حامد آهنگی شب های مافیا ؛ ناراحتی و اخراج حامد آهنگی در وسط فینال شب‌های مافیا + فیلم

حامد آهنگی شب های مافیا. ناراحتی و اخراج حامد آهنگی از فینال شب‌های مافیا. در ادامه مطلب شب های مافیا حامد اهنگی همراه فیگار باشید.

سریال شب های مافیا 4 به کارگردانی سعید ابوطالب در سال 1400 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد.

حامد آهنگی شب های مافیا

ناراحتی و اخراج حامد آهنگی در وسط فینال شب‌های مافیا

اخراج حامد آهنگی از فینال شب‌های مافیا, شب های مافیا حامد اهنگی
اخراج حامد آهنگی از فینال شب‌های مافیا, شب های مافیا حامد اهنگی

قسمت دوم فینال فینالیست ها شب های مافیا 4 نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد.

ناراحتی و اخراج حامد آهنگی در وسط فینال شب‌های مافیا

در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار حامد آهنگی شب های مافیا  سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *