واقعیتی جالب درباره دختر یکتا ناصر ؛ ماجرا چیست ؟ [+عکس و جزئیات]

دختر یکتا ناصر ، خانم بازیگر با انتشار پستی روز چپ دست ها را به دخترش تبریک گفت. ۲۲ آذر سال ۹۵ دختر یکتا ناصر و منوچهر هادی به دنیا آمد.

یکتا ناصر در این باره نوشت: چپ دست ها مبارک برایم مهمه چون سوفیا من چپ دسته. در ادامه با خبر واقعیت جالب درباره دختر یکتا ناصر همراه فیگار بمانید.

دختر یکتا ناصر

بچه یکتا ناصر

دختر یکتا ناصر
ماجرای ازدواج یکتا ناصر, بچه یکتا ناصر, واقعیت جالب درباره دختر یکتا ناصر

ماجرای ازدواج یکتا ناصر

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینمای ایران است. این زوج صاحب فرزندی به نام سوفیا هستند.

یکتا ناصر یک سال پس از بازی در فیلم سینمایی پرفروشِ “من سالوادور نیستم” در اسفند سال ۱۳۹۴ با منوچهر هادی کارگردان این فیلم ازدواج کرد و کمتر از یک سال بعد صاحب دختری به نام سوفیا شدند.منوچهر هادی ، درسال ۱۳۶۳ درجنگ ایران وعراق پدرش را ازدست دادو پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت. و تجربه هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارک را از سر گذراند.

اخبار بیشتر

از همراهی شما تا انتهای نوشتار دختر یکتا ناصر سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *