دانلود فیلم شیدا Shayda با بازی زهرا امیر ابراهیمی

فیلم Shayda در جشنواره ساندنس اکران شد و تریلر این فیلم به انتشار رسید. در ادامه با لینک دانلود فیلم شیدا Shayda همراه شما خواهیم بود.

فیلم Shayda، یکی از مهم‌ترین فیلم‌های سال 2023 می‌باشد که بامداد امروز، تریلر این فیلم به انتشار پس از انتشار تریلر این فیلم، بسیاری از منتقدان او را درامی جذاب خواندند. در این فیلم، زر امیر ابراهیمی، به همراه کیت بلانشت بازی می‌کنند. این فیلم به زودی اکران خواهد شد و لینک مستقیم دانلود فیلم شیدا در کانال تلگرام قرار خواهد گرفت.

لینک دانلود فیلم Shayda، پس از انتشار، در کانال تلگرام فیگار ، منتشر خواهد شد.

دانلود فیلم شیدا زهرا امیر ابراهیمی با لینک مستقیم

دانلود فیلم شیدا Shayda با بازی زهرا امیر ابراهیمی

دانلود فیلم شیدا زهرا امیر ابراهیمی

شیدا، فیلمی درام، محصول کشور استرالیا و محصول سال ۲۰۲۳، به نویسندگی و کارگردانی نورا نیاسری می‌باشد. در این فیلم زهرا امیر ابراهیمی، موژان آریا، لیا پرسل، جیلیان نگوین و اسامه سامی هنرنمایی کرده‌اند. این فیلم اولین بار جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس 2023 در 19 ژانویه 2023 داشت که در آن جایزه تماشاگران را در رقابت دراماتیک سینمای جهانی به دست آورد.

بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار فیلم شیدا با بازی زر امیر ابراهیمی و کیت بلانشت

کیت بلانشت جایزه کن خود را به زهرا امیر ابراهیمی تقدیم کرد

دانلود فیلم شیدا
دانلود فیلم جدید زر امیر ابراهیمی

دانلود فیلم جدید زر امیر ابراهیمی

دانلود فیلم شیدا
لینک مستقیم دانلود فیلم شیدا

در این فیلم، یک مادر جوان ایرانی و دختر شش ساله‌اش در دو هفته از سال نو ایرانی به یک پناهگاه زنان استرالیایی پناه می‌برند. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم دارای 100% تاییدیه است.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *