مستر بلیط

معرفی بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس (آغاز همکاری دیزنی پلاس با ترکیه)

پس از آغاز فعالیت مشترک دیزنی پلاس با صنعت ساخت سریال و سینمای ترکیه، با معرفی بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس در سال 2022 در خدمت شما هستیم.

دیزنی پلاس با امضای قراردادهای متوالی و برجسته وارد بازار ترکیه می شود. چند ستاره ترک قراردادهای رسمی با این پلتفرم دیجیتال امضا کردند. فیلمبرداری بیش از ده‌ها پروژه تا چند ماه دیگر آغاز خواهد شد. برخی از آن‌ها در سال 2022 و برخی دیگر با آغاز سال 2023 منتشر خواهند شد.

بازیگرانی چون: “آراس بولوت اینملی”، “جان یامان”، “پینار دنیز”، “هانده ارچل”، “حافظه‌نور سانجاک‌توتان”، “انگین آک‌یورک”، “بوعرا گولسوی”، “ادا اجه”، “ایرم حلواجی اوغلو”، “دمت اوزدمیر”، “زررین تکین‌دور”، “جانسو دره”، “بوراک دنیز”و “آسلی انور” با این کمپانی قرارداد بسته‌اند.

در ادامه با معرفی بهترین سریال های دیزنی پلاس ترکی همراه ما باشید.

بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس

آغاز همکاری دیزنی پلاس با ترکیه

بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس
بهترین سریال های دیزنی پلاس ترکی, اسامی سریال های ترکی در دیزنی پلاس

اسامی سریال های ترکی در دیزنی پلاس در یک نگاه:

  • فرار
  • بین من و دنیا
  • آتاتورک
  • این لیست به روز رسانی خواهد شد.

فهرست بهترین فیلم های دیزنی پلاس ترکی در یک نگاه:

  • این لیست به روز رسانی خواهد شد.
بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس
جدیدترین سریال های دیزنی پلاس ترکی, بهترین فیلم های دیزنی پلاس ترکی

سریال “Kaçış” با نام فارسی “فرار” جدیدترین سریال های دیزنی پلاس ترکی است که در 2022 از پلتفرم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. در این سریال “انگین آک‌یورک” و “ایرم حلواجی اوغلو” ایفای نقش کرده‌اند.


بیشتر بخوانید:


این سریال که یک سریال اکشن ترکی است، در 24 خردادماه منتشر خواهد شد. “Yağız Alp Akaydın” کارگردانی “فرار” را برعهده دارد. فصل یک این سریال با هشت قسمت از پلتفرم دیزنی پلاس به نمایش در می‌آید.

انگین آک‌یورک در نقش مهمت، عکاس جنگی است که با گروهی از روزنامه نگاران از کشورهای مختلف برای اهداف تحقیقاتی ارتباط برقرار می‌کند و اولین ایستگاه آنها روستای ایزدی است. این سریال تحول چشمگیر تیم را بعد از دستگیری یک سازمان تروریستی افراطی را حین عبور مخفیانه از مرز دنبال می‌کند.

بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس
بهترین سریال های دیزنی پلاس ترکی, اسامی سریال های ترکی در دیزنی پلاس

دومین سریال ترکی که به زودی از این پلتفرم پخش خواهد شد،‌ سریال بین من و دنیا با نام ترکی “Dünya Ile Benim Aramda” با بازی “دمت اوزدمیر”، “بوعرا گولسوی” و “زررین تکین دور” است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس
جدیدترین سریال های دیزنی پلاس ترکی, بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس

کمپانی دیزنی+ در ماه ژوئیه فیلمبرداری یک سریال مهم درباره مصطفی کمال آتاتورک، بنیانگذار جمهوری ترکیه را با بازی آراس بولوت اینملی آغاز خواهد کرد. سریال آتاتورک در پاییز 2023 روی صحنه می رود.


بیشتر بخوانید:


دیزنی پلاس در ماه آوریل فیلمبرداری 8 سریال دیگر را آغاز خواهد کرد. آنطور که پیداست سریال دیگری با بازی “جان یامان”، توسط “اولوچ بایراکتار” که از سریال‌هایی چون “ازل”و “نفوذی” وی را به خاطر داریم، کارگردانی خواهد شد.

بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس
بهترین فیلم های دیزنی پلاس ترکی, بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس

موارد ذکر شده اطلاعات اولیه در رابطه با سریال های ترکی این پلتفرم هستند. به زودی با انتشار اخبار رسمی از طرف این پلتفرم، مطلب بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس به روزرسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار معرفی بهترین فیلم ها و سریال های ترکی دیزنی پلاس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.