بهترین انیمه های اکشن ، رزمی و شمشیری جدید ؛ بهمراه محبوب‌ترین انیمه های اکشن تاریخ

اگر به انیمه های شمشیری علاقه داشته باشید،‌ می‌توانید تا انتهای این نوشتار با فیگار همراه باشید تا بهترین انیمه های اکشن 2022 و 2021 را به شما معرفی نماییم.

سال‌ها است که صنعت ساخت انیمیشن در ژاپن بسیار محبوب شده است. امروزه مردم از سراسر جهان، به تماشای انیمیشن‌های ژاپنی که انیمه نام دارند می‌پردازند. در این بین انیمه فانتزی اکشن از محبوبیت بیشتری به نسبت دیگر انیمه‌ها برخورداند.

بهترین انیمه های اکشن 2022 و 2021

بهمراه محبوب‌ترین انیمه های اکشن تاریخ

شما می‌توانید فهرست بهترین انیمه های شمشیری 2022 و 2021 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022

دلیل اصلی محبوبیت انیمه فانتزی اکشن نوع ساخت آ‌ن‌ها است. تقریباً هر انیمه فانتزی اکشن از فرهنگ کهن ژاپن الهام گرفته است. با وجود محبوبیت انیمیشن‌ها و فیلم‌های غربی، تماشای آثاری با محوریت فرهنگ شرق آسیا برای تمامی مردم جهان لذت بخش است. بدین صورت محبوبیت انیمه‌ها بسیار بالا رفت و اکنون شاهد انتشار شاهکارهای بسیار زیادی در میان این انیمه‌ها هستیم.

در ادامه قصد داریم تا انیمه های اکشن شیطانی ، انیمه های اکشن عاشقانه و انیمه های شمشیری فانتزی را به شما معرفی نماییم. پس با ما باشید تا با تمام این اینمه‌ها آشنا شوید.

Attack On Titan

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, انیمه های شمشیری فانتزی

به سادگی می‌توانیم انیمه Attack On Titan را بهترین انیمه اکشن 2022 خطاب کنیم. از سال 2013 تاکنون، این انیمه به عنوان یکی از بهترین انیمه های اکشن فانتزی شناخته شده و اکنون فصل آخر آن در سال 2022 منتشر شد.

داستان بهترین انیمه های افسانه ای در رابطه با شهری افسانه‌ای است که موجوداتی غول پیکیر به نام تایتان در آن زندگی می‌کنند. این تایتان‌ها آدم خوار هستند و به همین دلیل، انسان‌ها در شهری که به واسطه‌ دیوارهای بزرگ از آن محافظت می‌شود زندگی می‌کنند. شخصیت اصلی داستان نیز ارن جیگر نام دارد. هنگامی که مادر او توسط تایتان‌ها کشته می‌شود، با خودش عهد می‌کند که تا آخرین لحظه عمرش به نابودی تایتان‌ها بپردازد.

بیشتر بخوانید:

The Irregular At Magic High School

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, بهترین انیمه های اکشن فانتزی

انیمه The Irregular At Magic High School یک انیمه اکشن جادویی و همچنین یکی از انیمه های اکشن دبیرستانی است. داستان این انیمه در دنیای فانتزی . جادویی رخ می‌دهد. البته که این دنیای جادویی با تکنولوژی پیوند خورده و افراد از دستگاه‌های Casting Assitant Devices برای انجام جادوهای خود استفاده می‌کنند.

داستان اصلی این مورد از انیمه های اکشن دبیرستانی در رابطه با دو دانش آموز به نام‌های میوکی و تاتسویا است. آن‌ها در یک مدرسه جادویی مشغول به تحصیل هستند و با توجه به نمراتشان، درس‌های متفاوتی را از یکدیگر می‌آموزند. لازم به ذکر است که اولین فصل این انیمه در سال 2021 منتشر شد و فصل دوم آن نیز برای انتشار در سال 2022 برنامه ریزی شده است.

بیشتر بخوانید:

Tales Of Luminaria The Fateful Crossroad

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, بهترین انیمه های نینجایی

شاید بتوانیم Tales Of Luminaria The Fateful Crossroad را نیز برترین انیمه اکشن 2022 بنامیم. این انیمه نیز در دسته انیمه های جنگی فانتزی قرار می‌گیرد. داستان این انیمه در رابطه با جهانی فانتزی است که موجودات غول پیکر در آن زندگی می‌کنند. البته که آن‌ها باید با انسان‌ها به همزیستی برسند. اما در ادامه درگیری‌هایی رخ می‌دهد که داستان یکی از بهترین انیمه های اکشن فانتزی را رقم می‌زند.

بیشتر بخوانید:

One Piece

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, انیمه های اکشن عاشقانه

انیمه One Piece یکی از طولانی‌ترین انیمه های شمشیری فانتزی تاریخ است. تاکنون بیش از 1000 قسمت از این انیمه ساخته شده است و همچنان قصد پایان ندارد. این انیمه فانتزی اکشن در سال 2021 به اوج خود رسید و توانست جوری ظاهر شود که در دسته بهترین انیمه های اکشن 2021 جای گیرد. همچنین در سال 2021 اطلاعات بیشتری از گذشته شخصیت‌های مانند ریش سفید، راجر و دیگر شخصیت‌ها به دست آوردیم.

این انیمه اکشن جادویی ماجراهای پسر جوانی به نام مانکی دی لوفی را رویات می‌کند که آرزوی تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی را دارد. لوفی تصمیم می گیرد تا خدمه جدیدی را استخدام کند که به او کمک کنند تا رویای خود را تحقق بخشد. این انیمه بینندگان را در یک ماجراجویی فوق‌العاده هیجان انگیز به دریاها و جزیره‌های مختلف می‌رود. بی‌شک این انیمه در کنار دیگر بهترین انیمه های اکشن 2021 از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

بیشتر بخوانید:

Inuyasha

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, بهترین انیمه های افسانه ای

بدون شک انیمه Inuyasha جزو مهم‌ترین انیمه های اکشن شیطانی است. هیولاهای عجیب و خلاقانه بسیار زیادی در انیمه Inuyasha وجود دارند که می‌توانند حس ترس واقعی را به شما القاء کنند. داستان این انیمه های اکشن شیطانی در رابطه با یک دختر 15 ساله است که قصد دارد تا جان یک نیمه شیطان را نجات دهد.

بیشتر بخوانید:

Naruto

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, بهترین انیمه های نینجایی

سال ها پیش، در دهکده پنهان کونوها، یک روباه شیطانی بزرگ زندگی می کرد. هنگامی که این روباه یکی از 9 دُم خود را تکان داد، یک سونامی بزرگ رخ داد. شخصی در ازای زندگی خود، یک پسر را به صورت مهر و موم شده به آن روباه تحویل داد. ناروتو آن پسر بود و بدون خانواده بزرگ شد و تمام روستاییان از او متنفر بودند. زیرا که آن‌ها فکر می کردند او خود روباه شیطانی است. رویای ناروتو این است که هوکاگه شود و روستاییان او را بشناسند.

انیمه ناروتو بکی از هترین انیمه های نینجایی جادویی به شمار می‌رود. تقریباً می‌توان با اطمینان گفت که اکثرا طرفداران انیمه، این انیمه اکشن جادویی را خواهند پسندید. پس اگر به هر دلیلی تاکنون انیمه ناروتو را تماشا نکزده‌اید، می‌توانید همین حالا به دانلود این مورد از بهترین انیمه های نینجایی بپردازید.

بیشتر بخوانید:

Angel Beats

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, بهترین انیمه های افسانه ای

انیمه Angel Beats جزو انیمه های اکشن دبیرستانی محسوب می‌شود؛ با این حال، این انیمه تفاوت زیادی با دیگر انیمه‌های دبیرستانی دارد. در این انیمه می‌توانیم شاهد پسری باشیم که به تازگی به یک دبیرستان جدید نقل مکان کرده است. سپس او دختری ریز اندام را مشاهده می‌کند که طی یک تیر اندازی،‌ آن دختر ذکر شده مجروح می‌شود.

در ادامه این انیمه کمی تغییر کرده جزو انیمه های اکشن عاشقانه محسوب می‌شود. اکنون آن پسر نیز وارد تیراندازی‌ها شده و اتفاقات اکشن جذابی را رقم می‌زند. بی‌شک این انیمه جزو انیمه های اکشن دبیرستانی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

Parasyte: The Maxim

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, بهترین انیمه های اکشن 2021

چه اتفاقی می‌افتد وقتی کسی نمیداند که آیا ادوستانش هنوز همراه او هستند یا ذهن آن‌ها هم توسط دشمن مخدوش شده است؟ انیمه Parasyte: The Maxim همانند فیلم The Thingدارای بیگانگانی است که به زمین حمله میکنند و به ذهن انسان هایی که در آنجا زندگی میکنند نفوذ می‌کنند.

یکی از این بیگانگان انگلی درحین تلاش برای نفوذ به ذهن یک دانش‌آموز دبیرستانی به نام شینچی، متوجه می‌شود دیگر بیگانگان قصد کشتن او را دارند. اکنون این دو مجبور میشوند برای زنده ماندن با یکدیگر همکاری کنند و سناریوهای خارق‌العاده‌ای را خلق کنند. تماشای همکاری انسان و یک موجود فضایی که از زوایای مختلفی به جهان نگاه می‌کنند، می‌تواند این انیمه را وارد لیست بهترین انیمه های جنگی کند.

بیشتر بخوانید:

Kingdom

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, انیمه های جنگی

انیمه Kingdom خیلی آرام و بی‌سر و صدا در سایه سایر انیمه های جنگی پرطرفدار در جریان است و خود را به عنوان یک سریال بسیار دست‌کم گرفته شده نشان می‌دهد که سزاوار عشق بیشتری نسبت به آنچه درحال حاضر دریافت می‌کند است. با توجه به بیش از صد قستمی که تاکنون از این انیمه اکشن 2022 پخش شده است، طرفداران جدید به طور مثبتی در دنیای این مجموعه غرق خواهند شد.

فصل جدید این سریال سال در 2022 پخش خواهد شد. داستان شین بسیار شجاعانه شروع می‌شود و انگیزه‌های او کاملاً تحسین برانگیز است. با این حال، دنیای او کاملا ناعادلانه است و او باید بیاموزد که انسان‌ها واقعاً تا چه اندازه وحشی هستند و دست به هرکاری می‌زنند تا شانس تبدیل شدن به یک ژنرال محترم را داشته باشند. بی‌شک این انیمه می‌تواند به سادگی وارد لیست بهترین انیمه های هیجان انگیز جنگی شود.

بیشتر بخوانید:

Vinland Saga

بهترین انیمه های شمشیری 2022
بهترین انیمه های اکشن 2022, انیمه های شمشیری فانتزی

حماسه وینلند یکی از انیمه های هیجان انگیز تاریخی است که در دوران وایکینگ‌ها جریان دارد. این انیمه به موضوعات سنگینی همانند هدف زندگی، تعریف هدف و انتقام، و تفسیر آنچه که باعث ایجاد صلح می‌شود و این سوال مهم که آیا ابراز خشونت توجیه پذیر است می‌پردازد

بیش از دو سال از فصل اول این سریال میگذرد و اکنون  ساخت فصل دوم این سریال به همراه با انتشار یک تریلر رسماً تایید شده است.اما متاسفانه هنوز هیچ تاریخ دقیقی اعلام نشده است و تنها تاریخ 2022 برای پخش درنظر گرفته شده است. در هر صورت، این انیمه یکی از انیمه های هیجان انگیز در سال 2022 خواهد بود.

Fullmetal Alchemist Brotherhood

بهترین انیمه های اکشن
بهترین انیمه های اکشن
 • سال پخش: 2009
 • ژانر: نظامی، ماجراجویی، کمدی، درام، جادویی، فانتزی
 • تعداد قسمت‌ها: 64

این انیمه اکشن ترسناک ، داستان دو برادر کیمیاگر، ادوارد و آلفونس الریک را دنبال می‌کند. این دو برادر مادر خود را به علت یک بیماری صعب‌العلاج از دست می‌دهند و برای بازگرداندن مادرشان به زندگی از طریق کیمیاگری دست به تلاشی نافرجام و فاجعه بار می‌زنند. آن‌ها سعی دارند که بدن خود را پس از این آسیب بزرگ، بازیابی کنند. این انیمه می‌تواند عنوان بهترین انیمه اکشن را بگیرد.

Hunter x Hunter

بهترین انیمه های اکشن
بهترین انیمه های اکشن
 • سال پخش: 2011
 • ژانر: ماجراجویی، فانتزی، ابرقدرتی
 • تعداد قسمت‌ها: 148

داستان این انیمه در دنیایی اتفاق می‌افتد که شکارچیان برای انجام تمام کارهای خطرناک مانند دستیگری مجرمان و جستجو گنج های گمشده در مناطق ناشناخته وجود دارند. گون فریکس دوازده ساله می‌خواهد به بهترین شکارچی ممکن تبدیل شود به این امید که پدرش را که خودش یک شکارچی بود و مدت ها پیش پسر کوچکش را رها کرده بود، پیدا کند.

با اینحال گون به زودی متوجه می‌شود که مسیر دستیابی به اهدافش چالش برانگیزتر از آنچه فکر میکرد است. در طول مسیر تبدیل شدن به یک شکارچی رسمی، کون با لئوریو، کوراپیکا انتقام جو و قاتل سابق شورشی دوست می‌شود.

آنها برای رسیدن به اهدافشان ، هر چهار نفر با هم در آزمون شکارچی شرکت می‌کنند که به درصد موفقیت پایین و احتمال بالای مرگ مشهور است. گون و دوستانش در طول سفر خود وارد ماجراجویی هایی می‌شوند که آنها را در سختی‌ها و مبارزات زیادی قرار می‌دهد. آنها با تعداد زیادی از هیولاها، موجودات و کاراکتر ها ملاقات میکنند و کم کم معنای واقعی شکارچی بودن را می‌آموزند.

Jujutsu Kaisen

بهترین انیمه های اکشن
بهترین انیمه های اکشن
 • استودیو : MAPPA
 • ژانر : اکشن ، سوپر نچرال ، مدرسه ای
 • منبع : مانگا
 • پخش : ۲۰۲۰
 • قسمت ها : ۲۴ _ ۱فصل
 • امتیاز (MAL) : ۸.۷

بی‌شک انیمه جوجوتسو کایسن محبوبیت خود را به پویانمایی و گرافیک بالایش مدیون است که صحنه‌های مبارزه پر هیجان و زیبایی را در خود جای داده و با شخصیت‌های خاصی که دارد، جزو بهترین انیمه اکشن جدید به شمار می‌رود.

یووجی ایتادوری ، یک دانش آموز دبیرستانی معمولی بود، البته تا قبل از آخرین حرف پدربزرگش که به او گفت تا می‌تواند به همه کمک کند. ایتادوری بطور اتفاقی در وسط یک مبارزه قرار می‌گیرد، مبارزه ای بین یکی از شیاطین و جادوگری که برای از بین بردن آن آنجا بود، ایتادوری برای محافظت از جان خود مجبور به خوردن یک انگشت می‌شود، انگشتی که مطلق به یک شیطان است و باعث تغییر کامل وضعیت زندگی ایتادوری می‌شود…

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های شمشیری 2022 و 2021 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین انیمه های شمشیری 2022 و 2021

بهترین انیمه نینجایی کدام انیمه است؟

انیمه ناروتو که یکی مشهورترین انیمه‌های تاریخ محسوب می‌شود، در دسته بهترین انیمه های نینجایی قرار گرفته و می‌توانیم آن را بهترین انیمه نینجایی خطاب کنیم.

لیست بهترین انیمه های شمشیری 2022 و 2021 بر جه اساس است؟

ما در فیگار تلاش کرده‌ایم تا لیست بهترین انیمه های شمشیری 2022 و 2021 و تمام تاریخ را جوری تهیه کنیم که انیمه‌هایی در سبک‌های مختلف در آن جای گرفته و مورد پسند اکثر سلیقه‌ها قرار گیرد.


One thought on “بهترین انیمه های اکشن ، رزمی و شمشیری جدید ؛ بهمراه محبوب‌ترین انیمه های اکشن تاریخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.