ویدیوی جدید از هانده ارچل و دوست پسرش هاکان در عروسی دیلارا دوست هانده

ویدیوهای لو رفته و جدید از هانده ارچل و دوست پسرش هاکان در عروسی دیلارا دوست صمیمی Hande Ercel، بازیگر ترک را در ادامه تماشا کنید.

هانده ارچل بازیگر زیبای ترک و هاکان سابانجی تاجر ترک، مدتی است که وارد یک رابطه عاشقانه شده‌اند. این زوج که در ابتدا رابطه خود را انکار می‌کردند، بعد از اینکه تابستان خود را با یکدیگر سپری کردند، دیگر نتوانستند مخفی کاری کنند.

به نظر می‌آید که خانواده ثروتمند سابانجی، هانده را قبول کرده‌اند و شایعاتی مبنی بر پیشنهاد ازدواج هاکان سابانجی به هانده منتشر شده است. البته این خبر هنوز توسط آن‌ها تایید نشده است.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی هانده ارچل (Hande Erçel) ؛ زندگی خصوصی، شایعات و حقایق پنهان

 جدید از هانده ارچل و دوست پسرش هاکان در عروسی

 جدید از هانده ارچل و دوست پسرش هاکان در عروسی دیلارا:


هانده در بسیاری از مراسم‌های خانواده سابانجی، مثل تولد برادرزاده هاکان، عروسی‌ دوستان خانوادگی و … شرکت کرده است. هاکان نیز در بسیاری از مراسم‌های مرتبط با سلبریتی‌ها، هانده را تنها نگذاشت. تصاویری که از هانده ارچل و دوست پسرش هاکان سابانچی در عروسی منتشر شد است را در ادامه تماشا کنید:

ویدیوی رقص هانده ارچل و هاکان سابانجی


هانده و هاکان پیشتر برای شرکت در مراسم عروسی دیگری به بودروم رفته بودند. بعد از بازگشت از بودرم، آکیف یامان خبرنگار ترک، در فرودگاه با آن‌ها مصاحبه کرد.

هانده ارچل با دوست پسرش هاکان سابانچی در عروسی یکی از دوستانشان
هانده ارچل با دوست پسرش هاکان سابانچی در عروسی یکی از دوستانشان

ویدیوی مصاحبه جدید آکیف یامان با هانده ارچل و هاکان سابانجی

آکیف درباره تصمیم ازدواج آن‌ها می‌پرسد، اما هانده و هاکان سکوت می‌کنند و بحث را عوض می‌کنند. آکیف که قبلا با هاکان بحثش شده بود، درباره سریال جدید هانده ارچل می‌پرسد و اینبار هانده پاسخ می‌گوید:

همه چیز خوب پیش میره، مخاطب به نظر میاد هیجان زده است. امیدواریم همه چی خوب پیش بره


خوش گذرانی هانده ارچل و دوست پسرش هاکان

هانده ارچل بازیگر محبوب و پرطرفدار ترکیه، روز گذشته تصویری از خود در یک مکان تفریحی به اشتراک گذاشت. در استوری نیز در کنار مردی نشسته و تولد او را تبریک گفته است. در ادامه تصویر هانده را ببینید.

خوش گذرانی هانده ارچل و دوست پسرش هاکان
خوش گذرانی هانده ارچل و دوست پسرش هاکان

استوری جدید هانده ارچل

استوری جدید هانده ارچل
استوری جدید هانده ارچل

پست اینستاگرام هانده ارچل در حال خوش گذرانی

در پست و استوری دیگر که یکی از آن‌ها در همان مکان است و دیگری مرتبط با استایل هانده ارچل برای عکس‌برداری تبلیغات یک برند پوشاک است. در هر دو پست، هانده ارچل در حال خوش گذرانی و تفریح است و جامی از شراب در دست دارد.

پست اینستاگرام هانده ارچل در حال خوش گذرانی
استوری جدید هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر و مدل ترکیه است که با بازی در سریال‌هایی چون “تو در خانه ام را بزن”، “عشق حرف حالیش نمیشه” و “مروارید سیاه” به یاد مانده‌ است.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *