بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند

ما در این مقاله به بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند می‌پردازیم. پس در ادامه این نوشتار همراه ما بمانید.

در دنیای فریبنده آواتار، شخصیت‌هایی وجود دارند که داستان‌های آنها یک تاثیر غیرقابل توصیف را بر قلب ما می‌گذارد. از شریف و با فضیلت گرفته تا پیچیده و عذاب، این افراد سزاوار سرنوشت بهتر از مسیرهایی بودند که به آنها داده شد.

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند

بهترین شخصیت آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشت

شما می‌توانید فهرست بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند

ملیله غنی از جهان آواتار مجموعه‌ای از شخصیت‌های جذاب را ارائه می‌دهد که هرکدام مبارزات و آرزوهای منحصر به فرد خود را دارند. در طول این سریال، با افرادی روبرو می‌شویم که پتانسیل عظیمی برای رشد و توسعه نشان داده‌اند، فقط با آرک‌های حل نشده یا زمان نمایش محدود باقی مانده است. پس در ادامه نوشتار محبوب ترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند همراه ما بمانید تا با بهترین شخصیت آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشت آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های 2023

بهترین انیمه های سال 2023

Katara

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Katara

در ابتدای مقاله بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند ، کاتارا و برادرش سوککا هر دو در زندگی بسیار ناعادلانه اما به روش‌های بسیار متفاوتی برخورد می‌کردند. به دلیل حملات آتشین به قبیله واتر جنوبی، کاتارا مجبور شد قدم بزرگی برداشته و از کل قبیله خود مراقبت کند. با توجه به اینکه Katara فقط یک نوجوان جوان در ابتدای اطلس است، باید به دنبال یک روستای کامل باشد، یک مسئولیت فوق العاده سنگین است.

Sokka

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Sokka

Sokka مشابه خواهرش Katara، مسئولیت مراقبت از قبیله را بر عهده دارد. بعد از اینکه پدرشان تمام مردان جنگنده را در قبیله گرفت تا با مبارزان آتش مبارزه کنند، سوکا برای محافظت از روستا تنها مانده است. سوکا، دقیقاً مانند کاتارا، یک نوجوان در طول وقایع آواتار است و مسئولیت زندگی ده‌ها نفر از هموطنانش را بر عهده دارد که مسئولیتی غیر قابل تصور می‌باشد. سوکا وظیفه خود را به نحوی تحسین برانگیز انجام داد، اما این یک اتفاقی است که تاثیر زیادی در زندگی او می‌گذارد.

Kya

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Kya

کیا Katara و مادر Sokka است که توسط یون در هنگام یورش Fire Nation به قبیله آب جنوبی کشته شد. شکار برای آخرین Water Bender در کل قبیله جنوبی ، یون Kya را محاصره می‌کند و خواستار دانستن این است که آخرین Water bender کجاست. کیا با دانستن اینکه یون را در حال شکار کاتارا است، دروغ می‌گوید و می‌گوید که او آخرین Water Bender است و توسط یون بی رحمانه کشته می‌شود. کیا واقعاً سزاوار زندگی بهتر بود، و مرگ او بر فرزندانش وزن زیادی دارد. حضور این شخصیت در فهرست بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند یک اولویت برای ما بود.

Princess Yue

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Princess Yue

پرنسس یو موضوع بی گناهی گمشده جوانان که در طول داستان دیده می‌شود را نشان می‌دهد. شاهزاده خانم جوان در شهری که اساساً دائماً تحت محاصره قرار گرفت، بزرگ شد. ناوگان قبیله آب شمالی مدتها شکست خورده بود و آنها در امنیت دیوارهای خود عقب نشینی کرده بودند.

در طول وقایع آواتار، شاهزاده خانم یو باید خود را فدا کند تا قبیله و شهر خود را نجات دهد و زندگی را به روح ماه کشته شده توسط دریاسالار ژائو بازگرداند. فداکاری او شهر را نجات داد، اما شکی نیست که مرگ او یکی از ناراحت کننده ترین فاجعه‌های سریال است.

Iroh

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Iroh

علی رغم اینکه یک بار ژنرال قدرتمند کشور آتش و وارث ملت بود، پس از مرگ پسرش، ایرو بسیار فروتن شد و به آرامی شروع به عقب نشینی از موقعیت خود کرد. بین این ظن که برادرش اوزای پدر خود را به قتل رسانده و از دست دادن پسرش لو ده، ایرو مردی شکسته بود.

ایرو لانگ در تلاش بود تا اصلاحاتی را انجام دهد، با خواهرزاده خود زوکو به تبعید برود و به او یاد دهد که رهبر بهتری نسبت به پدرش اوزای باشد. سرانجام ایرو پس از آواتار به زندگی آرامش بخش به عنوان صاحب چای ادامه می‌داد، اما داستان او هنوز با از دست دادن افراد مهم خود در زندگی و فاجعه عمیق است. حضور این شخصیت در فهرست بهترین شخصیت های آواتاری که لیاقت سرنوشت بهتری داشتند یک اولویت برای ما بود.

Zuko

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Zuko

بخش عمده‌ای از تربیت زودهنگام زوکو توسط والدین فوق العاده متناقض بین مادر و پدرش تعریف شده است. اورسا، مادرش او را دوست داشت و از او مراقبت می‌کرد و اطمینان می‌داد که او روزی شکوفا می‌شود. در همین حال، اوزای سرد و بی رحمانه بود و تلاش می‌کرد پسرش را بشکند.

پس از ناپدید شدن مادرش، زوکو و خواهرش آزولا به همراه پدرشان تنها مانده‌اند، چیزی که تأثیر عمیقی و عمیقاً نگران کننده‌ای بر هر دوی آنها دارد. زوکو تحت اصرار عمویش ایرو، در کنار پدرش در مجمع ژنرال نشست. پس از صحبت ساده لوحانه به نوبه خود، زوکو در دوران کای آگنی توسط پدرش به طرز وحشیانه‌ای زخم خورده و تبعید شد و سرانجام زکو منجر شد که علیه پدرش در کنار آنگ بجنگد. زوکو یکی از محبوب ترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند می‌باشد.

Azula

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Azula

در حالی که Zuko سرانجام از اوزایی که به او تحمیل شده بود‌، در گذشته کار می‌کند ، آزولا چنین نکرد. اوزای به همین ترتیب مظلوم و تلاش کرد تا هر دو فرزند خود را بشکند، گویا در یک تمایل پیچیده برای تبدیل شدن آنها به نسخه دیگری از خودش. برای آزولا، این کار موفقیت آمیز بود.

آزولا در طول وقایع آواتار به طور مشروط دیوانه شده بود، چیزی که پدرش حداقل تا حدودی مسئول آن است. با این حال، در طی چند لحظه، بینندگان به عنوان یک دختر کوچک ترسناک بینش از آزولا واقعی می‌گیرند – چیزی که باعث می‌شود او به طور عادی و بی رحمانه از همه عمیق‌تر غم انگیز باشد.

Ursa

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Ursa

در ادامه مقاله بهترین شخصیت های آواتاری که لیاقت سرنوشت بهتری داشتند ، اورسا مادر اسرارآمیز آزولا و زوکو است که به دلیل وقایع آواتار کاملاً از بین می‌رود. به طور ناامید کننده، داستان او عمدتاً از طریق یک سری کمیک‌ها روایت می‌شود. در این کمیک‌ها ، فاش شده است که او برای نجات جان زوکو گریخت و بعداً ذهن خود را با کمک یک روح پاک کرد.

زوکو به او کمک می‌کند تا گذشته خود را به یاد بیاورد و این دو با خوشحالی متحد هستند. با این حال، با توجه به وزن تراما او در حوادث آواتار و اهمیت او برای زوکو و آزولا، این واقعیت که داستان او تقریباً از طریق یک سری کمیک‌ها به طور محرمانه گفته می‌شد بسیار ناامید کننده بود. چنین داستانی جالب سزاوار لحظات برجسته‌تری در این سریال بود.

The Cabbage Man

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
The Cabbage Man

کلم مونگر یک شخصیت مورد علاقه طرفداران این داستان است که در طول سریال بارها حضور داد. تقریباً هر بار که گانگ را می‌توان در همان صحنه بازرگان مشاهده کرد، وی از دست دادن تجارت رنج می‌برد، زیرا تنها سبد خرید وی و کل کابین‌ها به طور مداوم از بین می‌روند.

لازم به یادآوری است که دنیای آواتار در وضعیت جنگ ثابت قرار دارد. غذا برای رشد قابل اعتماد در چنین سناریویی دشوار است و داشتن یک سهام مواد غذایی برای فروش به عنوان بازرگان یک سرمایه گذاری مهم است. در واقع، بازرگان کلم هر بار که گانگ سبد و کلم خود را در طول سریال نابود می‌کند، ضرر مالی فلج کننده‌ای را می‌گیرد.

Aang

بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند
Aang

در انتهای مقاله بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند ، آنگ مسلماً چهره غم انگیز نهایی در سری آواتار است. او از ترس از مرگ در مقابل حمله قریب الوقوع کشور آتش رنج می‌برد، و به همین ترتیب صد سال در قطب جنوبی فرار و پنهان می‌شود. به محض بازگشت، او با یادآوری مداوم از شکست خود روبرو شد.

از این بدتر، آنگ باید با این واقعیت روبرو شود که فرار از وظیفه خود مستقیماً منجر به مرگ کل قبیله خود و همچنین مرگ هر یک از مردم کشور هوا شد، چیزی که در صحنه‌ای آشکار شد به همان اندازه که برای بینندگان تکان دهنده بود، همانطور که در آنگ بود. همه این بارها برای آنگ تقریباً بیش از حد در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های آواتار که لیاقت زندگی بهتری داشتند سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *