دانلود آهنگ تکذیب از هیپ هاپولوژیست +کیفیت بالا 320 و متن آهنگ

لینک دانلود آهنگ تکذیب از هیپ هاپولوژیست با دو کیفیت بالا 320 و پایین 128 به همراه متن آهنگ در این نوشتار قرار گرفته است.

دانلود آهنگ تکذیب

آهنگ تکذیب از هیپ هاپولوژیست با کیفیت عالی 320 و کیفیت خوب 128 به همراه متن آهنگ برای شما قرار داده شده است.

هیپ هاپولوژیست یکی از رپر های نسل جدید است که با توجه به آهنگ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است و هم چنین حواشی پیرامون اش این روز ها به شهرت زیادی رسیده است.

در صنعت موسیقی سبک رپ جایگاه ویژه‌ ای دارد و این روز ها خیلی از مردم به ویژه جوانان دهه هفتاد و دهه هشتاد علاقه‌ بسیار زیادی به این سبک دارند و هم چنین خیلی از خوانندگان در این سبک فعالیت می کنند که به آن ها رپر گفته می شود. حال برخی از آن ها توانسته اند در این سبک به شهرت نسبتاً خوبی نیز برسند که یکی از آن ها هیپ هاپولوژیست نام دارد.

سروش هیپ هاپولوژیست یکی از رپران نسل جدید است و به عنوان رپر نسل 4 شناخته می‌ شود. وی متولد 12 دی 1377 در ایران می باشد. او فعالیت خود را از سال 1398 در مارکت موسیقی رپ شروع کرده است. جالب است که بدانید سروش مدت‌ ها قبل یک ویدیو از خود در شبکه های مجازی منتشر کرد که این ویدیو با استقبال بسیار خوبی رو به‌ رو شد و به این گونه باعث شد تا او فعالیت خود را به صورت گسترده و حرفه ای تری در خوانندگی و در سبک رپ شروع کند. این رپر جوان و تازه کار این روز ها توانسته طرفداران زیادی را نیز به دست آورد.

این رپر جوان و با استعداد اهل ایران از زمانی که فعالیت خود را در خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است تا به اکنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که اکثر آهنگ های او با استقبال خوب طرفدارانش نیز رو به رو شده‌اند.

دانلود آهنگ هیپهاپولوژیست دیس به گادپوری

دانلود آهنگ هیپهاپولوژیست تکذیب 128

دانلود آهنگ هیپ هاپولوژیست به نام تکذیب 320

دانلود البوم هفت خط گادپوری

متن آهنگ تکذیب

متن آهنگ تکذیب
متن آهنگ تکذیب
متن آهنگ تکذیب
متن آهنگ تکذیب
متن آهنگ تکذیب
متن آهنگ تکذیب

دانلود دیگر آهنگ‌ها از سایت فیگار


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *