بهترین انیمه های شونن با شخصیت اصلی زن ؛ 12 انیمه با قهرمان زن

به تازگی انیمه‌هایی که قهرمان اصلی زن دارند به محبوبیت زیادی رسیده‌اند. با فیگار بمانید تا با بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن آشنا شوید.

همانطور که جدیدترین پارت انیمه جوجو، JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean به ما نشان داد، انیمه‌هایی که شخصیت اصلی آن زن است دارای طرفداران زیادی می‌باشند. با توجه به اینکه بسیاری از مخاطبان مانگا‌های شونن پسران نوجوان هستند، کمتر اثری دارای یک قهرمان انیمه زن می‌باشد.

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

10 انیمه شونن که شخصیت اصلی آن زن می‌باشد

شما می‌توانید فهرست بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

انیمه‌های شونن زیادی وجود دارند که شخصیت اصلی آن یک زن می‌باشد. اما پیدا کردن بهترین آنها می‌تواند برای علاقه‌مندان انیمه مقداری دشوار باشد. پس اگر می‌خواهید با برترین انیمه های شونن با قهرمان زن آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین انیمه های شونن با شخصیت اصلی زن بپردازیم.

Tokyo ESP

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

Tokyo ESP یک داستان ابرقهرمانی است که شخصیت اصلی آن ناگهان به قدرت‌های ماوراءالطبیعی دست میابد. این انیمه در 12 قسمت در فصل تابستان 2014 پخش شد و بر اساس مانگایی با همین نام بود. این انیمه بر روی رینکا اوروشیبا، پیشخدمت پاره‌وقت و دانش‌آموز دبیرستانی تمرکز دارد که با به دست آوردن قدرت ماوراءالطبیعی، زندگی روزمره او کاملا عوض می‌شود.

از آنجایی که پدر رینکا اوروشیبا یک پلیس سابق می‌باشد، احساس عدالت در او از زمان کودکی القا شده است. بنابراین او ناخواسته با قدرت‌های جدید خود قهرمان توکیو می‌شود. با به دست آوردن شهرت، او توجه سازمانی قدرتمند را به خود جلب می‌کند که دارای اهداف مشکوکی هستند.

Medaka Box

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

Medaka Box ایده شخصیت گوکو از Dragon Ball را در نظر گرفت و کاراکتری بسیار قدرتمند را ساخت و سطح قدرت همه را به بیش از 9000 رساند. شخصیت‌ شرور این انیمه، یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه می‌باشد. این مجموعه یک تمثیل بزرگ برای مانگای شونن است که با استفاده از تروپ‌های آزمایش شده و واقعی این ژانر، دیوار چهارم را با درجه‌ای تازه از خودآگاهی شکسته است.

در مورد اینکه آیا مداکا یا زنکیچی شخصیت اصلی این انیمه هستند بحث‌هایی وجود دارد، اما اهمیت مداکا در ارائه داستان باعث شد این انیمه در طول اجرای شونن جامپ خود متمایز شود. حضور Medaka Box در لیست برترین انیمه های شونن با شخصیت اصلی زن یک اولویت برای ما بود.

Shikabane Hime

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

Shikabane Hime در دنیایی اتفاق می‌افتد که در آن دختران مرده با هیولاهای ترسناک می‌جنگند تا به بهشت دسترسی پیدا کنند. سازماندهی این امر توسط یک گروه عجیب و غریب با نام فرقه کوگون انجام می‌شود. ماکینا هوشیمورا پس از کشته شدن به همراه خانواده‌اش، با یک راهب در این فرقه قراردادی را می‌بندد تا بخشی از این نبرد باشد.

در سرتاسر انیمه، ماکینا در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرد که از نظر روایی برای یک قهرمان داستانی بسیار مناسب است. از آغاز زندگی پس از مرگ، او باید به معنای واقعی کلمه با دشمنان خود مبارزه کند تا به صلح برسد.

A Certain Scientific Railgun

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

این انیمه اسپین آف A Certain Magical Index است اما در نوع خود یک سریال عالی می‌باشد. داستان این انیمه در شهر آکادمی آینده‌نگر اتفاق می‌افتد، جایی که بسیاری از افراد دارای قدرت‌های روانی خاص هستند. یکی از هفت اسپر قدرتمند شهر، میکوتو میساکا است که به Railgun معروف می‌باشد. همانطور که طرفداران سری اصلی می‌دانند، Mikoto کسی نیست که بخواهید با او دشمنی کنید. این سریال او و دوستانش را دنبال می‌کند که اتفاقات عجیبی را در شهر آرمان شهر کشف می‌کنند.

Kakegurui

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

در انیمه Kakegurui، یومکو جابامی در آکادمی خصوصی Hyakkaou ثبت‌نام می‌کند، جایی که دانش‌آموزان بر اساس مهارت قمارشان رتبه‌بندی می‌شوند و شهرت و ثروت در انتظار کسانی است که به صدر قماربازی می‌رسند. اکثر شخصیت‌های این انیمه زن هستند، اما این یومکو جابامی است که نقش اصلی را بر عهده دارد. یومکو که یک قمارباز حرفه‌ای و عجیب و غریب است، دارای اعتیاد شدیدی به قمار می‌باشد که باعث می‌شود تا شرط‌های پرریسکی را در قمار‌های خود ببندد.

یومکو طیف وسیعی از احساسات مانند انزجار، بی‌قراری و خشونت را در طول انیمه به ما نشان می‌دهد. این به عشق او به قمار و شرطبندی مرتبط می‌باشد. دیدن چنین احساسات متنوعی در یک شخصیت زن به خصوص به عنوان قهرمان داستان بسیار شاداب کننده است. از نظر بسیاری از طرفداران انیمه، یومکو یکی از بهترین شخصیت‌های زن در انیمه می‌باشد.

Soul Eater

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

فرضیه متمرکز بر مشارکت Soul Eater از meister-plus-weapon به آن اجازه داد تا در منظره انیمیشن اواخر دهه 2000 منحصر به فرد باشد. در حالی که “روح” ممکن است سلاح بوده باشد، کسی که آن را به کار می‌برد و در حال مبارزه به تصویر کشیده می‌شود ماکا آلبارن بود. بسیاری از چیزهایی که او از سر میگذرد منعکس‌کننده همان آزمایش‌ها و مصیبت‌هایی است که بیشتر در قهرمانان مرد دیده می‌شود.

و با این حال، سازنده این انیمه به این واقعیت حساس بود که نقش اول Soul Eater یک زن با شخصیت خودش است. ماکا و Soul Eater به دلیل منحصر به فرد بودن جهان، داستان و دیدگاه روایی که ارائه کردند، همچنان یکی از محبوب‌ترین سریال‌های دهه 2000 هستند.

Land of the Lustrous

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

علیرغم ناراحتی طرفداران از انتشارات فصلی که به صورت قطره‌ای منتشر می‌شود، مطالب منبع به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته است، و اقتباس استودیوی انیمیشن Orange از سرزمین درخشان نیز به طور مشابه مورد تحسین قرار گرفته است. استقبال شدید منتقدان از آن نه تنها به این دلیل می‌باشد که اقتباسی وفادار از مانگا است، بلکه به این دلیل می‌باشد که ویترینی نادر از این است که انیمیشن CG با سلیقه چقدر می‌تواند خوب باشد.

در آینده اسرارآمیز، موجودات کریستالی به نام Gems در دنیایی زندگی می‌کنند که توسط شش شهاب از بین رفته است. به هر Gem نقشی اختصاص داده می‌شود تا با ماه داران مبارزه کند، گونه‌ای که به آنها حمله می‌کند تا بدن آنها را خرد کند و از آنها به عنوان تزئینات استفاده کند.

Patlabor

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

Patlabor یک انیمه کلاسیک مشهور در دنیای انیمه است. این انیمه در واقع یکی از بهترین انیمیشن‌های دهه 90 محسوب می‌شود. مانگا Patlabor که همزمان با پخش انیمه در Weekly Shonen Sunday منتشر شد، در سال 1991 جایزه بهترین مانگا شوگاکوکان برای شونن را به خانه برد. شخصیت اصلی این انیمه، نوآ ایزومی، یکی از اعضای ویژه پلیس متروپولیتن توکیو است.

در یک جدول زمانی متفاوت، ربات‌هایی که به عنوان کارگر شناخته می‌شوند، کارهای زیادی را در جامعه ژاپن به دست گرفته‌اند. پلیس از Patrol Labors یا Patlabors برای مبارزه با جنایات، تروریسم و مسائل مربوط به سایر کارگران استفاده می‌کند. نوآ بهترین خلبان در بخش خود است. او مانند حیوانات خانگی‌اش به آنها محبت نشان می‌دهد و این به او اجازه می‌دهد تا بیشتر از کارهای خود بهره ببرد. Patlabor یکی از بهترین انیمه های شونن با شخصیت اصلی زن است.

Claymore

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

خلاصه داستان Claymore بسیار شبیه به Witcher است. موجودات وحشتناکی وجود دارند که مردم را در سراسر کشور می‌کشند. گروهی منتخب از جنگجویان که می‌توانند این موجودات را بکشند، دست به کار می‌شوند تا با این موجودات مبارزه کنند و جان مردم را نجات دهند. تفاوت این انیمه با Witcher است که این جنگجویان زن هستند و نام آنها Claymores می‌باشد. البته تفاوت‌های بیشتری وجود دارد، اما زندگی کلر به‌عنوان یک کلیمور قطعاً شباهت‌های زیادی با داستان گرالت دارد.

در دهه 2000، کلیمور به عنوان داستانی برجسته شد که در آن اکثریت نیروی رزمی آن زن بودند. در حالی که تقریباً تمام انیمه‌های شونن در آن زمان دارای شخصیت‌های زن بودند که به نبردها و خطوط کلی داستان کمک می‌کردند، تعداد کمی از آن‌ها مانند کلیمور نقش اصلی را به عهده داشتند.

The Ancient Magus Bride

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

The Ancient Magus Bride یک داستان عاشقانه منحصر به فرد و جادویی است. شخصیت اصلی داستان، چیس هاتوری، در جستجوی خانه‌ای دائمی، خود را در حراجی می‌فروشد. او در نهایت توسط الیاس اینسورث خریداری می‌شود، که فاش می‌کند که او یک جادوگر است و می‌خواهد او را عروس خود کند. هیچ یک از آنها نمی‌دانند عشق چیست و بخش بزرگی از انیمه به کشف آن اختصاص دارد.

این داستان عاشقانه زرق و برق‌دار با سکانس‌های جادویی و اکشن زیادی نمایش داده می‌شود. چیس در طول انیمه در مورد دنیایی که اکنون در آن زندگی می‌کند و اینکه چقدر خاص است می‌آموزد. بسیاری The Ancient Magus Bride را به عنوان بهترین انیمه شونن با شخصیت اصلی زن می‌شناسند.

JoJo’s Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با شخصیت اصلی زن

Stone Ocean جدیدترین نمونه از یک انیمه شونن عالی با قهرمان زن می‌باشد. قسمت ششم داستان هیروهیکو درباره دختری بود که به خاطر جنایتی که در زندانی در فلوریدا مرتکب نشده بود، زندانی شد. Jolyne Kuujou بخشی از یک سلسله طولانی است که نمی‌تواند از پیوستن به مبارزه خانودگی‌اش فرار کند.

جولین مانند قسمت‌های دیگر همان مانگا یا هر مانگای شونن دیگر، قدرت‌های نهفته‌اش را بیدار می‌کند و سپس درگیر نبردی بزرگ‌تر و پایان‌ناپذیر می‌شود. جولین این کاریزما را دارد که دیگران را به عنوان دوستان و متحدان از بعیدترین شرایط به سمت هدف خود بکشاند. JoJo’s Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean به عنوان بهترین انیمه شونن با قهرمان زن شناخته می‌شود.

The Promised Neverland

بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن
بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن

فصل اول سریال The Promised Neverland بسیار شگفت انگیز بود. این انیمه داستان یتیمان خانه گریس فیلد را نمایش می‌دهد که تلاش می‌کنند تا با مبارزه با موجودات آدم‌خوار زنده بمانند. در شرایطی که شانس‌ها به‌طور باورنکردنی در برابر آنها انباشته شده است، آنها در تلاش هستند تا از یتیم‌خانه خود فرار کنند تا بتوانند بدون نگرانی به زندگی خود ادامه دهند.

یکی از اولین شخصیت‌هایی که حقیقت را در مورد گریس فیلد کشف کرد، شخصیت اصلی داستان، اِما بود. او خیلی سریع تصمیم می‌گیرد که همه چیز نمی‌تواند همانطور که هست باقی بماند و باید برای نجات همه بچه‌ها اقدام کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


2 thoughts on “بهترین انیمه های شونن با شخصیت اصلی زن ؛ 12 انیمه با قهرمان زن

  1. دوستان من یه توصیه ای میکنم به هیچ وجه انیمه Ancient magus bride رو نرید سمتش که حوصله سربر ترین انیمه ایه که دیدم و فقط نظر من نیست نقد های زیادی خوندم و اونا هم میگن که حوصله سر بره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *