساب کرده و او را اخراج می‌کند. اما برای یک پروژه ناتمام، دوباره او را استخدام می‌کند.

تضادهای بین علیهان و زینب به مرور زمان به حالت تعاملی در می‌آید. اما چیزی که زینب از آن بی‌خبر است ارتباط علیهان و هالیت است‌. او شریک و برادر زن دوم هالیت است. تصمیمی که ییلدیز خواهد گرفت،‌ فقط بر زندگی خودش تاثیر نخواهد گذاشت، بلکه زندگی زینب را نیز درگیر خواهد کرد. اما از نظر زینب، پول همه چیز است، و برای همه احترام می‌آورد.

فصل 5 سیب ممنوعه کی میاد , تریلر سریال سیب ممنوعه فصل پنجم , تریلر فصل پنجم سریال سیب ممنوعه
فصل 5 سیب ممنوعه کی میاد

به مهمانی می‌رود تا با هالیت آشنا شود. با این اقدامی که می‌کند، وارد یک بازی بسیار شوم می‌شود. او برای هالیت نوشیدنی سرو می‌کند. هالیت که فرد هیزی است، رفتار گرمی با او دارد. اندر و هالیت در مهمانی به گونه‌ای صمیمی رفتار می‌کنند، که کسی متوجه اختلال آن‌ها نشود. همه حسودی این زوج را می‌کنند. اندر در خیال خود، این تصور را دارد که مچ هالیت و ییلدیز را خواهد گرفت و مال و منان هالیت را به جیب می‌زند.

در طرف دیگر زینب مشکل مالی دارد، اما نمی‌تواند به علیهان بگوید. علیهان به طور اتفاقی گفت و گوی او و دوستش را می‌شوند. بنابراین بدون اینکه اسمی از او برده شود، به زینب کمک می‌کند. در این بین هالیت و ییلدیز نیز به یکدیگر نزدیک‌تر شده‌اند.


بیشتر بخوانید:


ییلدیز سعی می‌کند که اندر را نیز دور بزند و خودش وارد رابطه با هالیت شود. به این طریق به ثروت او دسترسی پیدا کند. ییلدیز از فقر و نداری به اوج می‌رسد و پس از ازدواج با هالیت ثروتمند می‌شود. او هر روز نقشه جدیدی می‌کشد تا بتواند ثروت شوهرش هالیت را صاحب شود.

او برای خواهرش زینب یک خانه می‌خرد و او را از اجاره نشینی خلاص می‌کند. یکی از ثروتمندان ترکیه زینب را گروگان می‌گیرد و قصد دارد با او ازدواج کند. زینب در روز عروسی، از طریق یک دوست متوجه می‌شود که علیهان در یک هواپیما بوده و سقوط کرده است. به دلیل عشقی که به علیهان دارد با لباس عروس از مراسم ازدواجش فرار می‌کند و به محلی که به او گفتند می‌رسد.

اما سرانجام متوجه زنده بودن علیهان می‌شود. آن‌ها همدیگر را در آغوش می‌گیرند و نهایتا با هم ازدواج می‌کنند. ییلدیز وقتی یاد روزهایی می‌افتد که فقیر بوده است و برای یک لقمه نان مجبور بود در رستوران کار کند، تصمیم می‌گیرد تا همه ثروت هالیت آرگون، مرد ثروتمند ترک را بالا بکشد.

تریلر سریال سیب ممنوعه فصل پنجم , تریلر فصل پنجم سریال سیب ممنوعه
تریلر فصل پنجم سریال سیب ممنوعه, فصل 5 سریال سیب ممنوعه

هالیت پولدار و هیز، یک شبه تمام ثروتش را از دست می‌دهد و بازیچه ییلدیز می‌شود. اما اندر که متوجه قضایا شده است، از طریق برادرش مانع این اتفاق می‌شود. هالیت را راضی می‌کند که حساب‌های ییلدیز را مسدود کند. ییلدیز می‌رود و او را ترک می‌کند. اندر از فرصت استفاده می‌کند تا مجددا با هالیت ازدواج کند. غافل از اینکه هالیت و شاهیکا در یک رابطه هستند.

شاهیکا از نبود زن‌ها استفاده کرد و سعی می‌کرد تا به این پیرمرد پولدار نزدیک شود. اندر که دوباره می‌بینید سرش بی کلاه خواهد ماند، با همراهی برادرش جانر تصمیم شوم دیگری برای بدست آوردن ثروت هالیت می‌کشد.  پس از ییلدیز ایلماز، حالا قصد دارد شاهیکا را از دور خارج کند.


بیشتر بخوانید:


اندر که دید نتوانست به هالیت برسد، به دنبال جزئیات زندگی شاهیکا می‌رود تا او را پیش هالیت خراب جلوه دهد. با تحقیقات فراوان متوجه می‌شود که شاهیکا همسر قبلی خود را کشته است. پسر شوهر سابق شاهیکا، همه واقعیت را به اندر می‌گوید. اندر سراسیمه به شرکت هالیت آرگون باز می‌گردد و با پسر خوانده شاهیکا تماس می‌گیرد، که حقایق را به هالیت بگوید. اما آن پسر در اثر سکته قبلی فوت کرده بود. اینگونه می‌شود که هالیت حرف‌های اندر را نمی‌پذیرد. اندر برای ثابت کردن حرف خود ،به دنبال مدارک بیشتر می‌رود.

هالیت آرگون پس از سال‌ها عیش و نوش به دوران پیری می‌رسد و روزهای پایان عمرش را سپری می‌کند. یک روز صبح که منتظر اتوبوس بود تا به دکتر برود، ییلدیز همسر سابقش را می‌بینید، که با یک ماشین آخرین مدل می‌ایستد و داغ دل هالیت را تازه می‌کند.

اندر، ییلدیز و شاهیکا، هر چه قدر هم که تمایل نداشته باشند، بالاخره راه شان به هم ختم می‌شود. هرکدام آن‌ها در مسیری که قدم گذاشتند بدل‌هایی باید می‌دادند. که بسیار هم دادند. در فصل 5 سریال سیب ممنوعه ادامه این داستان پر از فتنه را خواهید دید. در ادامه نوشتار، زمان پخش فصل پنجم سریال سیب ممنوعه برای شما تهیه شده است.

کدام بازیگران در فصل 5 نخواهند بود؟

تریلر فصل 5 سریال سیب ممنوعه , سیب ممنوعه فصل 5 , سیب ممنوعه فصل پنج
تریلر فصل 5 سریال سیب ممنوعه, سیب ممنوعه فصل 5

سناریو سریال سیب ممنوعه به گونه‌ای است که لحظه به لحظه تغییر می‌کند و پیش‌بینی آن سخت است. خداحافظی با کاراکتر شاهیکا با بازی نسرین جوادزاده، در فصل گذشته، مخاطب را در شوک عظیمی فرو برد. در این فصل نیز قرار است مخاطب شوکه شود. لیست بازیگرانی که در فصل پنج نخواهند بود، مشخص شده است. در پست اخیر ویکی‌پدیا، اسامی زیر، به عنوان بازیگرانی که قرار است در فصل 5 سریال سیب ممنوعه نباشند، نوشته شده بود.

لیست بازیگرانی که در فصل پنجم سریال سیب ممنوعه (Yasak Elma) نخواهند بود، به شرح زیر است:

 • گولن‌آی کالکان
 • اردال اوزیاغجیلار
 • شافاک پکدمیر
 • باریش کیلیچ

بازیگران جدید فصل 5 سیب ممنوعه

تاریخ شروع فصل پنجم سیب ممنوعه , زمان پخش فصل 5 سیب ممنوعه , فصل پنجم سیب ممنوعه کی میاد , فصل 5 سیب ممنوعه کی میاد
فصل پنجم سیب ممنوعه کی میاد, فصل 5 سریال سیب ممنوعه

همانطور که بازیگرانی با اتمام فصل چهار، از سریال خداحافظی نمودند، در فصل 5 سریال سیب ممنوعه بازیگرانی جدیدی اضافه خواهند شد. سیب ممنوعه در فینال قسمت چهار، خیلی هیجانی به اتمام رسید و مخاطب را چشم انتظار فصل پنج نمود. در فصل پنجم سریال سیب ممنوعه نیز قرار است، بیران داملا ییلماز ایفای نقش نماید.

لیست بازیگرانی که در فصل 5 سریال سیب ممنوعه (Yasak Elma) حضور خواهند داشت، به شرح زیر است:

 • شوام سام در نقش اندر چلبی
 • ادا اجه در نقش ییلدیز کویوجو
ادا اجه
ادا اجه
 • برک اوکتای در نقش چاعتای کویوجو
 • ویلدان وطن سور در نقش آیسل
 • باریش آیتاچ در نقش جانر چلبی
 • سرکان روتکای آییکوز در نقش امیر یوکسل
 • ملیسا دوغو در نقش آسومان ییلماز
 • کوزی گزر در نقش هالیت جان آرگون
 • بختیار ممیلی در نقش صدا ییلدیریم
 • غمزه آتای در نقش گولر
 • حیاتی آکباش در نقش حیاتی
 • امره دینلر در نقش عمر کورت‌اوغلو
 • اجه دیزدار در نقش فیضا اوستونداغ
 • و بازیگر جدید، بیران داملا ییلماز (نقش او هنوز مشخص نشده است)

بیشتر بخوانید:


برخی از بازیگران، به دلیل اتمام نقش کاراکتری که ایفا می‌کردند، بعد از قسمت‌هایی از سریال خارج شدند. همانطور که از نام مقاله مشخص است، منتظر انتشار فصل پنجم سریال سیب ممنوعه هستیم. این به این معناست که تا کنون، چهار فصل از این سریال منتشر شده است؛ به عبارتی ۱۱۰ قسمت ۱۳۰ دقیقه‌ای. طبیعی است که برخی از بازیگران وکاراکترها از روند سریال جدا شوند.

تریلر سریال سیب ممنوعه فصل پنجم , تریلر فصل پنجم سریال سیب ممنوعه
تریلر سریال سیب ممنوعه فصل پنجم, تریلر فصل پنجم سریال سیب ممنوعه

لیست بازیگران در ذیل آمده است:

 • فریده تاشکین (با بازی گولن‌آی کالکان): ۸۶ تا ۱۱۰
 • حسن علی کویوجو (با بازی اردال اویاعجیلار): ۸۶ تا ۱۱۰
 • گولر (با بازی غمزه آتای): ۸۶ تا ۱۱۰
 • زهرا آرگون (با بازی شافاک پکدمیر): ۱ تا ۱۱۰
 • کایا اکینجی (با بازی باریش کیلیچ): ۳۷ تا ۸۵ ، ۱۰۶ تا ۱۱۰
 • شاهیکا اکینجی (با بازی نسرین جوادزاده): ۴۴ تا ۱۰۸
 • جانسو ییلدیریم (با بازی نیلپری شاهین‌کایا): ۹۳ تا ۱۰۸
 • هالیت آرگون (با بازی تالات بولوت): ۱ تا ۸۵

و بسیاری از بازیگران و نقش‌های دیگر در فصل‌های گذشته جدا شدند، که در این مطلب نمی‌گمجند. در عناوین قبلی، به لیست بازیگرانی که در فصل پنجم سریال سیب ممنوعه ملحق خواهند شد، اشاره نمودیم. در پاسخ به سوال فصل 5 سیب ممنوعه کی میاد نیز، باید گفت که تاریخ شروع فصل پنجم سیب ممنوعه و زمان پخش تریلر سریال سیب ممنوعه فصل پنجم در عناوین بعدی، برای شما ذکر شده است. با مطالعه ادامه مقاله فصل 5 سریال سیب ممنوعه پاسخ خود را خواهید یافت.

تاریخ انتشار فصل‌ 5 سیب ممنوعه

تریلر فصل 5 سریال سیب ممنوعه , سیب ممنوعه فصل 5 , سیب ممنوعه فصل پنج
تریلر فصل 5 سریال سیب ممنوعه, سیب ممنوعه فصل 5

تاریخ شروع فصل 5 سیب ممنوعه از 13 سپتامبر، یعنی ۲۲ شهریور ماه خواهد بود. این سریال هر دوشنبه شب، از شبکه Fox Tv ترکیه منتشر می‌شود. در بهار و تابستان به دلیل تفاوت یک ساعت و نیم با ساعت ترکیه، ساعت 21:30 زمان نمایش سریال‌های ترکی است. و در پاییز و زمستان به دلیل نیم ساعت تفاوت، ساعت 20:30 به وقت ایران، سریال های ترکی را می‌توانید تماشا کنید.

در صورت عدم فرصت برای تماشای به روز سریال از شبکه جم تی وی، فایل‌های این سریال را به صورت دوبله شده از کانال تلگرام فیگار دانلود نمایید.

عوامل سریال سیب ممنوعه

تاریخ شروع فصل پنجم سیب ممنوعه , زمان پخش فصل 5 سیب ممنوعه , فصل پنجم سیب ممنوعه کی میاد
تاریخ شروع فصل پنجم سیب ممنوعه, زمان پخش فصل 5 سیب ممنوعه
 • نام ترکی: سریال Yasak Elma
 • بازیگران: ادا اجه، اجه دیزدار، نیلپری شاهین‌کایا، گوکهان آلکان، نسرین جوادزاده، تالات بولوت، شوال سام
 • کارگردان: مورات اوزترک، نسلیهان یشیلیورت، اجه اردک کوچ‌اوغلو (کارگردان فصل ۵)
 • نویسندگان: ملیس جیولک، زینب گور
 • ژانر: درام، عاشقانه
 • محصول کشور: ترکیه
 • زبان اصلی: ترکی
 • پخش از: شبکه Foxtv
 • تعداد فصل‌ها: ۴ فصل، ۱۱۰ قسمت
 • مدت زمان هر قسمت: ۱۳۰ دقیقه
 • تاریخ انتشار: فصل اول در ۲۰۱۸
 تریلر فصل 5 سریال سیب ممنوعه , سیب ممنوعه فصل 5 , سیب ممنوعه فصل پنج
تریلر فصل 5 سریال سیب ممنوعه, سیب ممنوعه فصل 5

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فصل 5 سریال سیب ممنوعه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


2 thoughts on “فصل 5 سریال سیب ممنوعه (Yasak Elma) ؛ داستان، زمان پخش و بازیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *