بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال ؛ به راحتی می توانید دانلود کنید

در نوشتار بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال شما را با سایت‌هایی آشنا می‌کنیم تا راحت تر فیلم‌های مورد علاقه خود را دانلود کنید. با فیگار همراه باشید.

بهترین سایت‌های دانلود فیلم و سریال رایگان :

اسامی
Figar
Film2media
Sermovie
Almasmovie
Mobomovie

بهترین سایت‌های دانلود فیلم و سریال نیمه اشتراکی :

اسامی
Digimoviez
Avamovie
Zarfilm

در این نوشتار به معرفی سایت دانلود فیلم و سریال و ویژگی‌های آن‌ها خواهیم پرداخت. تا شما بتوانید بهتر و با توجه به نیاز خودتان از آن‌ها استفاده کنید. از ویژگی‌هایی که می‌شود در رابطه با سایت های دانلود فیلم و سریال به آنها اشاره کنیم این است که باید بدانیم کدام سایت ها دارای  فیلم هایی با زیرنویس فارسی چسبیده و کدام سایت‌ها فیلتر هستند و کدام یک دارای دسته‌بندی‌های متفاوتی برای بهتر انتخاب کردن فیلم‌هایی که مد نظر شماست می‌باشند.

از همه مهمتر با گفتن این ویژگی ها شما متوجه خواهید شد که کدام سایت‌ها می‌توانند فیلم های دوبله را در اختیار شما قرار دهند. در ادامه با سایت فیگار و نوشتار بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال با ما همراه باشید.

بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال

به راحتی همه چیز را دانلود کنید

در فهرست زیر می‌توانید در یک نگاه با سایت هایی که در ادامه این مقاله برای شما معرفی کرده‌ایم آشنا شوید:

لینک هر کدام از سایت‌های معرفی شده را در بخش‌های معرفی خودشان قرار داده‌ایم.

6. دیجی موویز

بهترین سایت دانلود فیلم , سایت های دانلود فیلم , سایت های دانلود فیلم و سریال
بهترین سایت دانلود فیلم

اولین سایتی که می‌شود به آن اشاره کرد سایت دیجی موویز (digimovie) است. این سایت متاسفانه فیلتر می‌باشد و یکی از ویژگی‌های مهم آن اینست که فیلم‌ها را با زیر نویس چسبیده می‌گذارد.

از طرفی خیلی محدود برخی از فیلم‌ها را با پخش آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به شکل آنلاین از دیدن فیلم‌ها لذت ببرید. عضویت این سایت کاملا رایگان می‌باشد اما در در حوزه طراحی خیلی خوب عمل نکرده است. یکی از بهترین سایت های دانلود فیلم بدون سانسور همین سایت است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید.

5. فاکس مووی

بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال , سایت دانلود فیلم
بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال , سایت دانلود فیلم

دومین سایتی که ارزش معرفی کردن را دارد سایت فاکس مووی (FoxMovie) می‌باشد. این سایت جزو آن دسته از سایت های دانلود فیلم و سریال است که هر چند وقت یکبار آدرس خودش را عوض می‌کند تا از دنیای فیلترینگ بیرون بیاید. و شما بتوانید از این سایت بدون در نظر گرفتن فیلترشکن استفاده کنید.

اما اگر بخاهیم به یکی از ویژگی های مهم این سایت اشاره کنیم می‌شود به طراحی بسیار زیبا و متناسب آن توجه کرد. همه چیز در این سایت دم دست شما قرار دارد تا بتوانید با انتخاب درست و مد نظر خودتان به فیلم مورد نظرتان برسید و آن را به راحتی دانلود کنید.

تقریبا این سایت دارای ۱۸ هزار فیلم و ۳۵۰۰ سریال است. اگر می‌خواهید از این سایت استفاده کنید عضویت این سایت، هم به شکل رایگان می‌تواند در اختیار شما قرار بگیرد هم به شکل اشتراکی. فرق بین عضویت رایگان و اشتراکی در این است که اگر شما عضویت رایگان را مورد استفاده قرار دهید سرعت دانلودتان پایین تر از حالتی است که عضویت اشتراکی را برای خود در این سایت فعال کنید. یکی از بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال همین سایت است که باید توجه بیشتری به آن داشته باشید.

4. والا مووی

بهترین سایت دانلود فیلم , سایت های دانلود فیلم , سایت های دانلود فیلم و سریال
بهترین سایت دانلود فیلم, بهترین سایت های دانلود فیلم بدون سانسور

سومین سایت دانلود فیلم و سریال که مدنظر ما قرار دارد سایت والا مووی (valamovie) می‌باشد. این سایت در واقع تغییر یافته سایت قدیمی دیبا مووی است. خیلی از افراد از آرشیو این سایت راضی هستند اما ما برای مطمعن شدن از این سایت و قرار دادن نامش در این لیست وقتی به بررسی این سایت پرداختیم برخی از فیلم‌هایی که در آن سرچ کردیم را نتوانستیم پیدا کنیم.

اما از ویژگی‌های مهم این سایت که می‌شود به آن اشاره کرد و توانسته به خاطر این ویژگی خودش را در این لیست جای بدهد این است که ۹۵ درصد از فیلم‌هایی که در این سایت قرار گرفته است با زیرنویس فارسی چسبیده است. از طرفی اگر فیلمی دارای دوبله بسیار قوی و باکیفیت باشد حتماً در این سایت قرار خواهد گرفت. به نکته مهمی که می‌شود به آن اشاره کرد این است که عضویت سایت کاملا رایگان می‌باشد.

3. کینگ مووی

بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال , سایت دانلود فیلم
بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال, سایت دانلود فیلم

سایت بعدی دانلود فیلم و سریال که توانسته خودش را در این لیست جای دهد، سایت کینگ مووی (KingMovie) می‌باشد. این سایت جزو سایت هایی است که بسیار قدیمی می‌باشد و آرشیو بسیار قوی و جدی دارد.

از ویژگی های مهم دیگری که می‌شود در این سایت به آن اشاره کرد این است که تمام زیرنویس های چسبیده فیلم را علاوه بر فیلم‌هایی که دوبله فارسی دارند در این سایت با کیفیت های متفاوت قرار خواهد داد تا شما به واسطه حجم مورد نیازی که مد نظرتان است آن فیلم ها را دانلود کنید.

اشتراک این سایت تنها ۱۵۰۰۰ تومان می‌باشد که نسبت به امتیازاتی که می‌توانیم در این سایت داشته باشیم و تنوع چیزهایی که به شما ارائه می‌دهد مبلغ بسیار کم و به صرفه‌ای است.

2. نایت مووی

بهترین سایت دانلود فیلم , سایت های دانلود فیلم , سایت های دانلود فیلم و سریال
بهترین سایت دانلود فیلم بدون سانسور

سایت بعدی که حاضر به معرفی آن شده‌ایم سایت نایت مووی (nightmovie) می‌باشد که حتماً اسم آن را شنیده اید. در رابطه با آرشیوی که در این سایت قرار گرفته به هیچ وجه نمی‌توان حرف زد. چرا که یکی از بهترین آرشیو های سایت های دانلود فیلم و سریال را دارا می‌باشد. اما این سایت، از طراحی نسبتاً خوبی برخوردار نیست که امیدواریم علاوه بر آرشیو خوبی که در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد طراحی خود را هم قوی کند.

شما می‌توانید با دانلود فیلم های دوبله و فیلم هایی با زیرنویس فارسی چسبیده از این سایت لذت ببرید. و در انتها باید بگوییم که این سایت دارای عضویت اشتراکی می‌باشد و مبلغ آن ۲۰ هزار تومان است که نسبت به امتیازاتی که در اختیار شما قرار می‌دهد کاملا به صرفه است.

1. سی‌نما

بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال , سایت دانلود فیلم
بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال, سایت دانلود فیلم بدون سانسور

آخرین سایتی که به شما معرفی خواهیم کرد سایت سی‌نما (30nama) می‌باشد که همیشه فیلتر است. در واقع این سایت حرف اول را در حوزه دانلود فیلم و سریال می‌زند و یکی از بهترین، جدی‌ترین و کامل‌ترین آرشیو های ممکن را دارد.

یکی از ویژگی های اساسی این سایت این است که ۹۵ درصد از فیلم‌های خود را به شکل آنلاین هم در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. و تنوع لینک و کیفیتی که در این سایت وجود دارد بسیار زیاد است. درواقع کامل‌ترین تنوع کیفیت را در این سایت می‌توانید پیدا کنید.

یکی از قابلیت های مهم این سایت داشتن اپلیکیشن اختصاصی است که می‌توانید با دانلود کردن اپلیکیشن سایت سی‌نما از هرگونه اخبار و قرار گرفتن لینک های دانلود فیلم های جدید بدون دردسرهای فیلترینگ با خبر شوید.

اما دو نکته را می‌شود در رابطه با این سایت به آن اشاره کرد که شاید جزو نکات منفی این سایت بسیار خوب باشد. نکته اول اینکه این سایت مبلغ اشتراکی نسبتاً بالاتری را دارد. در واقع شما می‌توانید با مبلغ ۲۷۵۰۰ تومان عضویت این سایت را داشته باشید.

مسئله بعدی که حائز اهمیت است و باید به آن اشاره کرد این است که این سایت برای فیلم‌هایی با زیرنویس فارسی چسبیده چیزی را در نظر نگرفته است و همه زیرنویس های فارسی خود را به صورت جداگانه در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌شود گفت بهترین سایت دانلود فیلم ، همین سایت است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار عنوان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش‌های متداول

محبوب‌ترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی کدام است؟

سایت‌های دیجی موویز و سی‌نما بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی هستند.

کانال تلگرامی برای دانلود فیلم بدون سانسور کدام است؟

کانال تلگرامی فیگار یکی از کانال های تلگرام دانلود فیلم و سریال است که فایل همه‌ی فیلم‌ها و سریال‌های مهم را می‌گذارد.


20 thoughts on “بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال ؛ به راحتی می توانید دانلود کنید

 1. مقاله خوبی بود
  من خودم خیلی دنبال سایت خوب برای دانلود فیلم گشتم و به نتیجه خوبی هم رسیدم گفتم با شما هم درمیون بزارم بنظرم سایت فیلیماتو (filimato.ir) از همشون بهتره سرعت سریع، سایت بروز، دانلود رایگان، بلاگ قوی و…

 2. سلام وقت بخیر
  کسی سایتی رو میشناسه که صحنه هارو سانسور بکنه اما لباس ها رو سانسور نکنه؟ و یا اینکه کادر رو روی صورت خانوما نبره و عادی باشه؟ صرفا فقط صحنه ها سانسور بشه

  خیلی متشکر

 3. سایتی نیست که بشه ازش فیلم و سریال بدون سانسور دانلود کرد و مشکلی با آی پی غیر ایرانی نداشته باشه؟؟؟؟ تمام این سایتایی که گفتید همشون نوشتن فقط با آی پی ایران قابل دانلوده ماهایی که ایران نیستیم چه گناهی کردیم 😔😔😔

 4. سلام
  دوستان دنبال ی سایتیم که فقط فیلمای ترکی بذاره بدون سانسور و با زبان اصلی
  اگر میشناسید معرفی کنید لطفا،همه جا با زیرنویس چسبیده س!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *