مستر بلیط

حادثه ای تلخ برای بازیکن نساجی ؛ محسن شعبانی تصادف کرد و به کما رفت!

محسن شعبانی بازیکن نساجی که قهرمان ایران هم شد به کما رفته است،  شعبانی فعلا در بیمارستان بستری است، اما هنوز از کما خارج نشده.

محسن شعبانی یکی از بازیکنان تیم فوتبال نساجی مازندران که دو سال پیاپی قهرمان امید‌های ایران شده بود دوشب قبل در جاده بهشهر – گلوگا تصادف شدیدی کرد و به کما رفت. در ادامه با خبر محسن شعبانی کما همراه فیگار بمانید

محسن شعبانی بازیکن نساجی

محسن شعبانی تصادف

محسن شعبانی بازیکن نساجی
محسن شعبانی کما, محسن شعبانی تصادف کرد

 محسن شعبانی تصادف کرد

در این ارتباط ایزد سیف الله پور مدیرعامل نساجی مازندران به خبر ورزشی گفت: اتفاق بسیار بدی بود، اما مسلما هر کاری از دستمان برآید برای محسن عزیز انجام می‌دهیم تا با دعای خیر مردم و تلاش پزشکان به یاری خدا خوب شود و به آغوش خانواده عزیزش برگردد. در حال حاضر برای ما هیچ چیز مهمتر از سلامتی محسن شعبانی نیست و مدام پیگیر وضعیت او هستیم.

شعبانی فعلا در بیمارستان بستری است، اما هنوز از کما خارج نشده و خانواده او و البته باشگاه نساجی پیگیر وضعیتش هستند.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار محسن شعبانی بازیکن نساجی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.