مستر بلیط

معرفی و تحلیل بهترین سریال های کره ای تاریخ سینما در سال 2021 از نگاه سایت فیگار

در نوشتار معرفی و تحلیل بهترین سریال های کره ای تاریخ همراه ما باشید، تا با محبوب ترین سریال های کره ای تاریخ سینما در سال 2021 آشنا شوید.

اکثر کسانی که به دیدن سریال های کره ای علاقه دارند، منتظر پخش سریال های کره ای مورد انتظار 2021 هستند. بسیاری از سریال های کره ای که در سال ۲۰۲۱ به تصویر کشیده شد بنا بر این بود که سال 2020 به نمایش دربیایند که بنا بر دلایلی امسال یعنی در سال ۲۰۲۱ پخش شدند.

همه چیز با وجود اپیدمی کرونا، از جمله فیلم‌برداری اکثر فیلم ها و سریال های محبوب که بسیار ی از مردم انتظارشان را می‌کشیدند متوقف شد. اما خبر خوب این است که سر انجام آن ها را در سال ۲۰۲۱ تماشا خواهیم کرد.

معرفی و تحلیل بهترین سریال های کره ای

محبوب ترین های تاریخ سینما در سال 2021 از نگاه سایت فیگار

فهرست سریال هایی که در نوشتار بهترین سریال های کره ای 2021 به آن‌ها اشاره خواهد شد در زیر آمده است:

معرفی و تحلیل بهترین سریال های کره ای
معرفی و تحلیل بهترین سریال های کره ای

قبل‌تر در مقاله‌های مختلف به معرفی بهترین فیلم های 2022 کره و بهترین سریال های 2022 کره پرداخته بودیم. حالا قصدمان بر این است که شما را با جدیدترین سریال های کره ای سال 2021 آشنا کنیم.

با رجوع به صفحه اینستاگرام فیگار نیز می‌توانید از دیگر مقاله‌های سایت فیگار مطلع شوید:


اگر بخواهم در رابطه با کیدراما چند کلامی خدمت شما عرض کنdم، می‌توان گفت که کیدراما نام صنعت فیلم‌سازی کره جنوبی است. ولی فیلم‌های ژاپنی، چینی و تایلندی را هم پوشش می‌دهد. از بازیگران معروف و محبوب کیدراما می‌شود به لی مین لی مین هو و پارک شین هه اشاره کرد.

ضمن آشنایی با بهترین سریال های 2021 کره ای می‌توانید به مقاله‌های ذیل از سایت فیگار نیز رجوع نمایید:

Sisyphus: The Myth

بهترین سریال های کره ای
بهترین سریال های 2021 کره ای, بهترین سریال 2021 کره ای
 • نویسنده: لی جی این، جئون چان هو
 • کارگردان:‌ جین هیوک
 • بازیگران: چو سونگ وو: پارک شین-هه
 • تهیه‌کننده‌ها: پارک جون سئو و پارک سانگ اوک

بهترین سریال 2021 کره ای “افسانه: سیزف” یک سریال فانتزی و درام به کارگردانی جین هیوک می‌باشد که از سال 2021 توسط شبکه جی‌تی‌بی‌سی اکرانش را آغاز کرد و بعد از 16 قسمت به کار خود پایان داد. لی جی این و جئون چان هو روایت این سریال را در دست داشتند که حقیقتا به خوبی از پس نوشتن این سریال برآمدند.

اگر بخواهیم خلاصه‌ای از داستان این سریال بگوییم می‌شود این طور بیان کرد که: سریال افسانه سیزیف راجع‌ به مهندسی تیزهوش به نام هان ته سول است که شرکت Quantum and Time را تاسیس کرده است.

بواسطه تلاش‌هایی که هان ته سول می‌کند شرکت کوانتوم تایم به یک شرکت سطح بالا مبدل می‌شود که حائز اهمیت است. او در کره به عنوان یک قهرمان ملی محبوب است، اما همه چیز کمی متفاوت اتفاق می‌افتد. در ادامه او به علت مرگ برادرش که ده سال قبل اتفاق افتاده با رفتارهای غریب خود همه چیز را دگرگون می‌کند.

She Would Never Know

بهترین سریال های کره ای
بهترین سریال های 2021 کره ای, بهترین سریال 2021 کره ای
 • کارگردان: لی دونگ یون و را ها نا
 • نویسنده: جائه یون
 • بازیگران: کیم سئوک وو، وون جین آه، لی هیون ووک و لی جو

او هرگز نخواهد فهمید (She Would Never Know) بهترین سریال کره ای 2021 است که به کارگردانی لی دونگ یون و را ها نا تولید شد. از سال 2021 توسط شبکه JTBC استارت به نمایش در آمدنش خورد و این سریال هم بعد از 16 قسمت به کار خود پایان داد. داستان این سریال توسط چائه یون نوشته شده است.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های کره ای می‌توانید به مطالب ذیل نیز رجوع نمایید:


خلاصه داستان این سریال می‌شود به این شکل شرح داد که: سریال “او هرگز نخواهد فهمید” داستان افرادی را به تصویر می‌کشد که در یک گروه بازاریابی یک مارکت لوازم آرایشی و بهداشتی به فعالیت می‌پردازند. داستان این افراد با اوج و فورد بسیار زیادی در طول سریال همراه است که دیدنش حتما هیجان انگیز خواهد بود.

River Where the Moon Rises

بهترین سریال های کره ای
بهترین سریال کره ای 2021, بهترین سریال های کره ای
 • کارگردان: یون سانگ هو
 • نویسنده: هان جی وون
 • بازیگران: کیم سو هیون، جی سو، کانگ ها نئول و چوی یو هوا

سریال کره ای جدید 2021 “طلوع ماه در رودخانه” (River Where the Moon Rises) سریالی تاریخی از کره به کارگردانی یون سانگ هو است که با استقبال مخاطبان و منتقدان مواجه شد. این سریال از سال 2021 توسط شبکه KBS نمایشش را شروع کرد. ساختار روایت این سریال نیز توسط هان جی وون تنظیم شده است.

خلاصه داستان این سریال را می‌توان در حد یک خط به این شکل گفت: این مجموعه داستان عاشقانه شاهزاده خانم پیونگگانگ و اون دال را روایت می‌کند که شخصیت‌های داستان عامیانه کلاسیک گوگوریو هستند.

!Hello, Me

بهترین سریال های کره ای
بهترین سریال کره ای 2021, بهترین سریال های کره ای
 • کارگردان: لی هیون سئوک
 • نویسنده: یو سونگ یی
 • بازیگران: چوی کانگ هی، کیم یونگ کوانگ، ایوم مون سوک و کیم یومی

سلام منم (Hello, Me!) را نیز یکی از بهترین سریال‌های کره ای جدید می‌شود انتخاب کرد که براساس رمانی به نام Fantastic Girl تولید شده است. این سریال با واکنش‌های متفاوتی از سوی منتقدان روبرو شد که نمرات نسبتا بدی دریافت نکرد.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های کره ای می‌توانید به مطالب ذیل نیز رجوع نمایید:


لی هیون سئوک توانسته به خوبی این سریال را بسازد و هدایتش حقیقتا ستودنی می‌باشد. روایت و ساختاری که برای این روایت انتخاب شده توسط یو سونگ یی پی‌ریزی شده است. پخش سریال سلام منم در سال 2021 توسط شبکه کی بی اس استارت خورد و پس از 16 قسمت به کار خودش پایان داد.

خلاصه داستان این سریال را اینطور می‌شود شرح داد: سلام، من! داستان بان ها نی را بازگو می‌کند که روزی با خودش یعنی جوانی 17 ساله، پر از انرژی، پرشور و شجاع روبرو می‌شود. او با خود جوان‌ترش همه‌ی مشکلاتش را سعی دارد برطرف کند و یاد می‌گیرد چگونه دوباره عشق ورزی کند.

Times

بهترین سریال های کره ای
جدیدترین سریال های کره ای سال 2021
 • کارگردان: یون جونگ هو
 • نویسنده: لی سای بوم و اه هی جین
 • بازیگران: لی جو یونگ، لی سئو جین، مون جنگ هی و کیم یونگ چول

زمان‌ها (Times) سریالی جنایی و علمی تخیلی به کارگردانی یون جونگ هو است که توانست در سال 2021 توسط شبکه OCN خود را به نمایش بگذارد و حقیقتا بین مردم شور و هیجان خاصی را ایجاد کرد و محبوبیت این سریال بسیار زیاد می‌باشد. این سریال پس از 12 قسمت به اتمام رسید. روایت این سریال توسط لی سای بوم و اه هی جین ساختارمند شده است.

خلاصه داستان سریال زمان‌ها را اینطور شرح خواهم داد که: لی جین وو و سئو جونگ به عنوان دو خبرنگار، در دو زمان مختلف به تصویر کشیده می‌شوند. روزی آن‌ها متوجه می‌شوند که می‌توانند از طریق تماسی تلفنی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. آن‌ها برای جلوگیری از قتل پدر یونگ این که رئیس جمهور فعلی کره جنوبی است، تلاش خود را می‌کنند. دیدن این فعل و انفعالاتی که در طول سریال خواهید دید بسیار هیجان‌انگیز است.

Joseon Exorcist

بهترین سریال های کره ای
جدیدترین سریال های کره ای سال 2021
 • کارگردان: Shin Kyung Soo
 • نویسنده: Park Kye-Ok
 • بازیگران: جانگ دونگ یون، پارک سونگ هون، کام وو سونگ

ضمن آشنایی با بهترین سریال های کره ای می‌توانید به مطالب ذیل نیز رجوع نمایید:


این درام تاریخی-اکشن در خاندان چوسان شکل خودش را پیدا می‌کند. پادشاه ته جونگ (کام وو سونگ) با پسرانش به نام چونگ یونگ (جانگ دونگ یون) و یانگ یونگ (پارک سونگ هون) با ارواح شیطانی که خانواده سلطنتی آن‌ها را اذیت می‌کنند، باید درگیری‌هایی را داشته باشند تا آن‌ها را شکست دهند.

Blade of the Phantom Master

بهترین سریال های کره ای
سریال های کره ای مورد انتظار 2021
 • کارگردان: کیم جونگ مین
 • بازیگران: کیم میونگ سو، کوآن نارا، لی ته هوان

این سریال کره ای هم یک سریال تاریخی‌کمدی است که در دوره چوسان اتفاق می افتد. داستان درباره سونگ یی گیوم (کیم میونگ سو) است که در بخش اداری و پژوهشی دفتر دولت کار می‌کند. یک روز یی گیوم قمار می‌کند و به عنوان مجازات، به سمت جدیدی منصوب می‌شود.

یی گیوم باید به عنوان بازرس مخفی سلطنتی درباره فساد افسران عمومی تحقیق کند. لی گیوم باید با کمک بازرس جدیدی به نام هوانگ دا این (کوآن نارا) که یک زن است تحقیقات را شروع کند. پارک چون سام نیز نوکر پرحرف اما مهربانی است که در این راه با آن ها همکاری می‌کند.

Mouse

بهترین سریال های کره ای
سریال های کره ای مورد انتظار 2021
 • سازنده: تی‌وی‌ان و جینی چوی
 • نویسنده: چوی ران
 • کارگردان: چوی جون بائه و کانگ چئول وو
 • بازیگران: لی سونگ گی، لی هی جون، پارک جو هیون و کیونگ سو جین
 • آهنگساز: پارک سی جون

ضمن آشنایی با بهترین سریال های کره ای می‌توانید به مطالب ذیل نیز رجوع نمایید:


موش درامی پر از راز و هیجان‌های غریب است. جنگ با رئوم (لی سونگ گی) که به عنوان یک افسر پلیس تازه کار در فیلم حضور دارد حین ملاقات با یک قاتل زنجیره ای بی رحم، زندگی اش پیچیده می‌شود. وی بعد از رویارویی با قاتل، به همراه همسرش “کوموشی” درجستجوی حقیقت ساختار روایت سریال را شکل می‌دهند.

Beyond Evil

بهترین سریال های کره ای
سریال کره ای جدید 2021, محبوب ترین سریال های کره ای
 • کارگردان: نایئون شین
 • نویسنده: سو جین کیم
 • بازیگران: یو جین گو،‌ چویی سونگ یون، شین ها کیون

سریال Freak داستان دو شخصیت مرد شجاع و نترس را پیش می‌گیرد که در گیر و دار یک قاتل سریالی هستند. این دو مرد با همکاری یکدیگر، پرونده ۲۰ ساله پیچیده و معمایی را کشف می‌کنند.

L.U.C.A.: The Beginning

بهترین سریال های کره ای
سریال کره ای جدید 2021, محبوب ترین سریال های کره ای
 • نویسنده: چان سونگ ایل (Chun Sung Il)
 • کارگردان: کیم هونگ سون (Kim Hong Seon)
 • بازیگران: کیم ره وون (Kim Rae Won)، لی دا هی (Lee Da-hee)

یکی از سریال‌های مهم و هیجان‌انگیز کره ای 2021 همین سریال است. کلمه L.U.C.A. مخفف عبارت last universal common ancestor به معنی آخرین جد مشترک جهانی است. اگر می‌خواهید این سریال را ببینید بدانید که بر اساس نظریه چارلز داروین ساخته شده است. نظریه‌ای که در آن می‌گوید همه گونه‌ها، جد مشترک دارند.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های کره ای می‌توانید به مطالب ذیل نیز رجوع نمایید:


این سریال شخصیتی را به تصویر می‌کشد بنام جی اوه (Kim Rae-Won) که احساسات خود را بروز نمی‌دهد و حس می‌کند که دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشد. اما از علت آن بی‌خبر است.

Dark Hole

بهترین سریال های کره ای
بهترین سریال های کره ای
 • نویسنده: کیم بونگ جو
 • کارگردان: جونگ یی دو
 • بازیگران: کیم اوک بین ، لی جون هیوک ، یون جونگ هون ، پارک کیون روک

با سریالی علمی‌تخیلی روبرو هستید، از بهترین سریال های کره ای 2021 است که تن و بدن من برای دیدنش مور مور می‌شود. سریالی که روایتگر هیولایی در گودالی زیر شهر است که روح افراد را تسخیر می‌کند.

همچون اکثر سریال‌های کره‌ای دیگر در این ژانر ما با کارآگاهی بنام لی هوا سان روبرو می‌شویم که تماسی دریافت می‌کند که در آن، زنی در شهر موجی، به قتل شوهرش اقرار می‌کند. بعد از رفتن سر وقت موقعیت جرم دود عجیبی را می‌بیند که افراد بعد از بو کردن آن، به هیولا تبدیل می‌شوند. سریال در راستای این هرج و مرج پیش می‌رود.

Taxi Driver

بهترین سریال های کره ای
بهترین سریال های کره ای
 • نویسنده: او سانگ هو
 • کارگردان: پارک جون وو
 • بازیگران: لی جه هون، ایسوم، لی نا اون، کیم اوی سانگ

راننده تاکسی یکی از نوستالژیک‌ترین و بهترین سریال های کره ای 2021 است که از همین عکسی که می‌بینید می‌توانید متوجه حضور رنگ و لعاب فیلم راننده تاکسی با بازی دنیرو می‌شوید.

در این سریال، کیم دوبی یک راننده تاکسی است که بعد از به قتل رسیدن مادرش، با تبدیل شدن به راننده تاکسی به قربانی‌ها کمک می‌کند برخلاف قانونی که حق آن‌ها را پایمال می‌کند آن‌ها، انتقام خود را بگیرند.

Imitation

بهترین سریال های کره ای
بهترین سریال های کره ای
 • کارگردان: هان هیون هی
 • بازیگران: جونگ جیسو، لی جون یونگ، پارک جی یون، جونگ یون هو، چانی

سریال تقلید از یک وبتون (وب‌تون گونه‌ای از کمیک دیجیتال است که پیشینهٔ آن به کره جنوبی می‌رسد.) اقتباس شده و در رابطه با زندگی آیدول‌های صنعت سرگرمی است. در این سریال که از بهترین سریال های کره ای 2021 است، ستاره‌های واقعی دنیای کیپاپ (کی-پاپ یا پاپ کره‌ای یک ژانر از موسیقی عامه‌پسند و خاستگاه آن کرهٔ جنوبی است.) مانند چانی حضور دارند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین سریال های کره ای سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.