جاودانه‌ترین شخصیت های انیمه ای ؛ 14 شخصیت انیمه ای که نمی توانند بمیرند

جاودانگی یکی از محبوب‌ترین توانایی‌های شخصیت‌های انیمه است. در این نوشتار با ما بمانید تا به معرفی برخی از شخصیت های انیمه ای جاودانه بپردازیم.

دنیای انیمه در طول تاریخ شخصیت‌هایی را با انواع مختلف توانایی‌ها به نمایش گذاشته است. در حالی که برخی از این توانایی‌ها قدرت تخریب جهان را می‌دهند، برخی دیگر می‌توانند فرد را جاودانه کنند. جاودانگی یکی از محبوب‌ترین توانایی‌ها در دنیای انیمه می‌باشد. شخصیت‌های بی‌شماری وجود داشته‌اند که در تلاش برای به دست آوردن جاودانگی جان خود را از دست داده‌اند.

بیشتر بخوانید:

ترسناک ترین آنتاگونیست ها در انیمه های سال 2021

شخصیت های انیمه ای جاودانه

14 شخصیت انیمه ای که نمی توانند بمیرند

شما می‌توانید فهرست شخصیت های انیمه ای جاودانه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه

با این حال، تعداد محدودی از شخصیت‌ها وجود دارند که موفق به دریافت جاودانگی شده‌اند. در انیمه راه‌های مختلفی برای به دست آوردن جاودانگی وجود دارد و بیشتر آنها هزینه‌های زیادی را به همراه دارد.


این شخصیت‌های جاودانه در نبردها دارای مزیت مشخصی هستند، زیرا ناتوانی آنها در مردن باعث می‌شود در برابر حملات مخالفان خود مصون باشند. پس اگر می‌خواهید با شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توانند بمیرند آشنا شوید، با فیگار بمانید تا شخصیت‌ های انیمه ای غیرقابل کشتن را به شما معرفی کنیم.

All For One

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه

All For One یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های شرور (شرور ترین شخصیت های انیمه ای) در My Hero Academia است. توانایی او به او اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های عجیب و غریب افراد دیگر را بدزدد و آنها را با هم ترکیب کند تا قدرتی که حتی مخرب‌تر است را ایجاد کند.

All For One پس از دریافت توانایی Life Force از Kyudai به جاودانگی دست یافت. با توجه به جاودانگی او، All For One توانسته است برای یک دوره بسیار طولانی زندگی کند. همین به او کمک کرده است تا توانایی‌های بیشتری را به دست آورد.

Sukuna

شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توان کشت
شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توان کشت

سوکونا در مقایسه با نفرین‌های دیگر در سطح کاملاً متفاوتی قرار دارد. به دلیل قدرت باورنکردنی‌اش، او به عنوان پادشاه نفرین‌ها شناخته می‌شود. هنگامی که سوکونا شکست خورد، جادوگران سعی کردند او را به طور کامل از بین ببرند، اما به دلیل نفرین بسیار قدرتمند او، سوکونا در 20 انگشت نابود‌نشدنی به حیات خود ادامه داد.

زمانی که یوجی یکی از انگشتان سوکونا را خورد، مشخص شد که چرا در گذشته بسیاری از افراد از سوکونا می‌ترسیدند. قدرت سوکونا به طور مستقیم با تعداد انگشتانی که توسط یک فرد مصرف می‌شود، مرتبط است. هرچه تعداد انگشتانی که او می‌خورد بیشتر باشد، مقاومت در برابر حملات قدرتمندتر برای او آسان‌تر می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های انیمه ای

[قوی‌ترین، جذاب‌ترین، باهوش‌ترین و شرورترین‌ها]

Muzan Kibutsuji

شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توان کشت
شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توان کشت

Muzan Kibutsuji آنتاگونیست اصلی انیمه شیطان کش (نقد انیمه شیطان کش) است. موزان اولین شیطانی بود که تا به حال در دنیای این انیمه خلق شد. همین او را به قوی‌ترین شیطان در انیمه شیطان کش تبدیل کرد. حتی اعضای دوازده ماه که قادر به مبارزه با قوی‌ترین شیطان کش‌ها هستند، در مقابل قدرت موزان زانو می‌زنند.

مانند همه شیاطین، موزان سرعت بهبودی بالایی دارد. اما، به عنوان پادشاه شیاطین، سرعت بهبودی او آنقدر زیاد می‌باشد که تقریباً به نظر می‌رسد که هرگز زخمی نشده است. موزان یکی از محبوب‌ترین شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توان کشت می‌باشد.

Manji

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه

مانجی یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه Blade of the Immortal است. او یک شمشیرزن خبره می‌باشد که در طول زندگی خود از مبارزات بی‌شماری جان سالم به در برده است. او پس از اینکه راهبه‌ای او را نفرین کرد، به جاودانگی دست یافت. جاودانگی مانجی تنها پس از اینکه او برای قتل صد نفر بیگناه کفاره داد، به پایان می‌رسد. به دلیل قدرت جاودانگی‌اش، مانجی توانست راحت‌تر مبارزه کند. توانایی مانجی به او اجازه داد حتی پس از آسیب‌دیدگی به مبارزه ادامه دهد.

Ban

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه

بان یکی از اعضای هفت گناه مرگبار است، گروهی از افرادی که قدرت‌های باورنکردنی دارند. بان جاودانه به دنیا نیامد؛ بلکه جاودانگی خود را زمانی به دست آورد که الین را در جنگل شاه پری ملاقات کرد. هنگامی که جنگل مورد حمله یک شیطان قرار گرفت، بان سعی کرد با آن مبارزه کند، اما در نهایت در این نبرد آسیب جدی دید. الین برای نجات جان بان، آب چشمه جوانی را به او داد. این هدیه بان را جاودانه کرد و این قدرت بعداً به او کمک کرد تا جهان را نجات دهد.

بیشتر بخوانید:

شخصیت های انیمه ای جاودانه

Kars

شخصیت های انیمه ای ابدی
شخصیت های انیمه ای ابدی

کارس شرور اصلی انیمه JoJo’s Bizarre Adventure: Battle Tendency و یکی از شخصیت های انیمه ای ابدی است. او رهبر Pillar Men بود که او را بالاتر از انسان‌های معمولی قرار داد. هدف کارس استفاده از سنگ سرخ آجا برای تبدیل شدن به یک موجود بسیار قدرتمند بود. در اواخر BattleTendency، کارس موفق شد سنگ سرخ را به دست بیاورد که او را به موجودی بسیار قدرتمند تبدیل کرد.

کارس با تبدیل شدن به یک موجود بی‌عیب، توانایی‌های زیادی را به دست آورد که یکی از آنها جاودانگی بود. کارس با فرستاده شدن به فضا توسط یوسف شکست خورد. زیرا او هیچ نقطه ضعفی نداشت که جوزف بتواند از آن استفاده کند.

Father

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه

“پدر” شرور اصلی فیلم Fullmetal Alchemist: Brotherhood است. در قوی‌ترین شکل خود، او قادر بود تمام مواد اطراف خود را دستکاری کند. او با قدرتی که در اواخر انیمه پیدا کرده بود، می‌توانست انواع نیروها را ایجاد کند. علاوه بر این، او جاودانه بود. همین باعث شد ادوارد و همراهان‌ او در طول انیمه با مشکلات زیادی روبرو شوند. تلاش زیادی از قهرمانان لازم بود تا در واقع او را شکست دهند و سلطنت وحشت‌آمیز او را به پایان برسانند.

بیشتر بخوانید:

باهوش‌ترین شخصیت‌های انیمه ای

Orochimaru

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه

اوروچیمارو که زمانی یک نینجا بود، به یکی از خطرناک‌ترین شرورهای ناروتو تبدیل شد. او بخشی از سانین افسانه‌ای بود و حتی موقعیت هوکاگه به او پیشنهاد شد، اما اوروچیمارو فقط به طولانی کردن عمر خود علاقه داشت. اوروچیمارو یکی از محبوب‌ترین کاراکتر های انیمه ای جاودان است.

برای دستیابی به این هدف، اوروچیمارو آزمایش‌های غیرانسانی بی‌شماری انجام داد تا راهی برای جاودانگی پیدا کند. در نهایت، او موفق شد تکنیکی را بیابد که به او اجازه می‌داد از بدنی به بدن دیگر حرکت کند و بدین ترتیب به زندگی ابدی دست یابد.

Alucard

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه

Alucard به عنوان عضوی از سازمان تحت عنوان Hellsing، که مسئول برخورد با موجودات ماوراء‌طبیعی بود، خدمت می‌کرد. آلوکارد به عنوان یک خون‌آشام، دارای قدرت مافوق بشر، ناملموس بودن، سرعت باورنکردنی و غیره می‌باشد. او علاوه بر این توانایی ها، قدرت بازسازی از هر نوع آسیب جدی را نیز دارد. آلوکارد از هر نوع آسیبی که در انیمه متحمل شده بود بهبود یافته است، بنابراین کشتن او غیرممکن می‌باشد.

Kei Nagai

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه

کی نگای شخصیت اصلی انیمه آجین است. کی به عنوان یک آجین، فردی با قدرت‌های ماوراء‌طبیعی و توانایی‌های احیا‌کننده، جاودانه است و نمی‌تواند بمیرد. در طول کل انیمه، کی نشان داده است که می‌تواند از خطرناک‌ترین موقعیت‌ها جان سالم به در ببرد. او پس از یک تصادف رانندگی که باید او را می‌کشت، متوجه شد که یک آجین است. کی علاوه بر جاودانگی، این توانایی را دارد که با فریادهایش مردم را فلج کند.

Hidan

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه, کاراکتر های انیمه ای جاودان

پس از رها کردن لقب نینجای خود، هیدان به آکاتسوکی پیوست. او باهوش‌ترین شخصیت ناروتو نبود، اما چیزی که او را به یک تهدید تبدیل کرد ناتوانی او در مردن بود. هیدان از پیروان مؤمن جاشین بود و پس از انجام چندین آزمایش با تکنیک جاشین، هیدان توانست جاودانه شود.

هیدن با جاودانگی خود توانست بدون هیچ مشکلی با امثال آسوما، شیکامارو و حتی جانوران دم‌دار مبارزه کند. سبک مبارزه او حول دزدیدن خون حریف و سپس اجرای مراسم چاقو زدن به خود بود. در این مرحله آسیبی که او به خود وارد می‌کرد بر روی شخصی که خونش گرفته شده بود منعکس می‌شد.

Ryuk

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه, شخصیت های انیمه ای ابدی

ریوک یکی از معروف‌ترین شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توانند بمیرند می‌باشد. او خدای مرگ است که در انیمه مشهور Death Note ظاهر می‌شود. پس از دزدیدن یک “دفتر مرگ”، ریوک آن را به دنیای انسان‌ها می‌اندازد، جایی که لایت آن را بر می‌دارد. Ryuk به لایت می‌چسبد تا ببیند که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت. به عنوان خدای مرگ، ریوک جاودانه است و نمی‌توان او را کشت.

Fushi

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه ای جاودانه, شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توانند بمیرند

فوشی در ابتدا فقط یک گوی فناناپذیر بود، اما بعد از مدتی او شکل موجودات مرده را به خود گرفت. این گوی ابتدا به یک گرگ و سپس به یک پسر تبدیل شد. فوشی اشکال متعددی دارد و می‌تواند به هر یک از آنها تبدیل شود و تخریب زیادی را ایجاد کند.

فوشی همچنین می‌تواند چیزهایی که لمس کرده است مانند غذا، چوب و غیره را ایجاد کند. با گذشت زمان، فوشی به میزان واقعی قدرت خود پی برده است. در حال حاضر در To Your Eternity، او به راحتی می‌تواند از قدرت‌های خود برای مبارزه با دشمنان استفاده کند.

Zombieman

شخصیت های انیمه ای جاودانه
شخصیت های انیمه‌ ای که نمی توانند بمیرند

زامبی‌من (مرد زامبی) یک قهرمان S-rank در انیمه One Punch Man است. او قدرت بازسازی سریع مضحکی دارد که به او اجازه می‌دهد تا از انواع آسیب‌دیدگی‌ها بهبود یابد. قدرت بازسازی زامبیمن را به یک حریف دردسرساز تبدیل می‌کند. زیرا او می‌تواند به سرعت بهبود یابد، که فرار کردن را برای حریف بسیار سخت می‌کند.

این قدرت‌های بازسازی نیز مرگ او را تقریبا غیرممکن می‌کند. از آنجایی که او از نظر فیزیکی به اندازه سایر قهرمانان S-Rank قوی نیست، زامبیمن از روش‌های دیگری برای مبارزه با دشمنان خود استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار شخصیت های انیمه ای جاودانه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با شخصیت های انیمه ای جاودانه

کاراکتر جاودانه Zombieman شخصیت چه انیمه‌ای می‌باشد؟

زامبی‌من که یک شخصیت قدرتمند جاودانه است، یک قهرمان S-rank در انیمه One Punch Man می‌باشد.

محبوب‌ترین شخصیت انیمه‌ای جاودانه چه کسی است؟

در میان شخصیت‌های جاودانه در انیمه، اوروچیمارو محبوب‌ترین شخصیت انیمه‌ای می‌باشد.


25 thoughts on “جاودانه‌ترین شخصیت های انیمه ای ؛ 14 شخصیت انیمه ای که نمی توانند بمیرند

  1. به نظر من چیزی وجود داره بشه شخصیت ها رو کشت بلکه بهتر بگم اینجوری بگیم که اونها جاودانه و فوق العاده قدرتمند هستند و هیچ چیزی نمیشه جلوشو نمیگره مگر قهرمان یا شیطان حالا هر چیزی بهتر یا بدتر از ان میتواند باشد بنظر اینجوری درستر نیست بچه ها

  2. سایتاما فقط قدرت بدنی ه زیادی داره انسان دیگه میمیره بعد مدت سایتاما در مقابل این شخصیت ها که گفت هیچه سایتاما بعد یه مدت پیر میشه و میمیره اما اینا نمیمیرن

   1. نه تو مانگا بعد مبارزه تانجیرو با موزان در مقابل موزان تا صبح مقاومت میکنه حتا با اینکه هاشیرا ها شکست خوردن ولی تانجیرو تونست دووم بیاره

 1. سوکونا رو میشه کشت با موزان ولی سوکونا از بقیهدشخصیتا به نظرم حذاب تره خودم چندتا انیمه دیدم ولی شخصیت سوکونا بهتر از بقیه بوده

 2. بانک توی هفت گناه کبیره (Nanatsu No Taizai) اولش نامیرا بود ولی بعد از مصرف کردن قدرت چشمه جوانی برای برگرداندن الین نامیراییش رو از دست داد

 3. فکر میکنم زنو از انیمه آکاتسوکی نو یونا هم باید میبود
  چون اُریو بود و این تواناییو بهش میداد که هروقت زخمی شد زخمش درمان شه و مریض هم نمیشد
  چند صد یا چند هزار سالیم میشد که زنده موند

 4. هیچ کدام از این شخصیت ها به پای ریومن سوکونا نمی رسند سوکونا هرگز از بین نمیره و حتا اگه دوباره شکستش بدن دوباره بیست تا از انگشتانش باقی می‌ماند تا دو باره توسط میزبانی به دنیا برگرده

 5. آرنوس در انیمه نخاله آکادمی شیاطین هم نامیراس
  یک بار فقط خودش اجازه داده بمیره اونم بخاطر صلح بوده و خب اون بخاطر قدرت زیادش تناسخ پیدا میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *