10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان ؛ مرگ هایی که اشکتان را در می آورند

حمله به تایتان انیمه‌ای می‌باشد که بسیاری از شخصیت‌های خود را کشته است. با فیگار بمانید تا با 10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان آشنا شوید.

طرفداران Attack on Titan (نقد فصل 4 Attack on Titan) ، مشتاقانه منتظر قسمت سوم فصل آخر هستند که تا مدتی در سال 2023 اکران نخواهد شد. این سریال از همان ابتدا توجه بینندگان را به خود جلب کرد و قلب‌های بسیاری را شکست. به نظر می‌رسد که تقریباً هیچ شخصیتی در این انیمه امنیت ندارد، زیرا با پیشرفت داستان تعداد زیادی از آنها جان خود را از دست دادند.

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

مرگ هایی که اشکتان را در می آورند

شما می‌توانید فهرست 10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

از بین تمام مرگ‌های شخصیت‌ها (بهترین شخصیت های انیمه حمله به تایتان) ، تماشای برخی از آنها کاملاً طاقت‌فرسا بوده است. به نظر می‌رسد درهم شکستن روح طرفداران هرگز پایان نخواهد یافت، زیرا مرگ‌های غم انگیز همیشه در گوشه و کنار هستند و برای مدت طولانی دور نمی‌مانند.

هر چقدر که تماشای آن دردناک باشد، دلشکستگی که با مرگ شخصیت‌ها به وجود می‌آید، نشان می‌دهد که آنها فوق‌العاده خوب نوشته شده‌اند. داستان‌هایی با شخصیت‌های فوق‌العاده ارزش عذاب عاطفی را دارند و اغلب قانع‌کننده هستند، زیرا تماشای آنها بسیار سخت می‌باشد. پس اگر می‌خواهید با دلخراش ترین مرگ های انیمه حمله به تایتان آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی دلخراش ترین انیمه های انیمه Attack On Titan بپردازیم.

Marlo Freudenberg

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

منطقه شیگانشینا در فصل اول توسط تایتان‌ها تسخیر شد و سال ها طول کشید تا بشریت بازگردد. در نهایت، انسان‌ها این منطقه را از آن خود کردند، اما پیروزی آنها کوتاه مدت بود. Zeke Jaeger و چندین تایتان خالص، توانستند پیشاهنگان را در کنار دیوار به دام بی‌اندازند.

پیشاهنگها که قادر به فرار نبودند چاره‌ای جز حمله به زیک هیولا تایتان نداشتند تا توجه او را از لیوای دور کنند تا او بتواند به زیک حمله کند. این اتهام تضمین شده بود که همه را بکشند، اما آنها شجاعانه با عذاب خود روبرو شدند. مارلو در آخرین لحظات خود به این فکر می‌کند که “هیچ” کجاست و چه می‌کند. این کمی آرامش را برای او به ارمغان می‌آورد، اما او را از رسیدن به پایانی سریع از رگبار سنگ‌ها باز نمی‌دارد.

Dot Pyxis

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

به عنوان فرمانده Garrison Regiment، پیکسیس مدتهاست که یک فرد بسیار مهم برای بشریت در درون دیوارها بوده است. کار او برای موفقیت مردم پارادیس حیاتی بود، اما رهبری او زمانی کوتاه شد که او به دلیل خوردن شراب زیک، پس از فریاد او به یک تایتان تبدیل شود.

شخصیت‌های انیمه هیچ کاری نمی‌توانستند انجام دهند تا Pyxis را دوباره به انسان تبدیل کنند، بنابراین پیشاهنگ‌ها چاره‌ای جز کشتن او نداشتند. این یک حقیقت تلخ بود، اما یکی از بهترین صحنه‌های مبارزه را در کل نمایش ایجاد کرد. آرمین به عهده خودش بود که Pyxis را بکشد، اما نمی‌توانست بدون اینکه ابتدا از او برای تمام کارهایی که انجام داده بود تشکر کند این کار را انجام دهد.

Erwin Smith

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

اروین شخصی بود که با صحبت‌های خود توانست پیشاهنگان را به سمت زیک هدایت براند و جان خود را فدای بشریت کنند، اما او به سرعت با یک سنگ بزرگ برخورد کرد. این ضربه فوراً او را نکشید، بنابراین Floch او را به لیوای برگرداند تا بتوان از سرم تایتان برای احیای اروین استفاده کرد.

در نهایت تصمیم گرفته شد که آرمین که به طرز وحشتناکی سوخته بود به جای اروین نجات یابد. تصمیم برای انتخاب بین آرمین و اروین برای بازماندگان در شیگانشینا، به ویژه برای لیوای، بسیار دردناک بود. تماشای کل این قسمت هیجان‌انگیز می‌باشد. این قسمت یکی از بهترین قسمت‌های Attack On Titan است.

Colt Grice

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

درست مانند پیکسیس، Falco Grice نیز مقداری از مایع نخاعی Zeke را که در بطری‌های شراب ریخته شده بود خورد، بنابراین او نیز به یک تایتان تبدیل شد. بدترین قسمت ماجرا این بود که او و کلت از زیک التماس کردند که فریاد نزند تا فالکو یک انسان باقی بماند. اما زیک به حرف‌های آنها گوش نکرد، بنابراین فالکو به شکل یک تایتان خالص درآمد.

دگرگونی خشونت آمیز فالکو به کشتن کلت ختم شد زیرا او حاضر نشد برادر کوچکش را در آخرین لحظات به عنوان یک انسان ترک کند. این یک پایان وحشتناک برای یک مرد مهربان بود، زیرا آخرین نفس‌هایش با این احساس سپری می‌شد که فالکو را ناامید کرده است. مرگ کولت گرایس یکی از غم انگیز ترین مرگ های انیمه حمله به تایتان می‌باشد.

Carla Jaeger

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

مدت زیادی طول نکشید که طرفداران کارلا را بشناسند، اما تأثیر مرگ او همچنان قدرتمند بود. مرگ او شروع همه چیز در این انیمه بود و دلیل اصلی خشم ارن برای تایتان‌ها است. هنگامی که ارن و میکاسا به خانه باز می‌گردند، آنها کارلا را زیر توده‌ای از آوار می‌بینند که قادر به حرکت نیست.

هانس ظاهر می‌شود و قصد دارد او و بچه‌ها را نجات دهد، اما از نزدیک شدن تایتان وحشت می‌کند. او به التماس‌های کارلا گوش می‌دهد که بچه‌ها را بگیرد و بدود، اما وقتی هانس رفت، کارلا آرام گریه می‌کند که او را ترک نکنند. ارن با وحشت نگاه می‌کند که مادرش توسط یک تایتان زنده خورده می‌شود.

Daz & Samuel

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

هنگامی که مردم داخل دیوارها متوجه شدند که تایتان‌ها در واقع انسان‌های تبدیل شده هستند، متوجه شدند که دشمن واقعی آنها فقط گروه متفاوتی از مردم است. اهداف تمام هنگ‌ها از پارادیس شروع به تغییر کرد، به خصوص زمانی که ارن سرکش شد. پس از آن گروهی که به نام Jaegerists شناخته می‌شود از بقیه افراد پارادیس جدا شد و به اعتماد بین افرادی که زمانی دوست بودند پایان داد.

داز و ساموئل دو Jaegerists بودند که در زمان نامناسبی در مکان نامناسبی قرار گرفتند که متوجه شدند آرمین و Conny واقعاً با ارن همسو نیستند، حالا که او تغییر کرده است. در نتیجه، این چهار نفر با هم اختلاف داشتند، اما همچنان سعی می‌کردند بفهمند که چگونه همه چیز اینگونه به پایان رسید. با این حال، هیچ یک از آنها حاضر به سازش نبودند، بنابراین Conny قبل از اینکه فریاد هولناکی درآورد، داز و ساموئل را به ضرب گلوله کشت.

Hannes

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان, غم انگیز ترین مرگ در انیمه حمله به تایتان

هانس همیشه مراقب ارن، میکاسا و آرمین بود. آنها مطمئناً گاهی او را دیوانه می‌کردند، اما او آنها را با وجود همه اینها دوست داشت. ناتوانی او در نجات کارلا جیگر از همان لحظه‌ای که این اتفاق رخ داد او را بسیار غمگین کرد و در فصل دوم او این فرصت را داشت تا با کشتن تایتانی که کارلا را خورد، انتقامش را بگیرد.

او متأسفانه نتوانست آن تایتان را شکست دهد. او تمام تلاشش را کرد و تا آخر شجاع بود، اما این کافی نبود. بدتر از آن، اکنون ارن بود که نتوانست هانس را از خورده شدن نجات دهد. تنها کاری که او و میکاسا می‌توانستند انجام دهند این بود که ببینند دوست دیرینه‌شان توسط همان تایتان که مادر ارن را از او گرفت، بلعیده شود. هر چقدر هم که این لحظه دردناک است، این لحظه‌ای می‌باشد که طرفداران Attack On Titan دوست دارند بارها و بارها آن را تماشا کنند.

Sasha Braus

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان, غم انگیز ترین مرگ های انیمه حمله به تایتان

ساشا را هم شخصیت‌های انیمه Attack on Titan و هم طرفداران این انیمه دوست دارند. دوستی او با Conny اغلب باعث خنده و لبخند بینندگان می‌شود، اما مانند همه چیزهای خوب، او نتوانست دوام بیاورد. گابی براون دید که ساشا چند افسر از لیبریو را کشت، بنابراین او مصمم شد که انتقامش را بگیرد. این باعث شد که او سعی کند به هر قیمتی شده سوار کشتی هوایی شود.

پس از کشتن لوبوف در حالی که او زیر کشتی هوایی آویزان بود، از وسایل او برای صعود با فالکو استفاده کرد. هنگامی که او  وارد کشتی هوایی شد، او مستقیماً به سمت ساشا شلیک کرد که لحظاتی بعد او را به قتل رساند. Conny این خبر را به ژان و چند نفر دیگر رساند و به نظر می‌رسید که بخش بزرگی از خود را از دست داده است. واکنش او در کنار گریه‌های آرمین و میکاسا به سختی قابل تماشا است. مرگ ساشا غم انگیز ترین مرگ در انیمه حمله به تایتان می‌باشد.

Bertholdt Hoover

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان, دلخراش ترین انیمه های انیمه Attack On Titan

هنگامی که آرمین پس از سوختن توسط بخار تایتان غول آسا نزدیک به مرگ بود، لیوای به او سرم تایتان را داد تا او را زنده کند. اما برای اینکه دوباره به انسان تبدیل شود، او باید یک تیتان شیفتر بخورد. برتولد اتفاقاً لحظاتی قبل توسط ارن اسیر شده بود. برای همین، آرمین که تبدیل به یک تایتان شده بود، برتولد را بلعید و دوباره به حالت اولیه خود بازگشت.

برتولت ممکن است دشمن پارادیس بوده باشد، اما او رفقای خود را که با آنها آموزش دیده بود نیز دوست داشت. موقعیت ناگوارش او را مجبور کرد تا با افرادی که دوستشان داشت دشمن باقی بماند. متأسفانه خیانت او به پیشاهنگان باعث شد که تصمیم بگیرند او را به آرمین بدهند. در حالی که آرمین او را می‌خورد، برتولد برای دوستان سابقش برای رحمت فریاد می‌زند. این صحنه‌ای بسیار وحشتناک بود، اما به دلیل اقدامات منتهی به آن کاملا ضروری بود.

Marco Bodt

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان, دلخراش ترین مرگ های انیمه حمله به تایتان

مارکو یکی از مهربان‌ترین اعضای سپاه کادت 104 بود. او واقعاً بهترین‌ها را در مردم می‌دید و علاوه بر آن، جوانی باهوش بود. متأسفانه، وقتی شنید که برتولد و راینر در مورد تایتان‌هایشان صحبت می‌کردند، در زمان نامناسبی در مکان نامناسبی گرفتار شد.

شیفترها که متوجه اشتباه خود شدند، مارکو را تعقیب کردند و وقتی آنی رسید، وسایل ODM او را گرفتند. مارکو که روی یک پشت بام تنها مانده بود، التماس کرد که آنها به سوالات او جواب بدهند و در حالی که آنها او را رها کردند تا بمیرد فریاد رحمت می‌کشید. فریادهای او برای طرفداران کاملاً آزاردهنده بود و حتی سه جاسوس مارلیان به نظر می‌رسیدند که از کاری که انجام داده‌اند عذاب می‌کشند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار 10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


10 thoughts on “10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان ؛ مرگ هایی که اشکتان را در می آورند

  1. 🟥هشدار حاوی اسپویل از. انیمه اتک آن تایتان🟥
    یمیر فریتز نیزه بهش برخورد نکرده و به شاه برخورد کرده اگه مانگا رو خونده باشید

    🟥هشدار حاوی اسپویل از انیمه اتک آن تایتان 🟥 نمیدونم چرا میکاسا ارن رو زد کشت و لی تو پارت سه انیمه گفت باهاش صحبت میکنم و اونو برمیگردونه؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *