دمت اوزدمیر در پاسخ به حواشی طلاقش چه گفت؟

ویدیوی مصاحبه دمت اوزدمیر درباره طلاقش با اوزهان کوچ (خواننده ترک) را در ادامه تماشا کنید. زیرنویس فارسی این مصاحبه نیز موجود است.

ماجرای طلاق دمت اوزدمیر را قبلا شرح دادیم. دمت بازیگر و رقاص ترکیه و اوزهان خواننده، بازیگر و مجری ترکیه است. این دو که در شهریور 1401 با هم ازدواج کردند، تصمیم به جدایی گرفتند. خبرنگار هنگام مصاحبه با دمت اوزدمیر درباره خیانت اوزهان کوچ به دمت اوزدمیر پرسید، که دمت این خبر را تکذیب کرد.

ماجرای طلاق دمت اوزدمیر طبق گفته خود او به صورت توافقی بوده و هیچ کین و نفرتی بین آن‌ها وجود نداشته، که اگر اینطور بود این طلاق توافقی نمی‌شد. زمانی که از دمت درباره خانه مشترک دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ و … سوال پرسیده می‌شود، دمت می‌گوید:

دوستان واقعا این سوالات اعصابم را به هم می‌ریزد. همچین چیزی نیست! این مسائل شخصی اند. من تا به حال خوشحالی هایم را با شما به اشتراک گذاشتم، نمی‌خوام راجع به این مسائل صحبت کنم. خیانت و … نیست ماجرا، ما توافقی از هم جدا می‌شیم و هیچ کین و نفرتی نسبت به اوزهان ندارم.

بیشتر بخوانید:

دمت اوزدمیر با انتشار یک استوری خبر طلاقش را تایید کرد!

حقایق پنهان درباره طلاق دمت اوزدمیر و شوهرش اوزهان کوچ

مصاحبه دمت اوزدمیر درباره طلاقش

ویدیوی مصاحبه دمت اوزدمیر درباره طلاق و خانه مشترک دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ 


اوزدمیر در سریال دیزنی پلاس بین من و دنیا، نقش یک فرد معروف را بازی می‌کند که با یک بازیگر رابطه دارد. در انتهای سریال بازیگر به دمت خیانت می‌کند و رابطه آن‌ها تمام می‌شود.

این شبهه در بین هواداران دمت ایجاد شد که نکند طلاق به دلیل خیانت اوزهان کوچ به دمت اوزدمیر باشد، که همانطور که در ویدیوی مصاحبه دمت اوزدمیر درباره طلاق خواهید دید، دمت شایعات را تکذیب می‌کند.

ویدیوی مصاحبه دمت اوزدمیر درباره طلاق و خانه مشترک دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ با زیرنویس


ویدیوی جدید از دمت اوزدمیر برای مجله instyle

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demet Özdemir (@demetozdemir)

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *