فرادرس

جزئیات ساخت فصل 2 سریال یاغی +[دانلود فصل اول به طور یکجا]

آیا سریال یاغی فصل دوم خواهد داشت؟ ضمن اطلاع از ساخت فصل 2 سریال یاغی می‌توانید به لینک دانلود فصل اول سریال یاغی دسترسی داشته باشید.

درباره سریال: در سریال یاغی که از 29 اردیبهشت 1401 از پلتفرم فیلیمو منتشر شد، بازیگر فیلم سینمایی مست عشق “پارسا پیروزفر”، ستاره محبوب ایرانی “طناز طباطبایی” و علی شادمان معروف از فیلم “میم مثل مادر” حضور داشتند. محمد کارت، کارگردان فیلم “شنای پروانه”، هدایت این سریال بیست قسمتی را برعهده داشت.

دانلود فصل اول سریال یاغی

ساخت فصل 2 سریال یاغی

آیا سریال یاغی فصل دوم خواهد داشت؟ +[دانلود فصل اول سریال یاغی]

اما ساخت فصل دوم سریال یاغی موضوع مورد پرسش طرفداران این سریال درام و عاشقانه است. احتمال ساخت فصل دوم به شدت پایین است، چرا که نه کادر بازیگران، نه کارگردان و نه عوامل سریال به آن اشاره‌ای نکردند. موضوع داستان سریال نیز تمام شده محسوب می‌شود.

اگر احتمالی هم برای ساخت ادامه سریال باشد، هنوز از منابع رسمی قطع نشده‌است. در صورت وجود همچین برنامه‌ای، سایت فیگار اطلاع رسانی خواهد نمود.

نقد و بررسی سریال یاغی

خلاصه سریال: روایتگر درامی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است که شخصیت‌های متنوعی از طبقات مختلف اجتماعی در مسیر با او همراه می شوند و یا برایش مانع می‌تراشند. یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.

ساخت فصل 2 سریال یاغی
ساخت فصل 2 سریال یاغی

جاوید که به یاغی معروف است، تلاش می‌کند که شناسنامه داشته باشد. با سختی‌های بسیار حکم صدور شناسنامه را از دادگاه می‌گیرد، اما زندگی سخت او تازه شروع می‌شود. مادر و پدر ابرا، دختری که جاوید به او علاقه دارد، ابرا را به آلمان می‌فرستند.

جاوید برای رسیدن به ابرا و اثبات موفقیتش با شخصی به نام بهمن آشنا شده و برای شرکت در تیم باشگاه کشتی او امتحان می‌دهد. با عضویت در این باشگاه سعی می‌کند که به تیم ملی دعوت شود. اما بهمن داستان آنطور که به نظر می‌رسد نیست و نقشه‌ها در سر دارد.

تغییر چهره بازیگر ابرا

تغییر چهره الیکا ناصری

در این تصویر الیکا ناصری یا همان ابرای یاغی با شمایلی متناسب با سنش و بسیار متفاوت با سریال یاغی دیده می‌شود. او در هفت سالگی با فیلم سینمایی «میان ماندن و رفتن» کار هنری خود را آغاز کرد. فیلم «میان ماندن و رفتن» به کارگردانی بهروز شعیبی محصول سال ۱۳۸۸ است.

مطالب مرتبط:


One thought on “جزئیات ساخت فصل 2 سریال یاغی +[دانلود فصل اول به طور یکجا]

  1. به نظر من اگه یاغی فصل دوم هم بیاد خوب میشه قطعاً مردم دوست دارن که فصل دوم بیاد ممنون میشم اگه فصل دوم یاغی رو بسازید❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *