بزرگترین دورهمی بچه‌های ایران توسط روبیکا برگزار شد

«روبیکا» بزرگ‌ترین دورهمی بچه‌های ایران را با حضور عمو فیتیله‌ای‌ها و دیگر چهره‌های برجسته حوزه کودک و نوجوان برگزار کرد.

بزرگ‌ترین جشن کودکانه ایران به مناسبت روز جهانی کودک، 2 آذرماه 1402 در سالن ضرغام مجموعه ورزشی آزادی، توسط سوپراپلیکیشن روبیکا برگزار شد. در این جشن تقریبا هزار کودک به همراه خانواده‌هایشان حضور داشتند. علاوه بر کودکانی که در این جشن حضور داشتند، بسیاری از کودکان نیز از سرتاسر ایران به‌وسیله پخش زنده روبیکا توانستند این جشن بزرگ را تماشا کنند.

در بزرگترین دورهمی بچه‌های ایران، عمو فیتیله‌ای‌ها، امیر کربلایی‌زاده، حسین رفیعی، حسین اکبری و مل‌مل، خاله سارا، خاله نرگس، ابراهیم شفیعی، شهرام لاسمی، عمو نیما و … حضور داشتند و برای بچه‌ها برنامه و نمایش اجرا کردند.

گروه موسیقی «مهروماه» متشکل از بچه‌های سندروم داون و اتیسم در این مراسم به اجرای نمایش پرداختند و به همه نشان دادند که شرایط خاصشان دلیلی برای نتوانستن نیست.

دورهمی بچه‌های ایران

روبیکا یک اپلیکیشن ایرانی است که به عنوان یک رسانه اجتماعی و نرم‌افزار ارتباطی عمل می‌کند. این برنامه در سال 1396، توسط شرکت توسکا توسعه یافت. بر اساس آمار منتشر شده، روبیکا برنامه‌ای است که در میان اپلیکیشن‌های ایرانی، از لحاظ محبوبیت و تعداد کاربران برترین رتبه را دارد.

با استفاده از روبیکا، کاربران می‌توانند به سادگی قبوض خود را پرداخت کرده و در برنامه‌های ورزشی تلویزیونی شرکت کنند. همچنین امکان دیدن فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه کاربران نیز وجود دارد. روبیکا از برخی فعالیت‌های آموزشی نیز پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن ایرانی با ارائه قابلیت‌های مختلف سعی دارد یک تجربه چندجانبه و کامل برای کاربران ایجاد کند.

بزرگترین دورهمی بچه‌های ایران توسط روبیکا برگزار شد

/

پایان خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *