دانلود آهنگ امیر تتلو دیشب [+متن آهنگ]

امیر تتلو یکی از خوانندگان پرطرفدار ایرانی است که در سبک آر اند بی فعالیت می‌کند و در ادامه این مطلب می‌توانید به دانلود آهنگ امیر تتلو دیشب بپردازید.

اخیراً جدیدترین آهنگ امیر تتلو به نام دیشب منتشر شد و در ادامه این مطلب می‌توانید به دانلود آهنگ دیشب از امیر تتلو بپردازید و همچنین می‌توانید متن آهنگ امیر تتلو دیشب را مشاهده نمایید.

دانلود آهنگ امیر تتلو دیشب

متن آهنگ امیر تتلو دیشب

دانلود آهنگ امیر تتلو دیشب
آهنگ امیر تتلو به نام دیشب

امیرحسین مقصودلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ که با نام حرفه‌ای امیر تتلو شناخته می‌شود، خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند. او از نخستین خوانندگان ژانر آراندبی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرده و به شهرت رسیده‌است. تتلو در میانه دههٔ ۱۳۸۰ به دبی سفر کرد و پس از مدتی به ایران بازگشت.

او نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد. او سه بار توسط پلیس بازداشت شده است. نخستین بازداشت تتلو در سال ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی بود و پس از آن در سال ۱۳۹۵ به اتهام تشویش اذهان عمومی و اشاعه فساد و فحشا به مدت بیش از دو ماه در بازداشت موقت به‌سر برد. تتلو در سال ۱۳۹۷ به استانبول رفت و نخستین کنسرت خود را همان سال در تفلیس، گرجستان برگزار کرد. تتلو بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه به علت آنچه «نقض مقررات ویزا» عنوان شد، برای یک هفته بازداشت بود.

در کنار کارهای هنری، رفتارها و گرایش سیاسی تتلو در دوره‌های گوناگون، مایهٔ مجادلات فراوانی شده‌است. دیدگاه‌های او دربارهٔ موضوع‌های گوناگونی از جمله سوگواری محرم، قربانی کردن حیوانات، حجاب و هواداری وی از برخی مقامات جمهوری اسلامی در کنار اتهاماتی مانند «توهین و دعوت به ضرب و شتم زنان» و «دعوت از کودکان زیر سن قانونی برای رابطهٔ جنسی»؛ همگی باعث شکل‌گیری نقدهایی از سوی منتقدان شده‌است.

کاربری تتلو در اینستاگرام، به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین این سرویس، دو بار بسته‌شده‌است؛ یک بار در سال ۱۳۹۷ و بار دیگر در سال ۱۳۹۹. اینستاگرام در بار دوم اعلام کرد که تتلو دیگر اجازه فعالیت در این سرویس را ندارد.

متن آهنگ امیر تتلو دیشب

در ادامه می‌توانید متن آهنگ امیر تتلو دیشب را مشاهده نمایید:

دوباره نشستیم دور از هم

من که از تو بریدم دیگه

توام اعصابت خورد از من

نه من دیگه مردم درست

نه تو به اون صورت زن

**** تو فرکانس هم اتمسفر شده کدورت **

در ادامه می‌توانید به دانلود آهنگ دیشب از امیر تتلو بپردازید:

دانلود آهنگ با کیفیت 320

جهت دانلود دیگر آهنگ‌های ترند روز به بخش دانلود متن و آهنگ در سایت فیگار مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *