تصاویری از بازیگر فرید در سریال ترکی چشم چران عمارت

سریال ترکی چشم چران عمارت با بازی مرت رمضان دمیر و افرا ساراچ‌اوغلو، سریالی پرطرفدار است. برای دیدن عکس چشم چران عمارت فرید و سیران همراه ما باشید.

عکس بازیگران سریال ترکی فرید (فرید نام سریال چشم چران عمارت است که از شبکه ام بی سی پرشیا نمایش داده می‌شود) را تماشا کنید. خلاصه داستان سریال چشم چران عمارت:

خانواده کورهان اهل قاضی‌آنتپ هستن و خالص‌خان ستون این خانوادست. ماجرا زمانی شروع می‌شود که پلیس‌ها دم خانه کورهان‌ها می‌آید. خالص خان بعد از این اتفاق تصمیم می‌گیرد برای نوه‌ نازپرورده و چشم‌چرانش از شهر خود زن بگیرد.

مرت رمضان دمیر در نقش فرید کورهان و افرا ساراچ اوغلو در نقش سیران در این سریال حضور دارند. مخاطبان که طرفدار این سریال ترکی (براساس یک روایت واقعی)‌ شده‌اند، تمایل به دیدن عکس فرید در سریال چشم چران عمارت دارند. برای دیدن عکس مرت رمضان دمیر در چشم چران عمارت همراه بمانید.

بیشتر بخوانید:

فینال فصل اول سریال چشم چران عمارت

بازیگران سریال چشم چران عمارت

عکس چشم چران عمارت فرید

عکس مرت رمضان دمیر در چشم چران عمارت
عکس مرت رمضان دمیر در چشم چران عمارت

عکس فرید در سریال چشم چران عمارت
عکس فرید در سریال چشم چران عمارت

عکس بازیگران سریال ترکی فرید
عکس مرت رمضان دمیر در چشم چران عمارت

عکس بازیگران سریال ترکی فرید
عکس بازیگران سریال ترکی فرید

داستان سریال چشم چران عمارت درباره‌ خانواده‌ ثروتمند کورهان است. نوه‌ این خانواده، فرید، پسر خوشگذرانی است که به جز تفریح و شیطنت‌هایش به چیزی اهمیت نمی‌‌دهد. اما از آنجایی که از لحاظ مالی به خانواده‌اش وابسته‌ است، نمی‌تواند با خواسته‌های آن‌ها مخالفت کند.

پدربزرگ خانواده به این فکر می‌افتد که تنها راهی که برای سر به راه کردن فرید وجود دارد، این است که او با دختری از شهر زادگاهش یعنی غازی عینتاب، ازدواج کند و همین مسئله سبب آشنایی فرید با سیران می‌شود. سیران فرزند دوم کاظم سانلی، یکی از افراد ثروتمند شهر غازی عینتاب است.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *