فیلم خجالت نکش 2 روی پرده سینما خواهد رفت

در جلسه ششم شورای صنفی نمایش که یکشنبه، 30 اردیبهشت‌ماه در خانه سینما برگزار شد، قرارداد سرگروهی فیلم‌های آبی روشن، فیلم خجالت نکش 2 و کوچه ژاپنی‌ها به ثبت رسید.

این فیلم سینمایی به کارگردانی «رضا مقصودی» و تهیه‌کنندگی «سید امیر پروین حسینی» نیز با پخش فیلمیران به سرگروهی پردیس سینمایی آزادی روی پرده می‌رود. این فیلم پس از نسخه نخست که مورد توجه قرار گرفت، با عنوان «جدایی قنبر از صنم» آماده نمایش شده بود.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان، می‌توانید به بخش اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


فیلم خجالت نکش 2 روی پرده سینما خواهد رفت

از بازیگرانی که در دومین فیلم خجالت نکش حضور دارند و تاکنون اسامی آن‌ها منتشر شده به «شبنم مقدمی»، «احمد مهرانفر»، «میثاق جمشیدی»، «سعید امیرسلیمانی»، «بهرنگ علوی» و «بهاره کیان افشار» می‌توان اشاره کرد.

فیلم سینمایی کوچه ژاپنی‌ها به کارگردانی «امیرحسین ثقفی» و تهیه کنندگی «علی اکبر ثقفی» به سرگروهی پردیس سینمایی مگامال روانه اکران می‌شوند. این فیلم شهریور سال قبل هم یک بار آماده اکران شده بود که به تعویق افتاد. سازندگان «کوچه ژاپنی‌ها» دو سال قبل متقاضی شرکت در جشنواره فیلم فجر بودند که با مجوز نگرفتن از شورای پروانه نمایش نتوانستند به این رویداد سینمایی برسند در حالی که فیلم نظر مثبت برخی اعضای هیأت انتخاب جشنواره فجر را جلب کرده بود.

فیلم خجالت نکش 2

«مجید مظفری»، «فرهاد قائمیان»، «پیام احمدی‌نیا»، «رضا یزدانی»، «علی اوجی»، «شیدا یوسفی،» «نیکی مظفری»، «نفس بازغی» و «شقایق فراهانی» در کوچه ژاپنی‌ها بازی کرده‌اند. در خلاصه داستان آن هم آمده است:

تو نمیتونی با پول همه چیز و همه کس و بخری یه روزی یه جایی یه شب یه وقتی یکی بالا سرته.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی فیلم خجالت نکش 2 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *