فیلم جدیدی از فرانچایز دنیای ژوراسیک در حال ساخت است

فرانچایز دنیای ژوراسیک یکی از محبوب‌ترین آثار دنیای سینما هستند و اخیرا اعلام شد که فیلم جدیدی از این مجموعه در دست ساخت قرار دارد.

یک فیلم جدید در سری دنیای ژوراسیک در حال توسعه است که «دیوید کوپ»، کسی که فیلم دنیای ژوراسیک اصلی از سال 1993 و نسخه دوم آن جهان از دست رفته: پارک ژوراسیک از رمان‌های پرفروش «مایکل کرایتون» در سال 1997 را ساخت، قرار است فیلمنامه آن را بنویسد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


فیلم جدید فرانچایز دنیای ژوراسیک

این پروژه یک داستان کاملاً جدید خواهد داشت که قرار است دوره‌ای جدید را برای این مجموعه آغاز کند، اگرچه مشخص نیست که آیا هنرپیشگان قبلی از جمله «کریس پرت»، «برایس دالاس هاوارد»، «سام نیل»، «لورا درن» و «جف گلدبلوم» برای این فیلم باز خواهند گشت یا خیر.

فرانچایز دنیای ژوراسیک

«فرانک مارشال» همراه با «پاتریک کراولی» به عنوان تهیه‌کننده باز می‌گردد. «استیون اسپیلبرگ» نیز از طریق شرکت تولیدی خود به نام «Amblin Entertainment» تهیه کننده اجرایی خواهد بود. هنوز کارگردانی برای این پروژه انتخاب نشده، اما انتظار می‌رود در روزهای آینده روند انتخاب کارگردان طی شود.

فیلم‌های ژوراسیک یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های یونیورسال هستند که یک اکوسیستم مالی گسترده‌تر را از پارک‌ها تا فروش اسباب‌بازی را پشتیبانی می‌کنند. در کل، این مجموعه 6 میلیارد دلار در فروش جهانی به دست آورده است. ششمین و جدیدترین نسخه، Jurassic World Dominion از سال 2022، بیش از 1 میلیارد دلار فروش داشت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی فیلم های دنیای ژوراسیک چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: variety


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *