مستر بلیط

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان ؛ فیلم خیلی ترسناک در حد مرگ

فیلم‌های ترسناک می‌توانند مفرح باشند. اما هیچ تفریحی در بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان وجود ندارد که بتواند شما را سرگرم کند.

فیلمسازان زیادی به ساخت فیلم‌های ترسناک علاقه دارند. مخاطبان نیز حس ترس و هیجان را در فیلم‌های ترسناک می‌پسندند و به تماشای آن‌ها می‌پردازند. با این حال، وجود یک فیلم خیلی ترسناک در حد مرگ می‌تواند کاری با شما کند که از تماشای فیلم خیلی ترسناک در حد مرگ پشیمان شوید.

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان

فیلم خیلی ترسناک در حد مرگ

شما می‌توانید فهرست بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان

گاهاً برخی از فیلم‌های ترسناک، پا را فراتر گذاشته و لحظاتی بسیار ترسناک، ناراحت کننده و گاهاً تکان دهنده را برای مخاطبان به نمایش می‌گذارند. این موضوع تا حدی پیش می‌رود که اکران و انتشار برخی از این فیلم‌ها ممنوع شود. به همین دلیل است که از این فیلم‌ها، با عنوان بهترین فیلم های ممنوعه ترسناک یاد می‌کنیم.

تماشای یک فیلم خیلی ترسناک در حد مرگ به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود و می‌تواند عواقب بدی را برای شما داشته باشد. با این حال، اگر همچنان قصد دارید تا یک فیلم ترسناک و ممنوعه را تماشا کنید، می‌توانید تا انتهای این نوشتار با فیگار همراه باشید تا بهترین فیلم های ممنوعه ترسناک را به شما معرفی کنیم.

Hostel: Part II

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, بهترین فیلم های ممنوعه ترسناک

قسمت اول فیلم Hostel نتوانست موفق عمل کند. الی راث وظیفه ساخت این فیلم را داشت و در این امر موفق نبود. همچنین لازم به ذکر است که هیئت‌های گردشگری اسلواکی و جمهوری چک جزو مخالفان سر سخت این فیلم بودند. زیرا که داستان این فیلم در آن مکان‌ها جریان داشت.

قسمت دوم این فیلم ترسناک شکنجه ای نیز در سال 2007 و با خشونتی بسیار بیشتر عرضه شد. داستان این فیلم در رابطه با گردشگرانی آمریکایی بود که در سفر به اروپا، توسط عده‌ای ربوده می‌شوند. سپس آن‌ها مورد شکنجه‌های شدید قرار می‌گیرند. شکنجه‌های این فیلم ترسناک شکنجه ای کاملاً به صورت بصری تهیه شده‌اند و می‌توانند کاری کنند که شما این شکنجه را باور کنید.

بیشتر بخوانید:

A Clockwork Orange

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, بهترین فیلم ترسناک ممنوعه جهان

فیلم A Clockwork Orange نیز جزو فیلم های ترسناکی که ممنوع شدند دوبله فارسی است. استنلی کوبریک سازدنده این فیلم ترسناک و ممنوعه بوده است.

فیلم A Clockwork Orange این فیلم در چندین کشور از جمله ایرلند، سنگاپور، آفریقای جنوبی، برزیل، اسپانیا، کره جنوبی و بخش هایی از کانادا ممنوع شد. حتی استنلی کوبریک مجبور به حذف برخی از سکانس‌های این فیلم برای اکران در آمریکا شد. با این حال، این فیلم توانست در چهار رشته مختلف نامزدی اسکار را کسب کند.

بیشتر بخوانید:

Grotesque

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, فیلم های ترسناکی که ممنوع شدند دوبله فارسی

فیلم Grotesque نیز در دسته فیلم های ترسناکی که ممنوع شدند دوبله فارسی قرار می‌گیرد. این فیلم ژاپنی، داستان زوج جوانی را روایت می‌کند که در اولین قرار ملاقاتشان بدون هیچ دلیلی ربوده می‌شوند. سپس شما می‌توانید شاهد شکنجه شدن آن‌ها برای مدتی طولانی باشید. آن‌ها تکه تکه می‌شوند و باری دیگر شفا پیدا می‌کنند.

این فیلم ترسناک شکنجه ای به حدی خشونت آمیر زود که بریتانیا از اکران آن اجتناب کرد. البته که این واکنش بریتانیا در ژاپن بسیار مورد انتقاد قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

Cannibal Holocaust

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, فیلم های آدمخواری

عده زیادی فیلم Cannibal Holocaust را بهترین فیلم ترسناک در جنگل می‌دانند. داستان این فیلم آدم خوار ترسناک بدون سانسور به دو بخش کلی تقسیم می‌شود. در ابتداً ما شاهد یک انسان شناس هستیم که به دنبال مستندسازی مفقود شده می‌رود. البته که در ادامه او متوجه می‌شود که مستندساز کشته شده است.

در نیمه دوم این فیلم آدم خوار ترسناک بدون سانسور ما می‌توانیم فیلم‌هایی را مشاهده کنیم که فرد مستندساز تهیه کرده بود. وی برای تهیه مستند، گاهاً افراد حاضر در قبایل اولیه را شکنجه می‌داد تا بتواند لخظات جالبی را ثبت کند. البته که همه چیز به خوبی پیش نمی‌رود. این فیلم ترسناک آدم خواری قصد دارد تا به مخازب تاثیر دنیای مدرن بر مردمی که هنوز به تکنولوژی دست نیافتند را نشان دهند. ما می‌توانیم برخورد یک مستندساز را با جمعیتی محروم از هر تکنولوژی در این فیلم ترسناک آدم خواری مشاهده کنیم.

بیشتر بخوانید:

The Human Centipede 2

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, بهترین فیلم ترسناک ممنوعه جهان

اولین قسمت از فیلم هزارپای انسانی یک فیلم خیلی ترسناک در حد مرگ محسوب می‌شد. با این حال، این قسمت دوم بود که در کشورهای بسیار زیادی ممنوع شد. این فیلم جزو بهترین فیلم های ممنوعه ترسناک است و داستان مردی دیوانه را روایت می‌کند که مردم را ربوده و با پیوند کردن آن‌ها به یکدیگر، یک هزارپای انسانی می‌سازد.

این فیلم جزو فیلم های ترسناکی که ممنوع شدند دوبله فارسی نیز محسوب می‌شود و به دلیل محتوای بیش از حد خشونت آمیز، در کشورهای زیادی ممنوع اعلام شد. با این حال، نکته خنده‌دار ماجرا آن است که قسمت سوم این فیلم که مقایس هزارپای انسانی را بسیار بزرگ‌تر می‌کند، در هیچ کشوری ممنوع نشد.

بیشتر بخوانید:

Cannibal Ferox

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, فیلم ترسناک در جنگل

فیلم Cannibal Ferox یکی دیگر از فیلم های آدمخواری در این لیست است. شاید این فیلم ترسناک در جنگل به اندازه فیلم Cannibal Holocaust موفق نباشد؛ اما با این حال، این فیلم از لحاظ سطح خشونت، می‌تواند بهترین فیلم ترسناک آدم خواری نام بگیرد.

این فیلم نیز با پیش زمینه داستانی مشابهی از دیگر فیلم های آدمخواری آغاز می‌شود. داستان در رابطه با فردی از جهان مدرن است که با قبایل بدون تکنولوژی رو به رو می‌شود. البته که این افراد آدم‌ خوار هستند و لحظاتی بسیار خشونت آمیز را شکل می‌دهند. این فیلم ترسناک آدمخوار در جنگل به هیچ عنوان مناسب افرادی با روحیات ضعیف نمی‌باشد و در 31 کشور مختلف ممنوع شده است.

بیشتر بخوانید:

The Evil Dead

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, فیلم ترسناک در جنگل

شاید باورش کمی ساخت باشد اما کسی که تاکنون سه‌گانه توبی مگوایر مرد عنکبوتی و یک فیلم از جادوگر شهر اوز را به جهان هدیه داد، در ابتدا کار خود را با یک فیلم ترسناک و ممنوعه آغاز کرد. سم ریمی فیلم Evil Dead را در دانشگاه ساخت که جزو ترسناک‌ترین فیلم‌های تاریخ محسوب می‌شود.

سم ریمی این فیلم را هنگامی که در دانشگاه مشغول به تحصیل بود و در سال 1981 ساخت. در ادامه این فیلم در کشورهای زیادی ممنوع شد و سم ریمی نیز نتوانست بلیط زیادی از این فیلم را به فروش برساند. همچنین لازم به ذکر است که این فیلم در سال 2013 بازسازی شد و حتی نسخه بازسازی شده نیز در برخی کشورها از جمله سنگاپور توقیف شد.

بیشتر بخوانید:

Faces of Death

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, فیلم آدم خوار ترسناک بدون سانسور

Faces of Death نه یک فیلم، بلکه نام یک فرنچایز از فیلم‌های مختلف است. این فرنچایز در هر قسمت داستان‌هایی که همانند مستند دیده می‌شوند را از اتفاقاتی بسیار عجیب و ترسناک به نمایش می‌گذارد. تاکنون چندین دنباله از این فیلم ترسناک و ممنوعه ساخته شده‌اند.

در ابتدا اولین فیلم این مجموعه در 46 کشور مختلف ممنوع شد. البته که دنباله‌های این فیلم از وضعیت بهتری برخوردار بوده‌اند. با این حال، همچنان بخش زیادی از این فرنچایز در کشورهای متعددی ممنوع است.

بیشتر بخوانید:

The Hills Have Eyes

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, فیلم های آدمخواری

The Hills Have Eyes نام یک فیلم ترسناک آدمخوار در جنگل دیگر است. این فیلم یک بازسازی از فیلم ترسناکی با همین نام است که در سال 1977 عرضه شد. البته که با وجود جلوه‌های ویژه در سال 2013، ساخت یک بازسازی کاملاً منطقی و موفق بود.

این فیلم ترسناک آدم خواری داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که ماشین آن‌ها در صحرایی در نیو مکزیکو گیر می‌کند. سپس موجوداتی عجیب و جهش یافته به آن‌ها حجوم می‌آورند و سعی در خوردن آن‌ها می‌کنند. به همین دلیل است که از این فیلم به عنوان یک فیلم ترسناک آدم خواری یاد می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

Pink Flamingos

بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان
بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان, بهترین فیلم ترسناک ممنوعه جهان

فیلم Pink Flamingos به طور همزمان یک فیلم ترسناک شکنجه ای و یک کمدی تاریک است. این فیلم داستان‌های عجیبی را به نمایش می‌گذارد و حیوان آزاری یکی از مهم‌ترین آن‌ها است. لحظات تلخی که در فیلم Pink Flamingos وجود دارند، می‌توانند با وجود کمی خنده بر لب، باعث ایجاد ضربه‌ای روحی به شما شوند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین فیلم های ترسناک ممنوعه جهان

بهترین فیلم ترسناک ممنوعه جهان کدام فیلم است؟

فیلم The Evil Dead که در سال 1981 و توسط سم ریمی ساخته شده است، با عنوان بهترین فیلم ترسناک ممنوعه جهان شناخته می‌شود.

آیا مجموعه فیلم‌های Faces of Death ممنوعه هستند؟

بله. اولین قسمت از مجموعه فیلم‌های Faces of Death در 46 کشور مختلف ممنوع شد. دنباله‌های این فیلم از وضعیت بهتری برخوردار بودند اما با این حال، در کشورهای متعددی ممنوع شدند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.