زندگی در میان دایناسورها مهدی بیزیکسر قسمت 30

برای دانلود و تماشای ویدیوی بازی زندگی در میان دایناسورها قسمت 30 با اجرای مهدی بیزیکسر، گوجی و فریبرز در نوشتار جدید همراه ما باشید.

در قسمت 30 زندگی در میان دایناسورها مهدی بیزیکسر به کشف مکان های جدید می‌پردازد. مهدی بیزیکسر و گوجی و فریبرز در این قسمت حضور دارند و به تبلیغات رایتل و ایرانسل هم می‌پردازند. چهل و هست دقیقه و چهار ثانیه مدت زمان قسمت 30 زندگی در میان دایناسور ها مهدی بیزیکسر است.

دیگر مطالب:

کارتون کودکانه ؛ قسمت های جذاب کارتون باب اسفنجی شلوار مکعبی

زندگی در میان دایناسورها قسمت 30

زندگی در میان دایناسورها قسمت 30
زندگی در میان دایناسورها قسمت 30

یکی از بهترین و معروف‌ترین شخصیت‌های گیمر در ایران مهدی بیزیکسر است. ویدیوهای بازی زندگی در میان دایناسور ها مهدی بیزیکسر بسیار پرمخاطب است. مهدی بیزیکسر و گوجی و فریبرز از کاراکترهای این ویدیو گیم هستند که گوجی و فریبرز فقط صدای‌شان می‌آید.

مهدی بیزیکسر فعالیت خودش را در سرویس اشتراک ویدئو آپارات شروع کرد و امروزه به موفقیت بسیار چشمگیری در این راه دست یافته است. مهدی به همراه یک عروسک بسیار خنده دارد به نام گوجی و فریبرز تمامی ویدئوهای خود را روزانه استریم می‌کند. بسیاری از گیم های که این گیمر معروف بازی می کند جذاب هستند و راهکار خوبی برای رد شدن از آنها دارد.

فریبرز، مهدی بیزیکسر و گوجی جدید

تمامی قسمت‌های زندگی در میان دایناسورها مهدی بیزیکسر

‏‏بازی اندروید The Ark of Craft: Dinosaurs یک بازی ماجراجویی با دایناسور است که شما در آن برای بقا در جزیره تلاش میکنید و در این راه از دایناسور ها و پلینگهای پرقدرت کمک میگیرید و مجهز به انواع سلاح های تیز و خطرناک هستید. شما میتوانید با آپدیت و بروز رسانی این بازی اژدهای خود را ارتقا دهید و با استفاده از قدرت اژدها دشمنان خود را شکست دهید.

همچنین در هنگام بازی از گرافیک عالی و بینظیر این بازی اچ دی لذت ببرید. با کشف سه جزیره ی پر از دایناسور و کشف موقعیت این جزایر و کشف رازها و منابع پنهان در جزیره ها ماجراجویی کنید اما دقت کنید که جزیره ها پر از خطر هستند و نباید بی توجه به خطرات باشید.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *