فیل اسپنسر: ایکس باکس هیچ قصدی برای کنار گذاشتن بازی‌های مبتنی بر دیسک ندارد

به گفته فیل اسپنسر ، رئیس مایکروسافت گیمینگ، ایکس باکس حتی با وجود فشارهای مداوم برای Game Pass، هیچ قصدی برای کنار گذاشتن کامل بازی‌های مبتنی بر دیسک ندارد.

شب گذشته، «فیل اسپنسر» به «استفن توتیلو» گفت که مایکروسافت نمی‌خواهد صنعت دیسک کنار گذاشته بشود. او در این رابطه گفت:

ما بازی‌ها را به صورت فیزیکی و دیجیتالی ارسال می‌کنیم و واقعاً فقط کارهایی را که مشتریان انجام می‌دهند را دنبال خواهیم کرد و من فکر می‌کنم وظیفه ما در اجرای ایکس باکس ارائه چیزهایی است که اکثر مشتریان می‌خواهند و در حال حاضر، اکثر مشتریان ما، بازی‌ها را به صورت دیجیتالی می‌خرند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای ایران و جهان، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


ایکس باکس قصد کنار گذاشتن بازی‌های مبتنی بر دیسک ندارد

«فیل اسپنسر» همچنین خاطرنشان می‌کند که کنسول‌های بازی، به نوعی به آخرین دستگاه الکترونیکی مصرف‌کننده‌ای تبدیل شده‌اند که دارای درایو است که می‌تواند هزینه درایو در این دستگاه‌ها را افزایش دهد و بنابراین بر تصمیم‌گیری درباره ادامه پذیرش دیسک‌های مدل‌های کنسول جدید تأثیر بگذارد.

ایکس باکس

«اسپنسر» می‌افزاید:

استراتژی ما متکی به حرکت تمام دیجیتالی مردم نیست و خلاص شدن از این، یک چیز استراتژیک برای ما نیست.

«فیل اسپنسر»، متولد 12 ژانویه 1967، رئیس فعلی دپارتمان ایکس‌باکس در شرکت مایکروسافت است. او در سال 2014 توسط «ساتیا نادلا» به عنوان مدیر ایکس‌باکس به جای «دان متریک» منصوب و در سال 2022 به عنوان رئیس دپارتمان ایکس‌باکس مایکروسافت تعیین شد. «فیل اسپنسر» از سال 1988 به عنوان عضوی از شرکت مایکروسافت بوده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ نظر «فیل اسپنسر» از کنار گذاشتن بازی‌های مبتنی بر دیسک ندارد چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع Gamesradar


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *