برترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT ؛ وب‌های هوش مصنوعی جایگزین

با توجه به ماهیت خارق‌العاده این ابزار، یافتن شایسته ترین سایت هایChatGPT کار کوچکی نیست. با بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT همراه باشید.

ChatGPT نه تنها طوفان جهان را به خود اختصاص داده است، بلکه از تمام کهنه سربازان سیلیکونی که قبلاً بر فضای هوش مصنوعی تسلط داشتند نیز پیشی گرفته است. در واقع، ChatGPT آنقدر پیشرفته است که اکنون حتی به صدور احکام در دادگاه‌های ایالات متحده کمک می‌کند.

این بدان معنا نیست که این ابزار عالی برای هر استفاده‌ای قابل دردسترس است. ChatGPT محدودیت‌هایی هم دارد، مانند عدم امکان صادرات فایل‌ها در فرمت‌های مختلف. به همین دلیل است که ما بهترین سایت های هوش مصنوعی جایگزین ChatGPT را بررسی کردیم.

مقالات مکمل:

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

بهترین وب های هوش مصنوعی ChatGPT

شما می‌توانید فهرست بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

در این نوشتار هفت مورد از بهترین وب ‌های هوش مصنوعی جایگزین ChatGPT را بر اساس استفاده اصلی ChatGPT توضیح می‌دهیم. بنابراین، چه در زمینه تحقیق، بازاریابی دیجیتال، توسعه وب یا فناوری باشید، باید بتوانید جایگزین مناسب ChatGPT را در این مقاله پیدا کنید.

Google BARD

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

شروع کار Google BARD با ترانسفورماتورهای دو جهته و خودکار پس‌رونده است، یک ابزار هوش مصنوعی خلاقانه که برای ارائه یک تجربه مکالمه فراگیرتر و جذاب‌تر ساخته شده است. این به شکل یک ربات چت هوش مصنوعی یکپارچه است که همه مکالمات شما را در یک جلسه مداوم ترکیب می‌کند. این برخلاف نمونه‌های چت مجزای ChatGPT است که می‌تواند چندین مکالمه را به طور همزمان پشتیبانی کند.

خود BARD بر روی LaMDA که مخفف Language Model for Dialogue Applications است آموزش دیده است. این هوش پایه‌ای است که ربات چت هوش مصنوعی را دوطرفه می‌کند، با توانایی تفسیر متن از ورودی‌های قبلی و بعدی، می‌تواند زبان ظریف را درک کند و بسیار قادر به مدیریت مکالمات پیچیده و همچنین دیالوگ‌های گسترده است.

از سوی دیگر، ChatGPT بر روی GPT Transformer آموزش دیده است، که دارای درک زبان گسترده تر و تولید محتوای پویا است. شما می‌توانید برای حفظ طیف گسترده‌ای از وظایف متنی فراتر از گفتگو روی آن حساب کنید.

اما، در حالی که ChatGPT به یک شکل از خروجی متن محدود می‌شود، BARD می‌تواند به فرمت های مختلف از جمله PDF، Word و HTML صادر کند. همچنین می‌توانید اطلاعات را از وب در زمان واقعی بکشید، ویژگی که ChatGPT فقط از طریق افزونه‌های AI شخص ثالث پشتیبانی می‌کند. Google BARD جز یکی از بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT است.

تاثیر هوش مصنوعی در ساخت فیلم

Microsoft Bing Chat

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT
بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

مایکروسافت بینگ چت یک جایگزین کاملاً مستقل برای ChatGPT نیست، زیرا بر اساس تلفیقی از فناوری‌های OpenAI و Microsoft اجرا می‌شود که یکی از بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT است. معماری اینجا قابلیت‌های مکالمه ChatGPT را با مخزن وب گسترده بینگ ادغام می‌کند. نتیجه یک چت بات است که قادر به مدیریت مکالمات هوش مصنوعی و دسترسی به وب است.

به این ترتیب، می توانید از Bing Chat به عنوان راه حلی برای فایروال اینترنتی ChatGPT استفاده کنید. در حالی که دانش ChatGPT محدود به اطلاعات منتشر شده در وب قبل از سپتامبر 2021 است، مایکروسافت بینگ چت به اندازه کافی همه کاره است تا داده‌های بلادرنگ را بازیابی کند. این بدان معناست که می‌تواند پاسخ‌های مناسبی برای پرسش‌های مربوط به رویدادهای جاری ایجاد کند.

حتی چشمگیرترین ویژگی “Bing Pulse” مایکروسافت است که به روز رسانی‌های بلادرنگ را در مورد موضوعات پرطرفدار ارائه می‌دهد. و در حین کار، جایگزین ChatGPT حتی به ارائه پیوندهایی به منابع اطلاعاتی خود ادامه می‌دهد. همچنین می‌توانید از سیستم بخواهید که خلاصه‌ای مختصر از مقالات طولانی ایجاد کند.

معرفی بهترین سایت جهت شبیه سازی صدا از طریق هوش مصنوعی

ChatSonic

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

یکی دیگر از بهترین سایت های ChatGPT که بر روی مدل GPT ساخته شده است، ChatSonic است. اما این تنها شباهت آن با مایکروسافت بینگ نیست. ChatSonic نیز برای دریافت اطلاعات به روز به یک مخزن موتور جستجو متصل می‌شود. اما در این مورد، مخزن گوگل است، نه بینگ.

آنچه در نهایت ChatSonic را از شرکت‌هایی مانند Bing Chat متمایز می‌کند، قابلیت‌های آن است. ChatSonic یک دستیار مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی است که نه تنها قادر به تولید متن است، بلکه می‌تواند آثار هنری دیجیتال ایجاد کند و به دستورات صوتی واکنش نشان دهد. این به ویژه برای خلاقانی که به دنبال افزایش بهره‌وری و ساده کردن گردش کار خود هستند مفید است.

ChatSonic حتی با چت ربات‌های هوش مصنوعی برای مشاغل ارائه می‌شود. وظیفه آنها تعامل هوشمندانه با مشتریان و ارائه پاسخ‌های انسانی است، همه اینها در حین جمع‌آوری داده‌های کاربر برای شخصی‌سازی تعاملات.

به عنوان مثال، در خدمات مشتری، می‌توانید ChatSonic مکالمات را با کاربران بر اساس فعالیت آنها در وب سایت یا پلت فرم رسانه‌های اجتماعی آغاز کنید. ChatGPT فاقد چنین پیام‌های خدمات مشتری شخصی‌شده است، زیرا برای تولید پاسخ‌ها به مدل‌های زبانی از پیش آموزش‌دیده بستگی دارد. این باعث می‌شود ChatSonic یک جایگزین عالی ChatGPT برای مشاغلی باشد که می‌خواهند از هوش مصنوعی برای تقویت خدمات مشتری خود استفاده کنند.

بررسی محبوب ترین کارگردانان عصر تکنولوژی

Github Copilot

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT
بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

وقتی صحبت از ساخت وب سایت می‌شود، GitHub Copilot به سرعت خود را به عنوان یکی از بهترین سایت های هوش مصنوعیChatGPT برای توسعه دهندگان وب معرفی می‌کند.

این محصول کدکس OpenAI است که برای کمک به وظایف کدنویسی طراحی شده است. نحوه کار بسیار ساده است: GitHub Copilot از قدرت GPT OpenAI، یک مدل پیش‌بینی زبان، برای درک متن کد شما و ارائه پیشنهادهای خطی برای تکمیل آن استفاده می‌کند.

این ابزار هوش مصنوعی هنگام کدنویسی پیشنهاداتی شبیه به تکمیل خودکار ارائه می‌دهد. زمینه فایلی را که روی آن کار می‌کنید بررسی می‌کند و سپس پیشنهاداتی را مستقیماً در ویرایشگر متن شما پیشنهاد می‌کند. مدل هوش مصنوعی بر روی تمام زبان‌های موجود در مخازن عمومی آموزش داده می‌شود و کیفیت پیشنهادات آن به تنوع و حجم داده‌های آموزشی برای هر زبان خاص بستگی دارد.

این توانایی برای انطباق با عادات کدنویسی شما در طول زمان، GitHub Copilot را به دستیار هوش مصنوعی ترجیحی برای توسعه دهندگان حرفه‌ای تبدیل کرده است. از سوی دیگر، ChatGPT بیشتر به عنوان راه حلی برای تازه کارانی که مشتاق یادگیری کدنویسی هستند در نظر گرفته می‌شود.

وحشتناک ترین سریال های ترسناک آنالوگ در یوتیوب

Wix ADI

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

برای افرادی که تجربه کمی در طراحی وب سایت دارند، سازندگان وب سایت مبتنی بر هوش مصنوعی مانند Wix ADI (هوش طراحی مصنوعی) می‌توانند جایگزین مناسب تری برای ChatGPT باشند. اگرچه Wix ADI و ChatGPT هر دو ابزارهای مجهز به هوش مصنوعی هستند، اما اهداف متفاوتی دارند. Wix ADI یک سازنده وب سایت بدون کد است، در حالی که ChatGPT یک دستیار چت هوش مصنوعی است.

Wix ADI در ایجاد وب سایت‌های بصری جذاب و کاربردی به سرعت و کارآمد برتری دارد. یک سری سوالات از شما می‌پرسد و سپس یک پیش نویس اولیه وب سایت را در عرض چند دقیقه ایجاد می‌کند.

با این حال، وقتی نوبت به تولید محتوا و سفارشی‌سازی می‌شود، Wix ADI همان سطح انعطاف‌پذیری ChatGPT را ارائه نمی‌دهد. از بلوک ها/بخش های محتوای از پیش تعریف شده استفاده می‌کند که به طور بالقوه می‌تواند قابلیت های ویرایش شما را محدود کند.

تکنولوژی هایی که شما را تبدیل به ابرقهرمان می کند 

Jasper.ai

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT
بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

Jasper.ai، یک تولید کننده محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی، از قدرت یادگیری ماشینی برای تولید متن جذاب و منسجم استفاده می کند. برخلاف ChatGPT که در شبیه سازی مکالمه انسانی برتری دارد، Jasper.ai به طور خاص برای تمرکز بر تولید محتوا مهندسی شده است. می توانید از آن برای ایجاد پست های وبلاگ ، مقالات، کپی های تبلیغاتی، صفحات فرود، پست های رسانه های اجتماعی و غیره استفاده کنید.

اگر Jasper.ai را به عنوان تولیدکننده محتوای هوش مصنوعی جایگزین ChatGPT خود انتخاب کنید، متوجه خواهید شد که در تکرار سبک‌های مختلف نوشتاری خوب است. سیستم در اینجا پس از تجزیه و تحلیل و درک زمینه درخواست شما، پاسخ‌های مربوطه را ارائه می‌دهد. حتی می‌توانید از ویژگی Brand Voice استفاده کنید تا به آن بیاموزید که چگونه دقیقاً صدای برند خود را مطابقت دهد.

برای اینکه این فرآیند ایجاد محتوای هوش مصنوعی یکپارچه‌تر شود، Jasper.ai مجموعه‌ای از قالب‌ها را برای انواع مختلف محتوا ارائه می‌کند. علاوه بر این، با ابزارهای داخلی بهینه سازی سئو ارائه می‌شود، چیزی که در ChatGPT نمی‌توانید آن را دریافت کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که Jasper.ai را برای بازاریابان دیجیتال جذاب می‌کند، چارچوب چند زبانه آن است . محتوای هوش مصنوعی را به بیش از 25 زبان بین المللی می‌خواند و خروجی می‌دهد. به این ترتیب، در صورت نیاز به بومی سازی پست‌های وب سایت خود، می‌توانید روی Jasper.ai حساب کنید.

البته شایان ذکر است که محتوای این جایگزین ChatGPT ممکن است همیشه اصلی نباشد. شما می‌توانید هر از گاهی انتظار چیزهای بیش از حد عمومی را داشته باشید.

تحلیل جذاب نقاط مثبت و منفی ارباب حلقه‌ها و بازی تاج و تخت با هوش مصنوعی [+جزئیات]

WriterZen

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT
بهترین وب های هوش مصنوعی ,ChatGPT بهترین وب ‌های هوش مصنوعی جایگزین ChatGPT ,بهترین سایت های هوش مصنوعی جایگزین ChatGPT , بهترین سایت های ChatGPT

WriterZen که در سال 2018 راه اندازی شد، به دلیل رویکرد همه جانبه و سهولت استفاده، به سرعت محبوبیت زیادی به دست آورد. در این پلتفرم، یک دستیار تولید محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی به همراه انبوهی از ابزارهای هوشمند SEO را خواهید یافت. این ترکیب متعادل از عملکردها است که WriterZen را به لیگ بهترین راه حل‌های جایگزین هوش مصنوعی ChatGPT برای SEO سوق داده است.

یک کاوشگر کلمات کلیدی وجود دارد که کلمات کلیدی مرتبط SEO را برای محتوای شما آشکار می‌کند، یک ویژگی کشف موضوع که بهترین موضوعات پاداش دهنده در صنعت شما را پیشنهاد می‌کند، یک جستجوگر سرقت ادبی برای تایید اصالت، به علاوه یک Content Creator که مقالات SEO را از کلمات کلیدی مرتبط می‌سازد.

Content Creator در اینجا دارای یک دستیار هوش مصنوعی داخلی است که می‌تواند خطوط کلی مقاله، پاراگراف‌های کامل را از یک درخواست ایجاد کند، و همچنین بلوک‌های متن را بازنویسی کند. هر چند در مورد آن اشتباه نکنید.

WriterZen یکی از آن تولیدکنندگان محتوای هوش مصنوعی نیست که قرار است همه چیز را از ابتدا تولید کند. در عوض، بهترین استفاده از آن به عنوان دستیار سئوی هوش مصنوعی است. محتوایی که در اینجا دریافت می‌کنید کاملاً در سطح Jasper یا ChatGPT نیست. اما، می‌توانید از آن برای تنظیم دقیق محتوای ChatGPT خود برای موتورهای جستجو استفاده کنید.

Perplexity AI

بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT
بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT

Perplexity AI یک جایگزین ChatGPT است که بر روی API OpenAI نیز آموزش دیده است و به این ترتیب، با پاسخ‌های خوب عملکرد خوبی دارد. خود وب سایت به شیوه‌ای مینیمالیستی بسته بندی شده و استفاده از آن ساده است. این ابزار عملکردی شبیه به ChatGPT را ارائه می‌دهد؛ از جمله توانایی برگزاری مکالمات و ارائه پاسخ های ساده تا ظریف. با این حال، برخلاف ChatGPT، سایت Perplexity منابعی را که برای پاسخ به سوالات شما استفاده می‌کند، ذکر می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین سایت های هوش مصنوعی ChatGPT سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *