انیمیشن جدید مرد عنکبوتی رکورد سوپر ماریو را در باکس آفیس شکست

پس از اینکه انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across The Spider-Verse به انتشار رسید، شاهد رکورد شکنی انیمیشن جدید مرد عنکبوتی در باکس آفیس بودیم.

انیمیشن جدید MCU Spider-Man: Across The Spider-Verse به تازگی توانست انتشار پیدا کند و بترکاند. پس از دو روز انتشار این انیمیشن و اکران عمومی، رکورد باکس آفیس انیمیشن مرد عنکبوتی شکسته شد و توانست رکورد شکنی Spiderman را به ثبت بگذارد.

شکسته شدن رکورد سوپر ماریو توسط این انیمیشن، یکی از اتفاقات جذاب این چند وقت اخیر بود که توانست جنجال‌ها و حواشی‌های زیادی را بر سر زبان‌های بیاندازد.

رکورد شکنی انیمیشن جدید مرد عنکبوتی

رکورد باکس آفیس انیمیشن مرد عنکبوتی

رکورد شکنی انیمیشن جدید مرد عنکبوتی
رکورد باکس آفیس انیمیشن مرد عنکبوتی

Spider-Man: Across the Spider-Verse رکورد سال 2023 که توسط فیلم موفق The Super MarioBros رخ داده بود را شکست. انیمیشن Spider-Verse که در تاریخ 2 ژوئن در سینماها اکران شد، دنباله‌ای بر انیمیشن موفق 2018 Spider-Man: Into the Spider-Verse بود که در آن سال برنده اسکار بهترین انیمیشن بلند شد.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های 2023

بهترین فیلم های 2023

این دنباله، داستان مایلز مورالس را دنبال می‌کند که او یک ماجراجویی کاملاً جدید را در دنیای چندگانه آغاز می‌کند، جایی که با تکرارهای بیشتری از خودش روبرو می‌شود، که همه باید در برابر یک شرور جدید خطرناک متحد شوند.

Spider-Man: Across the Spider-Verse قرار است در آخر هفته، افتتاحیه فوق العاده‌ای، بالاتر از پیش بینی اولیه 80 میلیون دلاری خود داشته باشد. با 51.7 میلیون دلار، این انیمیشن، بهترین روز افتتاحیه 2023 تاکنون، حتی بیشتر از فیلم رکوردشکن برادران سوپر ماریو، در راه رسیدن به پیش بینی فروش 113 میلیون دلاری 3 روزه، به دست آورد. با این کار، آخر هفته افتتاحیه فیلم اصلی Into the Spider-Verse بیش از سه برابر می‌شود.

رکورد شکنی Spiderman

رکورد شکنی انیمیشن جدید مرد عنکبوتی
شکسته شدن رکورد سوپر ماریو

Spider-Man: Across the Spider-Verse یک فیلم ابرقهرمانی انیمیشن کامپیوتری آمریکایی محصول 2023 است که شخصیت مایلز مورالس، مرد عنکبوتی مارول کامیکس را به نمایش می‌گذارد که توسط Columbia Pictures و Sony Pictures Animation در همکاری با Marvel Entertainment تولید و توسط Sony Pictures Releasing توزیع شده است.

دنباله فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) در چندجهانی مشترک از جهان های متناوب به نام Spider-Verse می‌‌گذرد. کارگردانی این فیلم بر عهده Joaquim Dos Santos ،Kemp Powers استو جاستین کی تامپسون، در اولین کارگردانی بلندشان، بر اساس فیلمنامه‌ای که توسط فیل لرد، کریستوفر میلر است.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در 30 مه 2023 در Regency Village Theatre در لس آنجلس، کالیفرنیا به نمایش درآمد و در تاریخ 2 ژوئن در ایالات متحده اکران شد،


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *