تریلر جدیدی از انیمیشن Inside Out 2 منتشر شد

چندی پیش، شرکت «پیکسار» و «دیزنی»، از نخستین تریلر انیمیشن Inside Out 2 به کارگردانی «کلسی مان» رونمایی کردند. این انیمیشن، از مهم‌ترین آثار سال 2024 است.

تریلر Inside Out 2 ، نشان داد که این فیلم، شخصیت جدیدی به نام «اضطراب» که صداپیشگی آن توسط «مایا هاک» انجام می‌شود را به تصویر خواهد کشید.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


تریلر انیمیشن Inside Out 2 منتشر شد

به گزارش فیگار، به نقل از «ورایتی»، انیمیشن وارونه 2، در تاریخ 14 ژوئن 2024 (24 خرداد 1402)، اکران می‌شود.

همچنین، با انتشار تریلر انیمیشن وارونه 2 ، مشخص شد که «پیتر داکتر» که کارگردان قسمت اول بود، در این دنباله حضور نخواهد داشت؛ اما همچنان «ایمی پولر» در نقش «شادی»، «فیلیس اسمیت» در نقش «غم»، «لوییس بلک» در نقش «خشم»، «تونی هیل» در نقش «ترس» و «لیزا لاپیرا» در نقش «تهوع» به عنوان صداپیشگان شخصیت‌های درون ذهن رایلی نوجوان حضور دارند.

قسمت اول انیمیشن وارونه، در سال 2015 اکران شد و دنیایی خیالی با شخصیت‌های «شادی»، «غم»، «ترس»، «خشم» و «تهوع» را به تصویر کشید.

در دنباله این انیمیشن، رایلی نوجوان، به همراه شخصیت‌های شادی، غم و سایر احساسات، با مجموعه احساسات جدیدی مانند اضطراب مواجه می‌شوند.

این انیمیشن، درباره عواطف «رایلی»، یک دانش‌آموز جوان بود که سعی می‌کرد از انتقال خانواده‌اش به مینسوتا جلوگیری کند. «پیتر داکتر» که در کارنامه‌اش انیمیشن‌هایی همچون بالا (Up) و روح (Soul) را کارگردانی کرده بود، وظیفه کارگردانی قسمت ابتدایی را بر عهده داشت و «فیلیس اسمیت»، «لوییس بلک»، «بیل هیدر»، «میندی کالینگ»، «کیتلین دایس»، «داین لین» و «کایل مک‌لکلان» صداپیشگان اصلی فیلم بودند. حالا «کلسی مان»، دنباله این انیمیشن را کارگردانی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی انیمیشن Inside Out 2 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *