فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» آماده پخش شد! [+جزئیات]

فیلم سینمایی سرهنگ ثریا به کارگردانی لیلی عاج برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شد. این فیلم سینمایی اولین ساخته سینمایی لیلی عاج است.

این فیلم سینمایی اولین ساخته سینمایی لیلی عاج است و در خلاصه داستان آن چنین آمده است: «این راه با گریه باز نمیشه!» در ادامه مطلب با خبر سینمایی سرهنگ ثریا همراه ما بمانید.

فیلم سینمایی سرهنگ ثریا

  • جشنواره فجر فیلم سینمایی سرهنگ ثریا

به گزارش منابع خبری:

فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج و تهیه کنندگی جلیل شعبانی پس از طی مراحل فنی برای حضور در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شد.

لیلی عاج سال‌هاست که در تئاتر تجربه کارگردانی نمایش‌های متعددی همچون «کجایی ابراهیم»، «خواب زمستانی»، «قند خون» و «کمیته نان» را داشته و چند ماهی است که نخستین تجربه فیلم سینمایی خود را به عنوان کارگردان جلوی دوربین برده است.

«سرهنگ ثریا» تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که از زاویه‌ای متفاوت به حضور سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در پادگان اشرف می‌پردازد. طبق اعلام روابط عمومی فیلم، او در این فیلم که «سرهنگ ثریا» نام دارد از زاویه‌ای متفاوت به حضور سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در پادگان اشرف پرداخته است.

خلاصه داستان فیلم سینمایی سرهنگ ثریا

«سرهنگ ثریا» تازه ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و در خلاصه داستان آن آمده است: «این راه با گریه باز نمیشه!». اسامی بازیگران و دیگر عوامل این فیلم هنوز منتشر نشده است.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *