شایعاتی مبنی بر پناهندگی اسکی باز ملی پوش ایران توسط خودش تکذیب شد

به تازگی حواشی در رسانه ها پخش شده است که گویا پناهندگی اسکی باز ملی پوش ایران شایعات زیادی را در فدارسیون اسکی به همراه داشت.

در حالی که شایعاتی مبنی بر پناهنده شدن یک ملی‌پوش اسکی به گوش می‌رسید، عاطفه احمدی در صفحه شخصی خود این موضوع را تکذیب کرد و نوشت که با هزینه شخصی خود به فرانسه رفته تا قبل از مسابقات جهانی اسکی آلپاین که ۲۷ تا ۳۰ بهمن برگزار می‌شود، تمریناتی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

پناهندگی اسکی باز ملی پوش ایران

  • پناهنده شدن یک ملی‌پوش اسکی
پناهندگی اسکی باز ملی پوش ایران
حواشی اسکی باز ایرانی تکذیب شد

او پرچمدار کشورمان در المپیک زمستانی پکن بوده است در مرحله انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جهانی شرکت داشت اما روز شنبه در حالی که نام وی برای شرکت در مرحله بعدی خوانده شد، عاطفه احمدی غایب بود و بعد مشخص شد این ورزشکار صبح همان روز راهی فرانسه شده است.

با وجود اینکه احمدی اعلام کرده با هزینه شخصی به فرانسه رفته اما صحبت‌هایی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه مقامات فدراسیون بلیت این ورزشکار را تهیه کرده‌ و دلیل هم این بود که احمدی قطعا در تیم ملی خواهد بود.

نکته جالب این ماجرا بی‌خبری  رئیس فدراسیون اسکی عباس نظریان از این اتفاقات بود. نظریان که با تیم هاکی راهی روسیه شده همراه با تیم به ایران برنگشت چرا که قرار است ملی‌پوشان اسکی چند روز دیگر برای اردوی تدارکاتی راهی روسیه شوند.

حواشی اسکی باز ایرانی تکذیب شد

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *